Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

musi coś w tym być bo i mi sie to zdarzalo - czasami po prostu nie ma od kogo pożyczyć nic do pisania

 

Zwłaszcza nocą w środku lasu :)

 

Niestety, ostatnio w Krakowie powstaje sporo nowych keszy bez ołówka autorstwa nowego "zakładacza". Nie wyrabiam z dodawaniem ołówków :) Chyba coś jest na rzeczy z ta krakowską "przedsiębiorczością" :)

Link to comment

Już to nie raz kalkulowałem. Na pojemniku zaoszczędzamy 5 zł. Wkładamy do niego fanty i logbook powiedzmy za 10 zł. Jedziemy go ukryć gdzieś w terenie. Mija jakiś czas, deszcze, zima, ktoś znajduje i raportuje, że w środku woda, logbook spleśniały, fanty pordzewiałe. Mamy nauczkę, więc tym razem kupujemy pojemnik za 7,50 zł, dajemy nowe fanty za 10 zł, do tego zużywamy paliwo na dojazd (zależy gdzie umieściliśmy pojemnik), powiedzmy że 15 zł. Chcieliśmy zaoszczędzić 5 zł, dołożyliśmy ponad 20 zł i czas. Do tego może zmaltretował się czyjś TB.

 

Ale to prawda, są miejsca, które są suche i bezpieczne od wody, np. gdzieś pod dachem. Niemniej taki pojemnik z klipsami jakoś tak się milej trzyma w ręku.

Edited by toczygroszek
Link to comment

Pojemnik z klipsami jest OK, troche gorzej gdy uszczelka jest rozowa. ;)

Ja osobiscie polecam, glownie ze wzgledu na cene , pojemniki firmy OKT. Kupuje to w Carrefourze.

Zdecydowanie tansze od klipsowych, a sadze, ze wcale nie gorsze. Rozne ksztalty i pojemnosci.

Tak, ze w moim mniemaniu to optymalny wybor w temacie pojemniki.

Link to comment

Cieszę się, że jest Euro bo znacząco wzrosła ilość znalezień w moich skrytkach :) Czesi zaczęli logować znalezienia z opóźnieniem. A to jeszcze 2 mecze zostały :) Oprócz tego dzisiaj udało mi się zrobić klona "pachołka" (ludzie z Trójmiasta wiedzą o co chodzi) i również się z tego cieszę. http://coord.info/GC35726 Tak w ogóle to super wieża, polecam się tam wybrać.

Link to comment
Oprócz tego dzisiaj udało mi się zrobić klona "pachołka" (ludzie z Trójmiasta wiedzą o co chodzi)

Dobrze , że Pachołek( nazwa własna, piszemy z dużej litery ... :angry: ) ma klona bo oryginalna oliwska skrytka zosatał totalnie zaniedbana przez właścicielai została skreslona z listy...

Gratulacje i wpisuję ją na listę do znalezienia podczas następnego pobytu na Dolnym Śląsku...

Link to comment
Dobrze , że Pachołek( nazwa własna, piszemy z dużej litery ... :angry: ) (...)

Wiesiu, Twoje ciągłe uwagi zaczynają być nudne. To jest forum a nie matrura z języka polskiego. Jeśli już chcesz kogoś poprawiać to zacznij od siebie...

"matrura" na pewno nie... ale pewne zasady obowiązuja, nawet na forach...

Jak cie widzą, tak cie piszą.... :rolleyes:

Poza tym dzieki za zastapienie "ilości" "liczbami" na głównej stronie gc.pl. :rolleyes:

Link to comment

Podjalem ostatnio keszyka w kieleckiem - wlasciwie mam FTF'a, ale....

Kesz ladnie schowany. Wyjmuje, a tu w logbooku wpis trzech Mugoli: "my (wymienieni z imienia) uczniowie technikum lesnego znalezlismy to pudelko. nie bawimy sie w ta zabawe, ale sie ladnie wpisujemy i odkladamy pudelko na miejsce".

Czyli i Mugole moga sie bawic w geocaching!

Link to comment

Mnie cieszy to, że wreszcie kupiłem sobie porządny GPS! I żeby było śmieszniej do tego czynu popchnęła mnie skrzynka toczygroszka na Diablim Boisku. Będąc tam poprzednio, rozładowałem telefon(GPS) i nie pomogła nawet dodatkowa bateria jak się okazało też rozładowana... Dzisiaj, choć w deszczu i w mokrym lesie Boisko "poległo", a przy okazji nazbierałem grzybów :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...