Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

Pojemnik gotowy, miejscówka sprawdzona, certyfikaty przygotowane - dziś chowam, kolejne WIGO w Warszawie pojawi się jeszcze w lutym.

SUPER!!!

Szkoda, ze stan zdrowia uniemozliwi mi FTFowy wyscig, ale to nic.

 

W takim razie mamy w Wawce 4 gotowe Wherigo + ten Lowcy. Do tego wiem o przynajmniej 3 innych bedacych w roznym stopniu zaawansowania (zaden nie jest moj). Wyglada na to, ze "polowa" Wherigo w Polsce bedzie w naszej 100licy :)

Zapraszamy!

Link to comment

A ja się cieszę, że geocaching wychodzi poza ramy czystej zabawy.

Dorota, która w Białymstoku studiuje Turystykę i Rekreację chce napisać pracę magisterską o geocachingu.

Pomożecie jej przez wypełnienie ankiety?

Edited by nemrodek
survey link deleted
Link to comment

A ja się cieszę, że geocaching wychodzi poza ramy czystej zabawy.

Dorota, która w Białymstoku studiuje Turystykę i Rekreację chce napisać pracę magisterską o geocachingu.

Pomożecie jej przez wypełnienie ankiety?

 

pomogłam dziewczęciu, a co, cóś mi sie widzi, że ona zna geocaching tylko bardzo teoretycznie i trzeba by ją tego i owego praktycznie nauczyc... :laughing:

Najlepsze jest to,że często szanowni promotorzy jeszcze mniejsze pojęcie o temacie maja, ech, trudno byc pionierem!

Niech się Dorocie szczęsci!

A może będziemy oblewac dyplom magistra w Górznie?!

Edited by nemrodek
survey link deleted
Link to comment

Pomożecie jej przez wypełnienie ankiety?

 

Pytania są tendencyjne :ph34r: od kogoś, kto magisterium chce robić można już wymagać wiedzy o tym, że geocaching (zabawa) nie jest ograniczony tylko do zabawy zgodnej z regułami zaproponowanym przez Groundspeak, ale że są również inne miejsca.

Link to comment

A ja się cieszę, że geocaching wychodzi poza ramy czystej zabawy.

Dorota, która w Białymstoku studiuje Turystykę i Rekreację chce napisać pracę magisterską o geocachingu.

Pomożecie jej przez wypełnienie ankiety?

 

 

Spieszmy sie odpoiadac, bo tak jak poprzednio Mod wytnie nam posty.... :)

Edited by nemrodek
survey link deleted
Link to comment

 

Pytania są tendencyjne :ph34r: od kogoś, kto magisterium chce robić można już wymagać wiedzy o tym, że geocaching (zabawa) nie jest ograniczony tylko do zabawy zgodnej z regułami zaproponowanym przez Groundspeak, ale że są również inne miejsca.

to juz wiemy i bardzo dziekujemy za info.... :anibad:

 

mogło by wyjśc ,że ulubioną forma skrzynki jest przesyłana listem stara kaseta magnetofonowa,

lub widziana w przelocie damska torebka...

ale cicho sza...

Off topic! MOD czuwa!

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Wypełniłem, choć czytając pytania miałem wrażenie, że to sztuka dla sztuki... Dla celów statystycznych np. przedziały wiekowe podzieliłbym na więcej kawałków... No i przez połączenie kilku różnych dziedzin w pyt. 14 i 15 nie odpowiedziałem na wszystkie (teraz to zauważyłem, jak jeszcze raz popatrzyłem, żeby sprawdzić czy to o przedziałach wiekowych to dobrze widziałem)

Edited by KrystianT
Link to comment

A ja się cieszę, że geocaching wychodzi poza ramy czystej zabawy.

Dorota, która w Białymstoku studiuje Turystykę i Rekreację chce napisać pracę magisterską o geocachingu.

 

Jeśli Dorota chce być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami naukowymi dotyczącymi tematyki jej pracy, to powinna wziąć sobie na jutro z uczelni delegację do Krakowa, aby posłuchać wieczornego wykładu, podczas którego Hana M. omówi wyniki swoich dotychczasowych badań odnośnie geocachingu.

Link to comment

Jeśli Dorota chce być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami naukowymi dotyczącymi tematyki jej pracy, to powinna wziąć sobie na jutro z uczelni delegację do Krakowa, aby posłuchać wieczornego wykładu, podczas którego Hana M. omówi wyniki swoich dotychczasowych badań odnośnie geocachingu.

