Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

Ja nie wiem, jakich witamin używa abdul65, ale po godzinie od publikacji mojego kesza był już w Gdyni, by po kilkunastu następnych minutach zalogować znalezienie... Miszcz nad miszczami :blink: .

A dlaczego w tym wątku? Bo cieszy mnie, że są tacy zakręceni ludzie...raźniej mi z tą świadomością :lol: .

Link to comment

A dlaczego w tym wątku? Bo cieszy mnie, że są tacy zakręceni ludzie...raźniej mi z tą świadomością :lol: .

Dodajmy do tego,że nie tylko zbiera , ale i Z A K Ł A D A całkiem fajne, w odróznieniu

od innych( bez nicków...), korzystających jedynie z cudzej pracy!!!Wiem , nie ma przymusu zakładania, ale...

Link to comment

A dlaczego w tym wątku? Bo cieszy mnie, że są tacy zakręceni ludzie...raźniej mi z tą świadomością :lol: .

Dodajmy do tego,że nie tylko zbiera , ale i Z A K Ł A D A całkiem fajne,

 

Muszę się zgodzić, że same pojemniki są ukrywane w coraz bardziej kreatywny sposób i aż miło się ich szuka :)

 

Ja niestety zmarnowałem swój krótki urlop na słodkim "nic nie robieniu" a 3 skrytki czekają na założenie ..

nawet pojemniki już gotowe, tylko chęci brak ;p

Link to comment

Oj tam, oj tam.

Dzisiaj wyhaczylem wlasnie jedna, rowerowo. tongue.gif

I to by bylo na tyle w temacie Leba i geocaching.com. biggrin.gif

Ale za to zaliczylem 5 innych ze znienawidzonego, krytykowanego, wyszydzanego, lekcewazonego i deprecjonowanego przeze mnie (przynajmniej jak niektorzy wnioskuja) lokalnego serwisu, w tym trzy rowerowo.

Nie mam bladego pojecia co wy macie przeciwko autowemu zdobywaniu keszy. huh.gif

Pogoda jak drut i musze kombinowac jak kon pod gore. sad.gif

Jutro znowu pobudka o 6:00. Jedna, ewentualnie trzy na celowniku, rowerowo.

Ja chyba jednak jestem nienormalny. cool.gif

Link to comment

Dodajmy do tego,że nie tylko zbiera , ale i Z A K Ł A D A całkiem fajne, w odróznieniu

od innych( bez nicków...), korzystających jedynie z cudzej pracy!!!Wiem , nie ma przymusu zakładania, ale...

 

Patrząc na pewne skrytki odnoszę wrażenie, że co do niektórych osób, to lepiej, żeby nic nie zakładały, niż żeby robiły dziadostwo. :laughing:

Link to comment

Dodajmy do tego,że nie tylko zbiera , ale i Z A K Ł A D A całkiem fajne, w odróznieniu

od innych( bez nicków...), korzystających jedynie z cudzej pracy!!!Wiem , nie ma przymusu zakładania, ale...

 

Patrząc na pewne skrytki odnoszę wrażenie, że co do niektórych osób, to lepiej, żeby nic nie zakładały, niż żeby robiły dziadostwo. :laughing:

Pierwsze koty za płoty, swoje sugestie zawsze można zawrzeć w logu lub posłać na priva....

Może cos poprawi, moze następne beda lepsze...

Nikt się mistrzem nie rodzi :rolleyes:

Link to comment

 

Niestety bywa też i tak, że ktoś się obrazi za takie sugestie...

 

Ja tam bardzo chętnie posłucham krytyki, bo jak coś jest nie tak, to przy najbliższej wolnej chwili lecę i poprawiam. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego i napędzającego dalej niż logi: "Dla takich skrzynek warto szukać!"

Dla mnie zabawa w "wykiwaj mugola" i pokaż fajne miejsce stoi na równi z "znajdź fajne miejsce" może po prostu nie każdy dostrzega wszystkie możliwości?

Link to comment

Cieszy mnie, że podczas urlopu pojeździliśmy na rowerach, znaleźliśmy przy okazji zwiedzania kilkanaście klasycznych, ładnych, nieraz niebanalnych skrzynek, rozwiązaliśmy 5 'eartcaches' i po przepuszczeniu wszystkiego przez GSAKa i BadgeGena pojawiły się nowe odznaki w profilu.

