Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

Cieszy mnie, że wczoraj był event i miałem okazję poznać kolejnych keszerów.

Ale jeszcze bardziej cieszy mnie to, że podczas eventu opublikowana została moja nowa skrzynka i kiedy lonely_wolf i ru.beus o tym usłyszeli, wstali i pojechali zgarnąć FTFa :)

 

Mnie cieszy to samo co kolegow, a wiec fajnie spedzony wieczor, w milym towarzystwie, oraz FTF zwiniety z przed nosa Baczy :) haha i moj pierwszy zrobiony z latarka UV, dobrze ze takowa ma rubeus :)

Link to comment

Jak już się tak oficjalnie cieszymy, to ja też swoje 2cc: że tak pozytywnie został oceniony mój keszyk koło zajezdni, i że w ciągu zaledwie kilku godzin dorobił się już 4 znalazców + TB z Holandii :)

 

y_a_h_oo, dobra, dobra, postawiłeś SE sam wysoko poprzeczkę to teraz do niej doskakuj

kiedy następne skrytki? :)))))

bo ja SE tu wymyśliłem taki projekt i muszę go mieć czym realizować :)

Link to comment

y_a_h_oo, dobra, dobra, postawiłeś SE sam wysoko poprzeczkę to teraz do niej doskakuj

kiedy następne skrytki? :)))))

bo ja SE tu wymyśliłem taki projekt i muszę go mieć czym realizować :)

 

Jak ma byc dobrze i ladnie, to nie bedzie codziennie.

Zrobilem troszke Konstancina, znow kilka w Piasecznie. Wawka to dla mnie lekkie wyzwanie, bo nie mam obecnie za duzo czasu aby zrobic _interesujace_ skrzynki. Pomysl Ru.Beusa na Mokotow Profesorski jest super, ale trzeba go zrobic z glowa i jajem, aby byl fun i nauka.

Na razie mam kilka pomyslow na okolice Piaseczna (znow), ale jak wracam do domu gdy za oknem juz ciemno, to nawet ladnych zdjec sie nie da zrobic :( A poza tym tez chce dociagnac do 200 zlupionych keszykow! ;-)

 

Jednak aby bylo pozytywnie - cos dla Ciebie wymysle :)

Link to comment

fajny pomysl, niestety nie dla wszystkich wykonalny (bez codziennych podrozy za miasto ;))

 

i ja mam problem ogromny z ilością pracy, którą w tej chwili mam, ale się uparłem, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

ja mialem na mysli inny problem - jak odsiewam z mapy usmiechniete ryjki, to mi sie nagle czysto w warszawie robi.. ;->

 

jedyna nadzieja w nowych skrzynkach, ktore ostatnio calkiem gromadnie sie w okolicy pokazuja, co cieszy :)

Link to comment

ja mialem na mysli inny problem - jak odsiewam z mapy usmiechniete ryjki, to mi sie nagle czysto w warszawie robi.. ;->

 

jedyna nadzieja w nowych skrzynkach, ktore ostatnio calkiem gromadnie sie w okolicy pokazuja, co cieszy :)

 

ten sam problem, ten sam, bacza :)

mało czasu = mniejszy dystans, który można przebyć w poszukiwaniu skrytki

a kesze faktycznie się pokazują coraz częściej - bardzo pysznie!

Link to comment

Cieszy mnie, że kolega y_a_h_oo zakłada kesze w miejscach, o których ja przemyśliwałem, bo:

1) mam czego szukać :-)))

2) ciekawe, mało znane miejsca i obiekty, mają być szanse zostać odwiedzone przez większą liczbę osób, które inaczej by w ogóle tam nie dotarły - a taka zasadnicza idea przyświeca zakładaniu większości moich skrzynek i kolega zdaje się ją podzielać :-)

Edited by ru.beus
Link to comment

I do tego dzisiaj odwiedził moje dwie wrocławskie skrytki ;)

 

....ooo! Spider, zauwazyles? Milo....

mialy byc jeszcze dwie, ale na wyspie Slodowej chyba skrzynka zaginela (jezeli mialaby byc w korzeniach od strony sciezki to niestey jest tylko kamien i potluczona butelka :( ). Jestem jeszcze przez dwa dnie we Wrocku, wiec moze cos wiecej ustrzele ;-)

Link to comment

Zauważyłem, bo mam powiadomienia na maila o znalezieniu moich skrytek ;)

 

Na słodowej na 99% nie zaginęła :D I na 100% nie jest ani nie była w korzeniach. Mała podpowiedź: bardziej nano niż micro :D

OK, w takim razie jutro rano ide pol godziny wczesniej i probuje ja zlupic :)

No i mam chrapke na dokonczenie Terenow Wystawowych :)

 

Pozdrawiam!

