Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

Teraz siedzę nad mapą i wyszukiwarką połączeń kolejowych, aby rozplanować sobię trasę na szalony długi weekend listopadowy

 

Tylko pamiętaj, że PKP bywa nieobliczalne i połączenie może zostać skasowane z dnia na dzień. A do listopada rozkład na pewno zmieni się jeszcze 100 razy.

 

Ja niedawno tak miałem. Rano zaplanowałem sobie podróż, a wieczorem tego samego dnia kwitłem na stacji, bo pociąg został odwołany (bynajmniej nie z powodu siły wyższej). Zresztą nie pierwszy raz. Serio.

Link to comment

@Wiesia - jest coś takiego jak 'Bilet Podróżnika' w PKP Intercity, uprawniający do nieograniczonej ilości przesiadek w pociągach TLK w weekendy (za jedyne 74 PLN za podróże w II klasie ).

@Toczy - a owszem, ale moim zdaniem na zasadzie 'wysiądź z pociągu, złap najbliższego kesza i ruszaj dalej'. A jak się chce coś więcej zobaczyć i odwiedzić znajomych, to jeden dzień więcej się przydaje :-)

@Dadoskawina - dlatego zastanawiam sie jaką kolejność zwiedzania województw obrać :-D Ale chyba zacząłbym do Zachodniopomorskiego, zaglądając do znajomka ze Szczecina, który mnie już nie raz i nie dwa zapraszał, potem zjazd na bazę w Poznaniu (Wielkopolska) a stamtąd wypad do Gorzowa Wlkp. (Lubuskie ) i 11-go, po keszowaniu w Poznaniu, powrót do Warszawy.

Edited by ru.beus
Link to comment
Chyba się do 3M wyprowadzę na sierpień żeby dotrwać do końca, bo na razie mam plan do 4 -ego

Ja właśnie dzisiaj wyczyściłem mapę w mojej okolicy i nie mam czego szukać :( Została mi tylko 1 skrytka której nie jestem w stanie podjąć bo jest wysoko na drzewie i bez liny nie da się.

Link to comment
Chyba się do 3M wyprowadzę na sierpień żeby dotrwać do końca, bo na razie mam plan do 4 -ego

Ja właśnie dzisiaj wyczyściłem mapę w mojej okolicy i nie mam czego szukać :( Została mi tylko 1 skrytka której nie jestem w stanie podjąć bo jest wysoko na drzewie i bez liny nie da się.

No to umów się z Sadkiem i mach na północ! :anicute:

Link to comment

Z Lisią_Kitą wyzwanie podjęliśmy i raczej do 28.08 nie będziemy mieć z nim problemu gorzej od 28.08 do końca miesiąca bo wypada nam to gdzieś w górach Serbii i Montenegro, i niestety w okolicach w których będziemy podjęcie będzie sporym wyzwaniem, ale na po tylu dniach na pewno nie odpuścimy.

 

Dziś rano co prawda małe zaskoczenie bo jadąc do pracy zgarnęliśmy skrzynkę nr. 2/31, ale logowanie na aplikacji iOS'owej o 8.30 rano wrzuciło ją w czas Amerykański jako 1.08, na szczęście na kompie udało się zmienić datę. Następna jutro (kolegi ru.ubeus'a w okolicy trochę przez nas wyczyszczonej) i jedyna do której jutro możemy dojechać więc mam nadzieję ze jest :) :):).

Link to comment

A my się bardzo cieszymy, bo spędziliśmy weekend w towarzystwie pozytywnie zakręconych ludzi podczas górskiego eventu, nocnego szukania skrzynek oraz zdobywania Babiej Góry. Jutro co prawda nie będziemy w stanie ruszyć się z łóżka ale nie żałujemy ani jednej minuty tego weekendu. Było warto. Niniejszym dziękujemy Anielce, Kalido, Pelpolkowi, Lesiom oraz Elizie_Piotrowi_bez_Konrada za wspaniale spędzone chwile :) Koniecznie trzeba będzie to cyklicznie powtarzać :)

Link to comment

a ja się cieszę za każdym razem jak znajdę za granicą polski wpisz w logbooku, nawet jeśli to "bliska zagranica".

 

tym razem "padło" na wyżej wspominaną geoplumPL i wyżej wspominającego soolasha ;-)

 

editka: literówka

Edited by StrykerPL
Link to comment

Cieszy mnie, że coraz więcej nowych osób w Warszawie szuka keszy...

Cieszy (?) mnie też, że dużą popularnością cieszy się seria W jak Warszawa, którą się opiekuję - ostatnio nie ma dnia, aby ktoś nie znalazł przynajmniej jednej skrytki z serii, a 'trzaskanie' całej serii oraz jednego bonusu nie należy do rzadkości...

Link to comment

Muszę dorzucić trzy słowa - cieszę się jak gwizdek :D (oops,to cztery). Niesamowite uczucie jak ktoś znajduje Twoją skrzynkę, motywacja do założenia następnej idzie w górę jak diabli. Dopiero zaczynam i może mi to minie po którejś tam....eeee chyba nie.