Link to comment

Wczoraj miałem naprawdę rewelacyjny dzień keszingowy: załapałem osiem znalezień, z czego trzy bardzo fajne skrytki, jednego FTF-a i jedną skrytkę-rewelację (GC3CHH9). Były przy okazji dwa DNF-y, z czego jeden spowodowany zamknięciem terenu, na którym kesz się znajduje, ale nie zepsuły radochy. A wieczorem dokończyłem przygotowywanie kolejnej mojej skrytki, co do której mam przeczucia, że bedzie miała więcej znalezień niż wszystkie inne moje razem wzięte. Na szczęście Toczygroszek wybaczył mi niebezpieczną bliskość pewnych punktów... :grin:

Edited by Murazor
Link to comment

Murazor, nie rób ze mnie jakiegoś aferzysty :) Nie musisz się mnie pytać o zgodę na umieszczenie punktu wirtualnego obok mojego kesza, czy swojego kesza obok mojego punktu wirtualnego. Gdybym zaś nie życzył sobie, żeby obok mojego punktu wirtualnego powstał jakiś pojemnik, wówczas mam możliwość oznaczyć go jako "stage of multicache" i działa on wtedy na zasadzie fizycznego pojemnika.

 

Przy okazji - dzięki za kolejnego EarthCache, w tym tygodniu dzięki temu powinienem dodać do swojej listy znalezień 2 :)

Link to comment

Radość mnie rozpiera, bo otrzymałem wczoraj gotową pieczątkę, która bedzie częścią kesza z serii Latarnie morskie. Projekt robiłem nieudolnie, ale efekt końcowy bardzo mi się podoba. Wkrótce więc przy jednej z latarń morskich powinien pojawić się mój pierwszy letterbox. Same radosne wieści...

Link to comment

Radość mnie rozpiera, bo otrzymałem wczoraj gotową pieczątkę, która bedzie częścią kesza z serii Latarnie morskie. Projekt robiłem nieudolnie, ale efekt końcowy bardzo mi się podoba. Wkrótce więc przy jednej z latarń morskich powinien pojawić się mój pierwszy letterbox. Same radosne wieści...

 

Cieszy mnie to również, gdyż będzie okazja do zdobycia Twojego kesza i przy okazji kolejnej wizy do odznaki "Bliza" :))

Mam już brązową .. zbieram na srebro ;p

Link to comment

Po wielu latach starań wreszcie udało mi się uciułać platynową odznakę EarthCache Master:

 

3c7e38d2-f4d2-4ab5-91f6-0bf8039133f9.jpg

 

Dziękuję wszystkim twórcom tego typu skrytki za pomoc w uzyskaniu odznaki.

Congratulations! Wielka rzecz, super tytuł. Mam nadzieję, że próba stopu tej platyny Cię satysfakcjonuje :-).

Link to comment
Szkoda tylko, że aktualnie nie mają jej na składzie w sklepiku :)

 

no to jest ból ;) mnie też to zmartwiło. dlatego mam nadzieję dochrapać się tego kolejnego "badgenika", zanim i ten nakład się skończy. ale bądźmy szczerzy, ten genetycznie przejęty instynkt łowiecko-zbieracki już poczuł satysfakcję, jak się link do grafiki dla swojego profilu dostało :)

Link to comment

A ja mam kolejny powód do radości. Ostatnio został znaleziony mój kesz, będący finałem bardzo trudnej serii, który przez kilka osób był komentowany jako "nie do znalezienia". Oczywiście znalezienia dokonali Czesi,[...]

 

Ale numer, to ci sami, którzy polegli na "Rogatce Wrocławskiej"! Czuję się bardzo tym dowartościowany.

Link to comment

A ja się ciesze,że po wakacyjnym najeździe turystów i handlarzy udało mi sie wreszcie uporządkować wszystkie

moje skrytki, tak przedeventowo..

Poniewaz mam ich 32 i to raczej w uczęszczanych miejscach miałam sporo roboty z wymianą logboków, odtwarzaniem

zaginionych pojemników itp. dodatkowo załozyłam nowe 3 skrytki, które po drobnych poprawkach zostały zaakceptowane przez Kashubiana.

