Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

Schowana przeze mnie daleeeeeeko od cywilizacji GC4AP5X doczekała się znalezienia przed sezonem wakacyjnym.

 

Świetne miejsce, to był jeden z moich punktów w ramach 24-godzinnego 80km marszu na orientację przez Gorce w ramach kursu na Studenckiego Przewodnika Beskidzkiego. Oczywiście nie powiedziano nam, że jeziorka których szukamy już wyschły. Ech, to były czasy :)

Link to comment

W sumie nic dziwnego, najpierw event a potem w kolejny weekend wiele osób robiło sobie tam "poprawiny".

te poprawiny chyba trwają do dzis

Ja tam na poprawiny wybieram się za 3 tygodnie. Na pierwszy ogień idzie power [tak statsy trza zrobić :-p ], a potem jak starczy sił inne okoliczne kesze..

Link to comment

Ja tam na poprawiny wybieram się za 3 tygodnie. Na pierwszy ogień idzie power [tak statsy trza zrobić :-p ], a potem jak starczy sił inne okoliczne kesze..

 

My na poprawiny wybieramy się po 21 lipca, plan dokładnie taki sam :D

 

A z sukcesów i radości to: udało nam się awansować do pierwszej 100 cacherów w Polsce :D:D

Edited by X2_Team
Link to comment

Ja tam na poprawiny wybieram się za 3 tygodnie. Na pierwszy ogień idzie power [tak statsy trza zrobić :-p ], a potem jak starczy sił inne okoliczne kesze..

 

My na poprawiny wybieramy się po 21 lipca, plan dokładnie taki sam :D

 

A z sukcesów i radości to: udało nam się awansować do pierwszej 100 cacherów w Polsce :D:D

 

To napisz do ekipy górzeńskiej, może jakiś event zorganizują albo chociaż ognicho :-)

Link to comment

Ja się cieszę z tego, że:

 

- po 3 latach od powstania pomysłu

- po 2 latach od założenia listingów na gc.com

- po niecałym roku od pierwszego wyjścia w teren

 

udało mi się założyć serię skrytek "Friends" :D

Masz dobre usprawiedliwienie na to opóźnienie :rolleyes: ....!

Lepiej późno z tą serią niż wcale,

- i byc może dzieki nim lekko podgonimy woj. sląskie!

Gratki!

Link to comment

Cieszy mnie, że udało mi się zaliczyć w miniony weekend dwa kolejne województwa (świętokrzyskie i podkarpackie ), co oznacza, że do zdobycia złotej odznaki PTTK zostało mi jesze 5 województw.

 

Teraz siedzę nad mapą i wyszukiwarką połączeń kolejowych, aby rozplanować sobię trasę na szalony długi weekend listopadowy, podczas którego będę chciał zdobyć kesze w woj. Lubuskim, Wielkopolkim i w Zachodniopomorskim :-D

Link to comment

Cieszy mnie, że udało mi się zaliczyć w miniony weekend dwa kolejne województwa (świętokrzyskie i podkarpackie ), co oznacza, że do zdobycia złotej odznaki PTTK zostało mi jesze 5 województw.

 

Teraz siedzę nad mapą i wyszukiwarką połączeń kolejowych, aby rozplanować sobię trasę na szalony długi weekend listopadowy, podczas którego będę chciał zdobyć kesze w woj. Lubuskim, Wielkopolkim i w Zachodniopomorskim :-D

Gratulacje...

Sprawdź,czy nie ma wtedy jakis biletów wekendowych i innych promocji, PKP ostatnio robi sie niceo łaskawsza dla pasażerów...

Link to comment

Teraz siedzę nad mapą i wyszukiwarką połączeń kolejowych, aby rozplanować sobię trasę na szalony długi weekend listopadowy, podczas którego będę chciał zdobyć kesze w woj. Lubuskim, Wielkopolkim i w Zachodniopomorskim :-D

 

Te 3 województwa i to z Warszawy, to robisz w zwykły weekend. Ja już robiłem symulację, jak z Krakowa zrobić 5 bardziej rozrzuconych województw za 100 zł. Największy problem to mało czasu na przesiadki.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...