Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

Po powrocie z majówki w swojej skrzynce pocztowej znalazłem sporo wpisów osób rozpoczynających przygodę z geocachingiem. Co mnie niezmiernie cieszy :-)

 

Podejrzewam, że gdyby słoneczko świeciło przez cały czasy, to takich wpisów byłoby więcej :-)

Link to comment

Po powrocie z majówki w swojej skrzynce pocztowej znalazłem sporo wpisów osób rozpoczynających przygodę z geocachingiem. Co mnie niezmiernie cieszy :-)

 

Podejrzewam, że gdyby słoneczko świeciło przez cały czasy, to takich wpisów byłoby więcej :-)

U nas tez...

Niektórzy nawet cos tam pozakładali...

Link to comment

To teraz coś pozytywnie na temat MPK. W tym tygodniu po raz kolejny oddałem krew, przekraczając tym samym 18 litrów oddanej przeze mnie krwi. Dzięki temu będę mógł jeździć za darmo do końca życia komunikacją miejską w większości miast w Polsce, w tym i w Krakowie. Mam nawet lepiej niż poseł, bo ten może tak tylko do końca kadencji :)

Może zatem zacznę keszowanie tramwajowe :D

Link to comment

0,3 l past team - marzenie...

przeszukałem wszystkie kaufalndy, simply i carrefour'y we Wrocławiu i nie ma :sad:

 

http://www.paradox.co.pl/pojemniki-i-probowki.php#224

 

i sprawa prosta.... :)

 

Do Paradoxa w zeszłym tygodniu nawet podjechałem, ale było zamknięte na 10 spustów. Wybieram się tam w tym tygodniu, więc jakby ktoś coś chciał, to proszę o kontakt.

A 0,3 Plasteamu widziałem w Simply w Tarnowie za 5zł z kawałkiem.

Link to comment

Jakby ktoś takie Plast-Teamy 0,3l chciał bez wysyłki i na szybko, to koło mnie w Super Samie (Puławska 131, Warszawa) są za 6,00 PLN. Są też inne rozmiary.

 

Odwiedziłem dzis popoludniu i niestety sladu po nich juz nie bylo [albo zle szukalem].

Ale kupilem za to pojemnik 0,7 l, ktory zastapi jakis inny

Link to comment

Jakby ktoś takie Plast-Teamy 0,3l chciał bez wysyłki i na szybko, to koło mnie w Super Samie (Puławska 131, Warszawa) są za 6,00 PLN. Są też inne rozmiary.

 

Odwiedziłem dzis popoludniu i niestety sladu po nich juz nie bylo [albo zle szukalem].

 

 

Widocznie im się skończyły. Bywam regularnie, będę informował o dostawie, ale jest to sklep Społem i regularność dostaw jest co najmniej dyskusyjna :)

Link to comment

 

Do Paradoxa w zeszłym tygodniu nawet podjechałem, ale było zamknięte na 10 spustów (...)

 

To jest raczej normalny stan, wcześniej trzeba przedzwonić do właściciela bo nie zawsze ktoś jest.

 

----

Cieszę się że pojawia się tyle początkujących osób z mniejszych miejscowości.

Edited by u810
Link to comment

Mój pierwszy earthcache właśnie został opublikowany :) :) :) Reviewier zasugerował 4 gwiazdki trudności co, przynajmniej według gwiazdek czyni go najtrudniejszym w Polsce ( a miał być łatwy).

Edited by u810
Link to comment

Udało mi się dziś znaleźć dwie wiekowe skrzynki w Warszawie, po które wybierałem się jak sójka za morze :-)

Zdążyłem keszować na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, odwiedzić Gdańsk i Wrocław, a one sobie tkwiły nieruszone na mojej mapie :-)

Komary mnie prawie zeżarły, podczas wspiów do logbooków, ale warto było.

 

Do podjęcia zostało mi jeszcze kilka takich cierni, irytujących swoją obecnością :-)

Link to comment

za namową Silesiana - wiedział, że tamtędy będę przelatywał - spróbowałem szczęścia przy... drugim tradycyjnym keszu, jaki został opublikowany w Polsce, 2 czerwca 2002 roku. po jedenastu latach - nikt go dotąd nie znalazł - natrafiłem na połamane resztki przykrywki pojemnika. zrobiłem serwis, udało się odszukać ownera, który był na tyle friendly, że przekazał kesza do adopcji. przebudowałem listing. czekam jeszcze na wersję anglojęzyczną i potem kesz pójdzie w adopcje dla GC PL. tym samym kesz z historycznego punktu widzenia uratowany ;) ftfa oczywiście zgarniam :)

 

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=94767aeb-959f-460e-b4df-8a23b4dc72e0

Link to comment

Cieszę się bo spędziliśmy weekend w super towarzystwie GeoZakrconych ludzi. Radujemy się też, że poznaliśmy wiele osób które do tej pory były dla nas tylko nickami na forum.

 

Osobny banan na twarzy za całą akcję z ratowaniem balonu. Zespołowe działanie wszystkich drużyn obecnych na miejscu lądowania było naprawdę niesamowitym przeżyciem, dziękujemy wszystkim.

 

No i mamy samolocik nr.1, który był tam gdzie my pewnie nigdy nie będziemy :D

Link to comment

Mój pierwszy earthcache właśnie został opublikowany :) :) :) Reviewier zasugerował 4 gwiazdki trudności co, przynajmniej według gwiazdek czyni go najtrudniejszym w Polsce ( a miał być łatwy).

 

Tematycznie uwazam, ze nie byl zbyt trudny. Pytania byly dobrze ulozone, a dostep do odpowiedzi takze latwy. Dla mnie problemem byla pogoda (z blekitnego nieba zaczał padać grad) oraz trasa ścieżki (dwa - trzy razy tam się zgubiłem). Niestety na samym końcu zauważyłem inne skrzynki u810 - ale wtedy juz nie miałem czasu ich podjąć. W czasie przechodzenia kolo kamieniolomu napotkalem wycieczke... 50 ucznów w kaskach ochronnych i kamizelkach.

 

Dla mniej calosciowo trudniejszy byl EC Samotnego Wilka na Morskim Oku. Troche pozno wyszedlem i cala droge w gore (9km) prawie bieglem. Do tego nie wszystkie odpowiedzi nie sa latwe w udzieleniu odpowiedzi = nie wystarczy tylko umiejetenosc czytania ze zrozumieniem.

 

Obydwa EC sa bardzo fajne i oba dostana FAV oraz opis - jak sie obrobie...

 

Chętnie bym zobaczył listę takich skrytek dawno nie znalezionych. Powiedzmy 2 lata i więcej bez znalezienia.

 

Chyba juz sie dzielilem ta strona na tym forum ale prosze bardzo jeszcze raz:

http://project-gc.com/ tu masz wszystko a nawet jeszcze wiecej o ile jestes w premium.

 

hf

GD

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...