Publikacja w trakcie eventu, każda inna i żadna nie jest pojemnikiem po filmie/ mikroprobowką :rolleyes:

Link to comment

3c7e38d2-f4d2-4ab5-91f6-0bf8039133f9.jpg

Ha, w końcu i ja mogę dumnie nosić miano platynowego Earth Cache Mastera.

 

Jak uświadomił mnie Toczygroszek podszedłem do tego osiągnięcia nieco nadgorliwie (nie wiedziałem, że województwa też liczą się jako "states"). Ale dzięki temu tym większa radocha.

 

Fakt, fizyczne odznaki platynowego stopnia na earthcache.org już wyprzedane, ale zawsze można sobie sprawić wersję emaliowaną. A przy okazji także śledzone blaszki od kwarcowej do diamentowej, żeby mieć na przyszłość, jakby miało ich też zabraknąć (oczywiście aktywując dopiero po spełnieniu kryteriów).

Link to comment

W warszawskiej dzielnicy Ursus ruszył bardzo ciekawy projekt związany z geocachingiem. Jest to połączenie gry miejskiej (geocaching) ze zbieraniem wspomnień o Ursusie - sprzed kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu laty.

 

http://portal.bpursus.waw.pl/oferta/gra-miejska-gps-interwencje-mapa-cennych-wspomnien-dzielnicy

 

Pomysł i idea bardzo ciekawa, od strony technicznej można mieć uwagi co do sposobów ukrycia (z tego co się orientuję, chowają to raczej osoby bez geo-doświadczenia i pewne niedociągnięcia z tego powodu wynikają), ale generalnie nie jest źle, a ekipa jest otwarta na wszelkie uwagi i sugestie. Zresztą dziś miałem okazję spotkać jedną z członkiń grupy SKORO.

 

Mapka keszy na stan dzisiejszy

 

http://www.geocaching.com/map/default.aspx?lat=52.195033&lng=20.8966

Edited by ru.beus
Link to comment

Chciałem podzielić się swą radością, wynikającą z faktu, iż z 25 skrytek wymagających serwisu lub kontroli, jakie miałem jeszcze miesiąc temu, obecnie pozostało tylko 10. To daje szanse, że uda mi się uporać z nimi jeszcze przed zimą.

 

Tak to jest, jak się ma gadzilion skrytek. :anibad:

 

Bardzo ucieszyła mnie trasa jednego z już zapomnianych GK :)

Trasa

 

No tu też jest ciekawa trasa jednego coina: http://www.geocaching.com/track/map_gm.aspx?ID=4216673

Link to comment

A mnie dziś wspólnie z Trolandią spotkała super gratka - znaleźliśmy na granicy litewsko-polskiej kesza z 2008 roku, który po jednym znalezieniu (FTF-ie) czekał na nas prawie cztery lata! Wydaje mi się że przez to że leży na uboczu, i miał jako ostatni wpis jedno nieznalezienie. Ale to była radość otworzyć pudełko i znaleźć suchy logbook :)

 

http://coord.info/GC1ENVT

 

Ogólnie polecamy wszystkim "zrowerowanym" tereny Suwalszczyzny i wycieczki wzdłuż granicy litewskiej. Keszy jest tam niewiele, ale dzięki temu można pokonywać większe dzienne dystanse :)

 

Wielkie podziękowania kieruję również do Johnny224, Teda i innych, którzy się wiele napracowali aby stworzyć w tamtym rejonie wiele keszy, pokazujących rewelacyjne miejscówki.

Link to comment

Ja za to kilka dni temu otrzymałem powiadomienie o wpisie w jednym z moich keszy, który poprzednie znalezienie miał 2,5 roku temu :)

 

Tylko mam nadzieję, że to nie był mszm, który zalogował 6500 keszy w jeden dzień. A teraz wszystkie logi kasuje.

Edited by StachoB
Link to comment

A mnie dziesiaj ucieszyla publikacja mojego Earthcache'a. Droga do niego byla wyboista (ilez ja nazlorzeczylem, ile razy rezygnowalem - raz nawet go zarchiwizowalem), ale ostatecznie zostalem nawet pochwalony przez reviewera, czego zupelnie sie po nim nie spodziewalem, bo zwykle mial do powiedzenia rzeczy zupelnie odmienne. :laughing:

Co najwazniejsze, EC mnie samemu sie podoba i przyznam, ze mam satysfakcje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...