Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

Mi brakuje 13 skrytek do znalezienia i będę miał srebrną. Ale z racji tego, że okolicę mam wyczyszczoną, to może chwilę potrwać zanim osiągnę 500 znalezień, więc już teraz zamówiłem popularną i srebrną i nie mogę się doczekać kiedy do mnie przyjdą :)

Link to comment

No, Toczygroszku, to ja podążam po srebrnego ECM-a (założenia mi brakowało), a waść zdążaj po platynę! GC3R1CP

 

Tak, już widziałem, bardzo ciekawy i wymagający Earthcache. Planowałem kiedyś założyć EC przy Maczudze Herkulesa, ale nie miałem pomysłu na jakieś ciekawe pytania, więc zaniechałem. Tym bardziej więc się cieszę, że ktoś wykorzystał ten fenomen do EC.

 

Platyna blisko! :)

Link to comment

Ja mam dziś dwa główne powody do radości: zweryfikowałem srebrnego EarthCache Mastera (do złotego niewiele brakuje) i osiągnąłem połówkę normy na pupolarną OGP (z moich znalezień sporo przypada na zagranicę, więc choć do setki mi już niewiele brak, polskich skrzynek mam dopiero 50).

 

Za to w niedzielę miałem dwa inne powody do radości: 22-go lipca w skrytce pod Diabelskim Kamieniem trafiłem na odznakę z Leninem. Dawno się tak nie uśmiałem. A przy okazji w skrzynce był wypuszczony niegdyś przeze mnie geokret.

Link to comment

witam :)

jestem bardzo poczatkująca. potrzebowałabym pomocy, tylko nie wiem gdzie na forum szukać wskazówek. Mianowicie chciałabym pobrać aplikacje na tel Samsung Galaxy Gio. Bo w tej chwili wypozyczam GPS za ładne pieniązki :/ Aplikacja najlepiej po polsku :)

Link to comment

A ja się cieszę, bo od soboty - od kiedy zaczęłam szukać - czuję się jak turysta w mieście, w którym juz przecież trochę mieszkam :). Jeden kesz znalazłam w siebie w domu - no nie, że w przedpokoju, ale jakieś 15 m niżej (rzeczywiście, mieszkam w pięknej kamienicy, ale jakoś do tej pory uważałam ten fakt za moją jedynie osobistą opinię).

Link to comment
napaliłem się na tą Bochnię jak szczerbaty na suchary :)

 

No to super - liczę na szybkie znalezienia, bo teraz aż trzy moje kesze czekają na FTF-a, a czwarty wysłany do przeglądu!

 

Czy szybko, to nie wiem, bo ostatnio kiepsko u mnie z czasem, a zwiedzenie kopalni to takie hop-siup, ale na pewno jet to na liście najważniejszych rzeczy do zrobienia :)

Link to comment

W nocy z soboty na niedzielę znalazłem kilka geocache autorstwa mparka. Rewelacja! Dawno mi się nie zdarzyło znaleźć kilka pod rząd fajnych keszy, rewelacyjnych, z innowacyjnymi pomysłami, dopracowanych ze szczegółami, starannie wykonanych. Normalnie serce roście :)

 

PS

Zamieniłem nieodpowiednie słowo na bardziej "family friendly" ;)

Edited by toczygroszek
nieodpowiednie słowo
Link to comment

Tylko pozazdroscic.

Wprawdzie latalem po MRU z czerwcu, ale w takim towarzystwie, ze wchodzenie do systemu podziemnego bylo niemozliwe.

Bylem za to na oficjalnym obchodzie czesci podziemi w grupie zorganizowanej i bylo to jak lizanie cukierka przez papierek. NUDY!

W kazdym razie ciesze sie, ze w przyszlym roku, w czerwcu jest duza szansa, ze sie poprawie. :)

Link to comment

A ja jutro jade nad morze!!!! :lol:

W bazie danych po drodze i na miejscu 1012 keszy!!!!! B)

I rower na dachu, i sprzet elektroniczny narychtowany, i fanty na wymiane przygotowane, i strategia opracowana, i geba sie cieszy, i ...... i zona tez gotowa, i tez sie cieszy.

Jeszcze zeby pogody nie bylo to moze ze 20 keszy wyhacze. :(

Link to comment

A ja jutro jade nad morze!!!! :lol:

W bazie danych po drodze i na miejscu 1012 keszy!!!!! B)

I rower na dachu, i sprzet elektroniczny narychtowany, i fanty na wymiane przygotowane, i strategia opracowana, i geba sie cieszy, i ...... i zona tez gotowa, i tez sie cieszy.

Jeszcze zeby pogody nie bylo to moze ze 20 keszy wyhacze. :(

w Łebie masakra, nic prawie, ale bardziej na zachód i wschód coś się znajdzie...

Pozdrów stajnię w Nowęcinie...

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...