Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

"Młodzieży"? Dziękuję, dziękuję, aż się byłem spłoniłem ;))

A swoją drogą - jestem niebywale pozytywnie zaskoczony błyskawicznym tempem działania nowego recenzenta. Anim się obejrzał a skrzynki myk-myk i klepnięte. Ewidentnie idzie ku lepszemu. Dzięki!

Edited by maryush
Link to comment

Świat jest jednak mały. Albo geocaching wielki. Dziś w pewnych okolicznościach zupełnie nie związanych z geocachingiem, usłuszałem, jak jeden gość opowiada drugiemu o swoim GPSie. Wtrąciłem się, pytając, czy bawi się w geocaching. Okazało się, że tak. Okazało się również, że to "dziedzickrzysiek" :) To niesamowite spotkanie uczciliśmy poszukiwaniem kesza - którego oczywiście nie znaleźliśmy :D

Link to comment

Moja geosłomianka wzbogaciła się o czwartą (i ostatnią) odznakę. Szczerze mówiąc, nie robi takiego wrażenia jak poprzednie...ale cieszy podobnie. Czekam na następny poziom wtajemniczenia :-).

Gratuluję !!

 

Co do kolejnych wyzwań? Proponuję ... odznaka (popularna, brązowa, srebrna, złota) z wawrzynem - wypełnienie normy na odznakę w ciągu roku, i tak przez 3 kolejne lata z rzędu.

Link to comment

Moja geosłomianka wzbogaciła się o czwartą (i ostatnią) odznakę. Szczerze mówiąc, nie robi takiego wrażenia jak poprzednie...ale cieszy podobnie. Czekam na następny poziom wtajemniczenia :-).

 

Gratulacje :-)

 

To teraz trzeba by 'za wytrwałość' wprowadzić.

 

Platynową za 5000 znalezień w Polsce :]

 

A z czasem Rubin za 20000 znalezień w kraju :D

Link to comment

Wraz z Sebą i kolegą rommyrafem odwaliliśmy dziś generalny serwis i reaktywację całej serii W jak Warszawa.

Literka W co prawda się ociupinkę zniekształciła, ale przy okazji przenosin jednego keszyka wygospodarowaliśmy miejsce na skrzyneczkę przy fajnym kościele.

 

Można świetnie się bawić nie tylko szukająć, ale i naprawiając! Kilka nowych 'patentów' kilka fajnych opowieści... w sumie znaleźliśmy miejsca na dwie nowe skrzynki, ale wiem czemu tą drugą kolega przemilczał ;)

Dzieje się! i będzie się działo!

Link to comment

Wielkie gratulacje! Fajnie sie czyta o takich niecodziennych akcjach. Proponuje zalozyc temat "GeoSzalenstwa", gdzie mozna bedzie opisywac zwariowane akcje, szalone rajdy po ftfy itp. emocjonujace wydarzenia. Jeszcze raz wielkie brawa.

P.S. Czy czekacie teraz na jakies fotki z przydroznych urzadzen rejestrujacych? :).

Link to comment

Nawiązując do powyższego cieszę się że na trasie Gdańsk - Kraków jest coraz więcej km autostrady.

 

Gdyby nie nowo otwarty odcinek nie byłoby FTF'a. Wczoraj po wrzuceniu do logu zdjęcia murazora z trzema pierwszymi znalazcami uświadomiliśmy sobie jak dużo mieliśmy szczęścia.

Wyjazd po FTF z Gdańska i wyjazd po FTF z Warszawy rozminęły się u celu zaledwie o 40min... :)

Link to comment

A ja właśnie wróciłem z wycieczki objazdowej po Rumunii. Miałem zaplanowane kilkanaście skrzynek jednak nie wiadomo czemu kierowca autokaru nie chciał jechać drogami, które mu wskazywałem :)

 

Prawdę powiedziawszy tak szybko keszy jeszcze nie łapałem. Moi koledzy poszli pić kawę a ja latałem po mieście z nawigacją i szukałem skrytek.

 

Niestety nie udało mi się podjąć kesza przy zamku Draculi (umieszczony na terenie zamkniętym i pilnowanym przez ochronę), na którego liczyłem najbardziej.

 

Za to zwiedziłem kawał Transylwani :)

 

PS może organizujemy jakiś wypad na kilka aut w te rejony? Zrzucimy się na paliwo, pozwiedzamy świetne miejsca a przy okazji łapniemy kilka fajnych skrzynek?

Link to comment

PS może organizujemy jakiś wypad na kilka aut w te rejony? Zrzucimy się na paliwo, pozwiedzamy świetne miejsca a przy okazji łapniemy kilka fajnych skrzynek?

 

Ja bardzo chętnie, ale już na wiosnę albo latem, jak dzień będzie dłuższy.

 

No nie wcześniej niż w lecie.

 

Można by było zrobić wypad na jakieś 5-7 dni. Zwiedzanie Transylwani i do tego kilkanaście ciekawych skrzynek.

 

PS toczygroszku słyszałem, że w północnej części Karpat Rumuńskich są ciekawe "dziury" do zrobienia :) Zawsze można upiec kilka pieczeni na jednym ogniu.

 

Tak czy siak pozostawiam sprawę otwartą.

Link to comment

Pewnie na 100% będziemy jechać kolejny raz z Lisią_Kitą na wiosnę/ pózną/ do Rumuni bo to przecudne miejsce, skrzynki w rejonie Maramusrskim mamy "zrobione" w tym roku, teraz nadszedł czas na Transylwanię (niestety ostatni raz jak byliśmy jeszcze nie mieliśmy GEOBAKCYLA).

Zawsze chętnie przyjmiemy 2 osoby do auta. :)

Link to comment
Niestety nie udało mi się podjąć kesza przy zamku Draculi (umieszczony na terenie zamkniętym i pilnowanym przez ochronę), na którego liczyłem najbardziej.

Chyba właśnie ta skrytka została skrytką tygodnia:

http://blog.geocaching.com/2012/11/draculas-castle-gc5d8-geocache-of-the-week-november-29-2012/

 

Do diaska a byłem tak blisko. GPS pokazywał 170m ale trzeba było przejść przez takie symboliczne ogrodzenie. Ochrona chodziła wszędzie a ja nie do końca wiedziałem gdzie ta skrzynka jest. Do tego jeszcze przewodnik poganiał bo mieliśmy napięty plan. Tak czy siak zrobie te skrzynkę w przyszłym roku :)

Link to comment

Dzisiaj byłem na kolejnym czeskim power trailu. Nazywa się on "Pod Jestrebími Horami" i znajduje się w okolicy Trutnova. Składa się z 50 skrytek. Trail można robić na piechotę lub rowerem. Ja ze względu na pogodę, szukałem pieszo - czas przejścia ok. 5 godzin. Ale polecam odkrywać go rowerem, gdy tylko zrobi się ciepło - nie jest to wymagająca trasa, zaledwie kilka podjazdów, reszta po płaskim, nawierzchnia szutrowa. Sam power trail bardzo fajnie przygotowany, skrytki niebanalne, widać, że autorzy włożyli wiele pracy w przygotowanie skrytek. Zapewne po drodze są również piękne widoki, ale ja nie miałem okazji ich zobaczyć ze względu na potworną mgłę. Ale pomimo tego i tak mi się bardzo podobało :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...