Czy wyniki zostana pozniej opublikowane? Czy mozna sie z nimi zapoznac? Czy moge dostac na priva jakis kontakt do Hanny, aby ewentualnie poprosic o info (jezeli nie jest planowane upublicznienie)?

Z gory dziekuje za pomoc!

Link to comment

Jeśli Dorota chce być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami naukowymi dotyczącymi tematyki jej pracy, to powinna wziąć sobie na jutro z uczelni delegację do Krakowa, aby posłuchać wieczornego wykładu, podczas którego Hana M. omówi wyniki swoich dotychczasowych badań odnośnie geocachingu.

Czy wyniki zostana pozniej opublikowane? Czy mozna sie z nimi zapoznac? Czy moge dostac na priva jakis kontakt do Hanny, aby ewentualnie poprosic o info (jezeli nie jest planowane upublicznienie)?

Z gory dziekuje za pomoc!

 

To Hana, przez jedno "n" (Czeszka), na GC ma nick Annie00Hall.

Tak, wyniki będą dostępne w formie pracy pisemnej w nieco późniejszym terminie.

Link to comment

Nawiązując do ostatniego wpisu rubeusa w wątku "Spory, żale i inne niczego nie wnoszące dyskusje..." chciałbym wyrazić swoje zadowolenie z faktu, iż ww. "nie może przestać myśleć o założeniu kolejnych keszy".

I niech Ci nie przechodzi!

 

tak... idac ta droga mozna ddodac: Rubi, zakladaj nastepne kesze dla nas (szukajacych), a my w zamian bedziemy Ci zapelniac logbooki, wiec bedziesz glownie bawil sie w serwisowanie, a nie szukanie :) Tylko czy to mnie cieszy?? :blink:

Link to comment

...cieszy mnie dzisiejsze czterogodzinne spotkanie, w trakcie ktorego wraz z kilkoma osobami pokazalismy sobie, ze tworzenie Wherigo to nie jest czarna magia, i ze mozna dobrze sie bawic zarowno grajac jak i projektujac zabawy dla innych!

Cieszyłbym się, gdybyście się swoją wiedzą i umiejętnościami podzielili z trójmiejskimi szukaczami, bo Wherigo u nas nie istnieje, niestety... Tak więc zapraszamy na jakieś spotkanie, po którym 3Miasto rozkwitnie skrzynkami Wherigo :-). Wszyscy za nimi tęsknią, ale jakoś nic z tym fantem się nie dzieje :-(. POMOŻECIE? :-)

Link to comment

Cieszyłbym się, gdybyście się swoją wiedzą i umiejętnościami podzielili z trójmiejskimi szukaczami, bo Wherigo u nas nie istnieje, niestety... Tak więc zapraszamy na jakieś spotkanie, po którym 3Miasto rozkwitnie skrzynkami Wherigo :-). Wszyscy za nimi tęsknią, ale jakoś nic z tym fantem się nie dzieje :-(. POMOŻECIE? :-)

 

Pomyslcie, czy dacie nas rade zaprosic, a mysle ze zarowno Seba jak i ja z przyjemnoscia do Was pojedziemy.

Potrzebny lokal, rzutnik, cisza, cieple napoje. W zaleznosci od dlugosci spotkania moze bedzie potrzebny nocleg (raczej nie), ale samolot/rakieta/samochod niestety same z siebie nas nie zabiora :(

Jezeli jestes zainteresowany tematem - zadzwon, to ustalimy szczegoly.

Link to comment

Pomyslcie, czy dacie nas rade zaprosic, a mysle ze zarowno Seba jak i ja z przyjemnoscia do Was pojedziemy.

Potrzebny lokal, rzutnik, cisza, cieple napoje. W zaleznosci od dlugosci spotkania moze bedzie potrzebny nocleg (raczej nie), ale samolot/rakieta/samochod niestety same z siebie nas nie zabiora :(

Jezeli jestes zainteresowany tematem - zadzwon, to ustalimy szczegoly.

Dzięki za szybką reakcję. Muszę się zastanowić, bo dałeś mi wiele do myślenia...

Link to comment

W sumie to potrzebowałem wyprodukować 3 szt: jeden jako coin, drugi jako kod na koszulkę rowerową, a trzeci jako naklejkę na samochód. Niestety minimalna ilość kodów jaką można kupić to 50 szt, więc Spiderów będzie więcej i nawet metalowe coiny powstaną :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...