Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

To może się tam spotkamy... Z tym ze ja na pewno tam się udam keszowozem.

Na razie pakuję się na szybki wypad do Królewskiego Grodu Kraka.

sezon grzewczy nierozpoczety, zapas tlenu w płucach dobry, powinnam przetrwac te 10 geo - godzin... he, he:rolleyes:

Potem stolyca, , trza wytropic zaginiony Rubeusowy pojemnik!

Link to comment

Mnie bardzo cieszy fakt, że ja wraz z swoim SKKT założyliśmy już 59 skrytek. Kesze oznakowane "SKKT Azymut" można już znaleźć na terenie Iwanowic dużych, Panek, Częstochowy, Kłobucka, Mstowa, Działoszyna i Rząśni. Na wszystkie serdecznie zapraszam, a szczególnie na te poza Częstochową!

Link to comment

Mnie bardzo cieszy fakt, że ja wraz z swoim SKKT założyliśmy już 59 skrytek. Kesze oznakowane "SKKT Azymut" można już znaleźć na terenie Iwanowic dużych, Panek, Częstochowy, Kłobucka, Mstowa, Działoszyna i Rząśni. Na wszystkie serdecznie zapraszam, a szczególnie na te poza Częstochową!

Gratulacje, teraz czas na eventy!

Link to comment

też o eventach teraz myślimy :) jakiego rodzaju knajpy polecacie? kawiarnia, fast food, bar?

zwykle tam gdzie ceny umiarkowane, atmosfera nieformalna, ale miła, mordownie i kluby nocne raczej nie...

Fast food odpada, raczej cos lokalnego.

aha, no i piwo jest dla młodziezy powyżej 18 roku zycia!

Popatrz na nasz ostatni gdanski Oktoberfest.... :rolleyes:

Link to comment

Dzięki obowiązkowemu nawiedzaniu cmentarzy w dzień zaduszny, wskoczyłem do pierwszej 10 wśród znalazców w Małopolsce, a liczba znalezień w PL przekroczyła 2000 :)

Jednocześnie liczba moich znalezień w Małopolsce przekroczyła w końcu liczbę znalezień w kuj-pom. Tak powinno być!

Edited by dadoskawina
Link to comment

Pracowity weekend - reaktywacja, posadowienie, kilkanaście przeserwisowań, do tego zlokalizowane miejsca na kolejne skrzyneczki :) będzie się działo ...

O,żesz, znam ten ból...

 

To wcale nie bolało :)

400 metrów, zdjąć dziecko z fotelika, przegląd skrzynki, uzupełnienie logbooka, posadzenie dziecka w fotelik, 150 metrów, zdjęcie dziecka z fotelika, 10 minut grzebania po liściach 'bo to przecież gdzieś tu chowałem' ...

Czysta, niczym nie zmącona przyjemność :laughing:

Link to comment

Najdrożsi!

 

Rok temu w Polsce było o 5000 (!!!) skrytek mniej niż w chwili, w której to piszę. Przyrost roczny wynosi więc ponad 100%. To bardzo cieszy, ale nie udało by się to bez wszystkich Was - poszukiwaczy oraz właścicieli skrytek. Za to Wam wszystkim dziękuję i na kolejny rok życzę dużo zdrowia, co by zabawa nasza w siłę rosła i cieszyła nas niezmiennie.

 

Kłaniam się z nadwarciańskiej krainy!

Link to comment

Wantsky - gratuluje :-)

A Opolskie i Śląskie da się zaliczyć w 24 h wydając mniej niż 100 zł na podróż ;-)

 

Y_a_h_oo - dwa weekendy korzystając z usług PolskiegoBusa i kolei - i masz z głowy brakujące województwa. Ba... Lubuskie i Zachodniopomorskie +jeden land w Niemczech +podróż z/do Warszawy da się wykonać w 24 h - sprawdzone organoleptycznie :-P

Edited by ru.beus
Link to comment

A my dziś z wspólnie z ktoszu-k? chyba najszybszego w życiu FTF'a ustrzeliśmy. Odchodząc od kesza Młynówka Park dostałem powiadomienie o nowym, jakiś Kozi Staw. Uśmiechnąłem się do siebie że zawsze jakieś badziewie musi mi skrzynkę zagracać i to jeszcze 40.8mi NW (65.6km NW) od domu w środku keszobrania. Patrzę do c:geo a tu coś nowego 100m przed nami się pojawiło, patrzę do maila jeszcze raz. K..a toż to to i po minucie był już nasz nie dając nikomu szans na jego zdobycie ;-)