 

Mija... po 30... Jak jest za dużo znalezień, człowiek kombinuje z jakimiś trudnymi/dziwnymi, by było się z czego cieszyć... a potem i te powszednieją :-)

Link to comment

Muszę dorzucić trzy słowa - cieszę się jak gwizdek :D (oops,to cztery). Niesamowite uczucie jak ktoś znajduje Twoją skrzynkę, motywacja do założenia następnej idzie w górę jak diabli. Dopiero zaczynam i może mi to minie po którejś tam....eeee chyba nie.

 

Mija... po 30... Jak jest za dużo znalezień, człowiek kombinuje z jakimiś trudnymi/dziwnymi, by było się z czego cieszyć... a potem i te powszednieją :-)

 

Podcięto mi skrzydła :(. Nie poddam się jednak tak łatwo ;)

Edited by rudzielec
Link to comment

Podcięto mi skrzydła :(. Nie poddam się jednak tak łatwo ;)

Głowa do góry! :-) Każdy pozytywny wpis bardzo cieszy i przynosi satysfakcję, niezależnie czy jest pierwszy czy tysięczny. Gdyby było inaczej, to nie warto byłoby czegokolwiek zakładać a jedynie zadowolić się braniem...

Link to comment

Podcięto mi skrzydła :(. Nie poddam się jednak tak łatwo ;)

Głowa do góry! :-) Każdy pozytywny wpis bardzo cieszy i przynosi satysfakcję, niezależnie czy jest pierwszy czy tysięczny. Gdyby było inaczej, to nie warto byłoby czegokolwiek zakładać a jedynie zadowolić się braniem...

 

Święte słowa i tego się będę trzymać.

Link to comment

No to kolega ru.beus mógłby pracować jako motywator. Nie, nie , nie, nie słuchaj takich banialuków. Dawanie zawsze daje przyjemność i satysfakcję.

 

E tam, to jak dialogi kotka Filemona z kocurem Bonifacym- jeden młody, pełen energii i ciekawy swiata, wiecznie nim zadziwiony,

drugi, zblazowany i duża rezerwą...

Ale biorąc pod uwage geo- dorobek Rubiego w dziedzinie zakładania , to Mu sie za bardzo nie dziwię,

logi moga byc różne, pokrzpiajace lub dołujace, a najgorsze sa te,że trzeba cós tam naprawic , bo zginęło, albo wcieło, albo logbook pełen...

Rudzielcu- działaj, bo ktos musi nam, " dziadkom" skrytki do zbioru szykować... :rolleyes:

Link to comment

Muszę dorzucić trzy słowa - cieszę się jak gwizdek :D (oops,to cztery). Niesamowite uczucie jak ktoś znajduje Twoją skrzynkę, motywacja do założenia następnej idzie w górę jak diabli. Dopiero zaczynam i może mi to minie po którejś tam....eeee chyba nie.

 

Podpowiem żeby się z kolejnym keszem nie śpieszyć, dopracowywać, każdy kolejny log traktować jako wskazówkę / podpowiedz co ulepszyć, poprawić. Ja na początku odwiedzałem kilka moich keszy co tydzień, obserwowałem co się dzieje z pojemnikiem logbookiem ( po kilka kilka(naście) wpisów w międzyczasie) próbowałem różnych "patentów" czy na wyjmowanie logbooka, mocowanie pojemnika, maskowanie, szczelność ...

Zakładając kolejnego kesza, starałem się wykorzystywać to co się sprawdziło, czy też to co podpatrzyłem w innych keszach. Nie bój się też modyfikować już założonego kesza, wymienić pojemnik na lepiej się maskujący, szczelniejszy, czy dopisać coś w opisie, albo dodać ładne zdjęcie.

Jeden kesz do którego zaglądasz regularnie, dbasz i dopracowujesz jest cenniejszy niż seria 5 czy 10 o które nie dbasz.

Tak czy inaczej, działaj, jeśli masz czas i możliwości, bo to lepsze niż brak aktywności.

 

To taka tam moja dygresja ...

Powodzenia

Link to comment

Kurde blaszkachyba fajny ten serwis Geocaching Polska, chyba w końcu się przemogę i spróbuję załozyć skrzynkę także i w tym serwisie :)

Nie jestem pewny, czy to wykonalne :-).

Ale niewątpliwie fajny jest, najfajowiejszy :-)

Edited by soolash
Link to comment

Wczoraj osiągnąłem poziom geocachingowego przedszkolaka - 5 lat w systemie geocaching.com, czego sobie bardzo gratuluję i życzę innym, by w zdrowiu bawili się w tą grę, czerpiąc z niej satysfakcję i radość.

 

Z tego co widzę, to wyszedłeś także na prowadzenie i jesteś szczęśliwym posiadaczem czarnego pasa z jedną belką:

belt27.png

 

gratuluję!

Link to comment

Wczoraj osiągnąłem poziom geocachingowego przedszkolaka - 5 lat w systemie geocaching.com, czego sobie bardzo gratuluję i życzę innym, by w zdrowiu bawili się w tą grę, czerpiąc z niej satysfakcję i radość.

 

Z tego co widzę, to wyszedłeś także na prowadzenie i jesteś szczęśliwym posiadaczem czarnego pasa z jedną belką:

belt27.png

 

gratuluję!

 

Nawiązując do tematu, jak się nazywają pasy powyżej czarnego?

 

Nawiązując ponownie, właśnie zauważyłem, że mój niebieski zmienił już kolor na brązowy. :rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...