Link to comment

Jestem jeszcze przez dwa dnie we Wrocku, wiec moze cos wiecej ustrzele ;-)

oczywiscie bylyby to dwa dni stracone, gdyby nie ;)

 

polecam piekny park szczytnicki i serie "tereny wystawowe" w okolicy hali stulecia - calkiem wymagajace mikruski (seria), bedziesz mial przy okazji dobra wprawke przed powrotem do mojej serii lazienkowskiej ;)

Link to comment

Jestem jeszcze przez dwa dnie we Wrocku, wiec moze cos wiecej ustrzele ;-)

oczywiscie bylyby to dwa dni stracone, gdyby nie ;)

 

polecam piekny park szczytnicki i serie "tereny wystawowe" w okolicy hali stulecia - calkiem wymagajace mikruski (seria), bedziesz mial przy okazji dobra wprawke przed powrotem do mojej serii lazienkowskiej ;)

 

Wiesz, ja tu do pracy przyjechalem, nie dla fun'u :)

Ale udalo mi sie wlasnie 4ta skrzyneczke z cyklu Tereny Wystawowe zlupic, tak ze jutro powinienem odwiedzic skrzynke dodatkowa :) Szkoda, ze juz bylo ciemno, bo juz tylko jedna dodatkowa skrzynka padla moim lupem.

Moze jutro bedzie lepiej.... :)

Link to comment

Przeczytalem dzis nowe wpisy w watkach forum, odwiedzilem statystyki i...

... ucieszylem sie jak niewiem, bo:

- jestem wysoko w TOP 100 znajdujacych

- zdziwilem sie, ze jestem tak wysoko w statystykach zakladajacych skrytki

- moj keszyk zostal uwieczniony w kamieniach milowych geocachingu w Polsce (2500 skrzynka w Konstancinie! :) )

 

Niestety, w calej tej mojej radosci jest i lyzka dziegciu: ja tu jestem nowy - bawie sie dopiero 3 miesiace. Jak sie to stalo, ze tak latwo wskoczylem tak wysoko?

Czy GC PL to ekskluzywny klub dla kilkudziesieciu osob? :(

Link to comment

[..]

Niestety, w calej tej mojej radosci jest i lyzka dziegciu: ja tu jestem nowy - bawie sie dopiero 3 miesiace. Jak sie to stalo, ze tak latwo wskoczylem tak wysoko?

Czy GC PL to ekskluzywny klub dla kilkudziesieciu osob? :(

jesli chodzi o zakladajacych, to taka jest wlasciwie smutna prawda..

w najwiekszych geo-wojewodztwach wystarczy zalozyc 10 skrzynek (mazowieckie i dolnoslaskie) lub nawet mniej (malopolskie) i juz zajmujesz swoje miejsce w top 10.

 

jesli chodzi o szukajacych, jest juz lepiej, choc wcale nie duzo lepiej.

ostatnio Spider podawal, ze jest ponad 16 tys. szukaczy, ktorzy znalezli przynajmniej 1 skrzynke.

(choc domyslam sie, ze niekoniecznie wszyscy z nich to polacy, to chyba wszyscy, ktorzy znalezli przynajmniej 1 polska skrzynke)

 

ciekawe, ilu jest szukaczy majacych przynajmniej, powiedzmy, 25 znalezien skrzynek PL?

Spider, sypniesz malego count()-a po bazie? ;>

cos mi sie zdaje, ze z 16 tys. zostanie moze kilkuset.. mizeria.