Link to comment

Meh zadowolony z takiego zakończenia roku :)

 

Most consecutive days with finds: 153, from 2013-08-01 to 2013-12-31 (Current streak)

266 found dates, out of 366 (72.7%)

Jeszcze 100 kratek do uzupełnienia i będzie pełny kalendarzyk! :)

Edited by kuchomik
Link to comment

Jeszcze 100 kratek do uzupełnienia i będzie pełny kalendarzyk! :)

 

Hasło Kalendarzyk w Twoim wykonaniu przypomna mi pewien prezent od Wesołego Zespołu 2+1 - czy to on Cie tak zastymulował? ;)

 

PF HA HA HA!

Prawie o tym zapomniałem... masz go jeszcze?

 

Z powiększania radochy, to dzisiaj pękło mi 1000 znalezień na polskiej ziemii. I wpadł kolejny (97.) FTF. Taki tam począteczek roku! :)

Link to comment

Witajcie. Jestem tu świeżakiem, więc każdy sukces w poszukiwaniu skrytek jest dla mnie na wagę złota. Póki co spędzam czas w Beskidzie Sląskim i tu penetruję kesze. Na razie z sukcesów jakie mam to: 25 skrytek odnalezionych, do tego dwa travel bugi oraz dwa geokrety ;) Dziś wyruszam na Słowację, by tam pozdobywać trochę keszy :)

Pozdrawiam!

Link to comment

Podczas 2- tygodniowego pobytu na styku Francji,Szwajcarii i Niemiec( praca dla dpa i innych takich... ) nie zdobyłam zbyt wielu skrytek. Za to udało mi sie byc na 3 eventach, po 1 w kazdym kraju,

promować polskie geo- szlaki ze szczególnym uwzględnieniem Górzna oraz nazbierac ponad 2 kilogramy Travel Bugów i innych coinów. Śliczności.

Miałam niezły nadbagaz na lotnisku, ale Miły Pan przymknał oko...

Na eventach we Francji i Szwajcarii musiałam sie ostro tłumaczyć przed miejscowymi wiewiórami z tego,że w Polsce podobno:" dominuje inny serwis".

Nie czuję sie w żaden sposób winna , ale wskazywałam,że mamy najlepszy wzrost liczby skrytekw Europie,

w wiekszości duzych miast jest duzo geo- roboty na kilka dni pobytu a i mniejsze miejscowości dobrze sie mają...

Przywlokę ten mój post- mikołajowy worek z podróznikami na piatkowy event w Warszawie , do zobaczenia!

Na razie je pracowicie loguję :rolleyes:

Link to comment

Przywlokę ten mój post- mikołajowy worek z podróznikami na piatkowy event w Warszawie , do zobaczenia!

 

Wiesiu, proponuje, abys zrobila liste kodow. Ja bede mial dostawe TB z polnocy. Po prostu wszystkie TBki wrzucimy na jedna liste i wyslemy do uczestnikow. Nie bedziemy tracic czasu na osobne spisywanie, bo przeciez mamy sie skupic na wykladach a nie przepisywaniu kodow. Ostatnio ta technika poslugujemy sie na eventach w WAW i jest OK.

Link to comment

Przywlokę ten mój post- mikołajowy worek z podróznikami na piatkowy event w Warszawie , do zobaczenia!

 

Wiesiu, proponuje, abys zrobila liste kodow. Ja bede mial dostawe TB z polnocy. Po prostu wszystkie TBki wrzucimy na jedna liste i wyslemy do uczestnikow. Nie bedziemy tracic czasu na osobne spisywanie, bo przeciez mamy sie skupic na wykladach a nie przepisywaniu kodow. Ostatnio ta technika poslugujemy sie na eventach w WAW i jest OK.

No tak, ale ktos to musi fizycznie zabrac i porozdawać! :anicute:

Nie chcę tego wlec z powrotem co domu... :laughing:

Liste zrobię.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...