 

na szczescie na wykresach widac tendencje wzrostowe :)

to + jakas zakrojona na szeroka skale akcja euro moze jednak dobrze wrozyc na przyszlosc :)

Link to comment

Co mnie dzis ucieszylo? Moze ucieszy :) to rowniez Uogolnionych Kolegow (czyli Kolezanki i Kolegow) z Wawki i okolic: dostalem do raczek kilka "pokrowcow" na moje keszyki, wiec w najblizszym czasie nareszcie nie beda musialy byc magnetyki :D

A jadac sobie z Wrocka wymyslilem temat na mikro-serie w Warszawie. Nic, tylko wyjsc w teren i kordy zbierac :)

Link to comment

Proszę ja Was. Sukces, bo niedzielny FTF. Ale i żal, bo na FTFa kesz szukał prawie 1,5 miesiąca :) Normalnie wstyd! :)

 

Gratuluje FTFa!

Olszynka strasznie ode mnie daleko, niestety.

Na szczescie udalo mi sie dzis zlupic kilka kolejnych skrzyneczek oraz zalozyc dwie nowki sztuki (w tym jedna w centrum Wawki), wiec bedziecie znow mieli mozliwosc wyscigu po kolejne FTFy :)

Link to comment

A ja się cieszę, że ktoś znalazł mego kesza, po 1,5 miesiącu od umieszczenia go!

 

Jak wrócę do Polski, to jeszcze coś dorzucę na prawy brzeg...

 

Wantsky, na południe od Wawy, prawy brzeg, jest jeszcze jeden FTF, który czeka już dobry miesiąc... Tyle, że ten jest już dużo dalej.

Link to comment

Keszowanie w Dublinie. Pierwszy znaleziony kesz, autor: toczygroszek :)

Cytat z uczestniczki tutejszego eventu: "Mówisz, że keszowanie w Dublinie jest łatwe? Znajdź kesze toczygroszka, to się przekonasz, że się mylisz!" :))))

Bardzo dobrze Cię tu wspominają, Kolego :)

 

Haha, no tak, widziałem, że znalazłeś moje dwie, które oddałem do adopcji (Ein Stein i The Guiness Logbook of Records), czyli akurat moje dwie najłatwiejsze nastawione pod turystów. Ale sądzę, że raczej mieli na myśli moje skrytki puzzlowe. Wybrałbym się tam kiedyś na jakiś event zobaczyć moich "mistrzów" :)

Link to comment

cieszy mnie, ze w waff ostatnio skrzyneczki publikuja sie, jak marzenie - rano FTF, wieczorem dwa ;)

dzieki dla wszystkich zakladaczy, znow jest co robic w miescie ;)

 

przy okazji: gonimy malopolszczan w zalozonych keszach - miodzio byloby im zrobic psikusa przed koncem roku B)

to jak, zakladamy?? ;)

Link to comment

cieszy mnie, ze w waff ostatnio skrzyneczki publikuja sie, jak marzenie - rano FTF, wieczorem dwa ;)

dzieki dla wszystkich zakladaczy, znow jest co robic w miescie ;)

 

przy okazji: gonimy malopolszczan w zalozonych keszach - miodzio byloby im zrobic psikusa przed koncem roku B)

to jak, zakladamy?? ;)

 

Dla Baczy i innych zbieraczy: w weekend puszczam kolejne 6 skrzyneczek pod Wawka - bedzie jak znalazl na wypad i chwile relaksu :)

Link to comment

to jak, zakladamy?? ;)

Dla Baczy i innych zbieraczy: w weekend puszczam kolejne 6 skrzyneczek pod Wawka - bedzie jak znalazl na wypad i chwile relaksu :)

y_a_h_oo lejesz miod na me serce :D

Daj znać jak się będziesz wybierał, to się zabiorę z tobą :-)

podejrzewam, ze bede sie wybieral zaraz po publikacji.. B)

Link to comment

Daj znać jak się będziesz wybierał, to się zabiorę z tobą :-)

podejrzewam, ze bede sie wybieral zaraz po publikacji.. B)

 

Panowie Bacza i Ru.Beus:

obiecuje, ze jak tylko puszcze te keszyki do Silesiana, to Wam wysle maila z info o tym fakcie. Bedziecie "uprzedzeni" :D Bacza juz zaliczyl wszystkie moje skrytki, ale po drodze od Was (bo chyba obaj jestescie z okolic "szeroko-mokotowskich", Ru.Beus bedzie mogl sprobowac zmierzyc sie z dwoma wzdluz Pulawskiej - ciekawe co powie o "Potoku..." .....

 

Wszyscy pozostali GeoLudkowie:

czy komus jeszcze mam dac info o nadchodzacym "stadku" keszykow? Wantsky? Kuchomik? Lonely Wolf?

Bo w koncu to bedzie wyscig po 6 FTFow..... ;-)

Link to comment

Wczoraj obudzilem sie o 5 rano i po pol godzinnej wewnetrznej walce i zewnetrznej (z zona, ktora wszelkimi sposobami usilowala zatrzymac mnie w domu) zwloklem sie z lozka i wyruszylem na poszukiwania. W ciagu dnia zrobilem okolo 200 km i znalazlem kilka skrytek, prawie wszystkie niejakiego QVIXOTE'a (albo jakos tak).

Jakbyscie kiedykolwiek byli w rejonie Izerow, Pogorza Izerskiego, Karkonoszy i bedziecie wybierac sie na poszukiwanie skrytek to w pierwszym rzedzie bierzcie pod uwage skrytki QVIXOTE'a (albo jakos tak). Cud, miod i malina.

W tej okolicy rowniez warto pofatygowac sie w miejsca wskazane przez rudymanka z serwisu OC, gosc czuje bluesa.

To mnie wlasnie cieszy, ze geocaching ma sens i moze przyniesc tyle radochy.

PS

Zeby nie bylo niedomowien, to nie sa moi krewni. ;)

Link to comment

Wczoraj obudzilem sie o 5 rano i po pol godzinnej wewnetrznej walce i zewnetrznej (z zona, ktora wszelkimi sposobami usilowala zatrzymac mnie w domu) zwloklem sie z lozka i wyruszylem na poszukiwania.

Och! Karol! Kto w sobotę wstaje tak wcześnie?! Martwi mnie też trochę fakt, że różnorakie sposoby małej żonki nie zatrzymały Cię w domowych pieleszach... Sprawdzałeś już, czy nie jesteś już uzależniony od geocachingu? :-).

Link to comment

 

to moze nie dawaj znac nikomu - wszyscy beda miec rowne szanse :)

 

Co mnie cieszy, to wlasnie fakt opublikowania keszykow pod Raszynem. Da to wszystkim szanse, na kilkukilometrowy spacerek dla zdrowia i mozliwosc spalenia ponad 300 kcal :)

Na dokladke mialem wczoraj kontakt z jednym z dwusystemowych GeoKeszerow. Wynikla sprawa "sync'a" wpisow pomiedzy systemami (temat walkowany do bolu na forum.... :( ). Sprawa z mojego punktu widzenia smieszna, bo moje kesze sa "pure GC", wiec sync nie jest mozliwy. Coz jednak jest w tym mnie radujacego? Otoz kontakt z rommyraf'em byl jak najbardziej cieply i przyjacielski, to poskutkowal on nie tylko wyjasnieniem sprawy, ale zaproszeniem do innych moich keszykow, ktore Szanowny Kolega zlupil w dniu dzisiejszym. I chwala mu za to! ;-)

Link to comment

Na dokladke mialem wczoraj kontakt z jednym z dwusystemowych GeoKeszerow. Wynikla sprawa "sync'a" wpisow pomiedzy systemami (temat walkowany do bolu na forum.... :( ). Sprawa z mojego punktu widzenia smieszna, bo moje kesze sa "pure GC", wiec sync nie jest mozliwy. Coz jednak jest w tym mnie radujacego? Otoz kontakt z rommyraf'em byl jak najbardziej cieply i przyjacielski, to poskutkowal on nie tylko wyjasnieniem sprawy, ale zaproszeniem do innych moich keszykow, ktore Szanowny Kolega zlupil w dniu dzisiejszym. I chwala mu za to! ;-)

I tak trzymać!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...