Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

Zakładałem dzisiaj dwie skrzynki w moim mieście. Tak je ułożyłem żeby można było je podjąć razem. Pierwsza poszła bez problemu. Znalazłem miejsce w postaci leżącego pniaka obrośniętego mchem, który stapiał się idealnie z otoczeniem. Idę dalej. Docieram do miejsca, w którym spocznie drugi pojemnik. Wszystko idzie po mojej myśli. W drodze powrotnej znalazłem ciekawy kamień i uznałem, że dołożę go do maskowania pierwszej skrzynki. Niby nic trudnego podejść do własnego kesza i dołożyć kamień. Jednak co się okazało? Wracając na miejsce nie mogłem znaleźć mojej własnej skrzynki, którą ustawiłem tam godzinę wcześniej. Dopiero jak użyłem GPSa to dotarłem do miejsca ukrycia.

 

Jak skwitowała to moja dziewczyna: "Tylko Ty mogłeś nie znaleźć własnego kesza"

 

No cóż amator ze mnie :(

Link to comment

Po czterech latach tez miałem pełno dziur. Ale rok temu się zawziąłem i skrupulatnie wypełniałem luki, co wiązało się niejednokrotnie z szukaniem pojemnika juz przed pólnocą, z obawą, że zaraz nastapi kolejny dzień. Innym razem szkałem juz po północy, bo wiedziałem, że cały następny dzień spędzę w miejscu bez keszy. Czasem rezygnowałem z FTFa, żeby wybrać się po pojemnik następnego dnia, kiedy miałem dziurę do zapłenienia.

Oczywiście muszę tu podziękować wszystkim założycielom skrytek, szczególnie w Małopolsce, dzięki którym w ogóle miałem szansę taką tabelkę zapełnić.

Link to comment

Jeśli ktoś się chce przekonać ile brakuje mu do osiągnięcia toczygroszka, to zachęcam do wykupienia pakietu Premium - ja się staram keszować bez tych dodatków i tylko taki komunikat widzę:

"Statistics

Kiedy był Twój dzień z największą liczbą znalezień? Statystyki Geocaching pozwalają Ci zwizualizować Twoją geocachingową aktywność na wiele różnych sposobów i służą jako lista wyzwań w procesie stawania się doświadczonym geocacherem.

Aby uzyskać własne szczegółowe statystyki, zostań członkiem Premium"

Nie martwi mnie to tak bardzo, wszak o zabawę chodzi. Nie miej jednak jeszcze raz gratuluję osiągnięcia, zamierzonego celu - lubię ludzi z charakterem :)

Link to comment

Jeśli ktoś się chce przekonać ile brakuje mu do osiągnięcia toczygroszka, to zachęcam do wykupienia pakietu Premium - ja się staram keszować bez tych dodatków i tylko taki komunikat widzę:

"Statistics

Kiedy był Twój dzień z największą liczbą znalezień? Statystyki Geocaching pozwalają Ci zwizualizować Twoją geocachingową aktywność na wiele różnych sposobów i służą jako lista wyzwań w procesie stawania się doświadczonym geocacherem.

Aby uzyskać własne szczegółowe statystyki, zostań członkiem Premium"

 

Żywcu, konto premium jest niepotrzebne. Pełne statystyki w ramach zwykłego konta można sobie obejrzeć tutaj:

http://project-gc.com/Profile/ProfileStats

po zautoryzowaniu swojego konta.

Link to comment

Żywcu, konto premium jest niepotrzebne. Pełne statystyki w ramach zwykłego konta można sobie obejrzeć tutaj:

http://project-gc.com/Profile/ProfileStats

po zautoryzowaniu swojego konta.

Bardzo dziękuję za linka i instrukcję do autoryzacji! Stronkę dodaję do ulubionych i zastanawiam się za ile lat odfajkuję kalendarz :D

 

staty_gc.jpg

Bardzo fajna sprawa, w skreślanie okienek się pobawię, szkoda tylko że "skrytek" u mnie na lekarstwo (skrzynek, niestety też :( )

Link to comment

Żywcu, konto premium jest niepotrzebne. Pełne statystyki w ramach zwykłego konta można sobie obejrzeć tutaj:

http://project-gc.com/Profile/ProfileStats

po zautoryzowaniu swojego konta.

Z ciekawości sprawdziłem. Są niepełne i mocno nieaktualne.

 

A konkretniej? Z kiedy masz wyświetlone dane? Pewnie nie zautoryzowałeś konta od ostatniej wizyty.

 

Moje mają datę aktualności "Data from 2013-01-03", i są pełne oraz aktualne.

Link to comment

Żywcu, konto premium jest niepotrzebne. Pełne statystyki w ramach zwykłego konta można sobie obejrzeć tutaj:

http://project-gc.com/Profile/ProfileStats

po zautoryzowaniu swojego konta.

Z ciekawości sprawdziłem. Są niepełne i mocno nieaktualne.

 

A konkretniej? Z kiedy masz wyświetlone dane? Pewnie nie zautoryzowałeś konta od ostatniej wizyty.

 

Moje mają datę aktualności "Data from 2013-01-03", i są pełne oraz aktualne.

Zautoryzowałem konto wczoraj.

Link to comment

Dziś udało mi się podjąć naprawdę bardzo fajnego i trudnego keszyka autorstwa kolegi y_a_h_oo.

Już kolejny raz załapałem się 'na doczepkę' do kogoś kto rozgryzł problem, ale tym razem miałem

swój wkład w sukces tego ktosia :-P

 

Ps. Czy ktoś szukał już kesza UV w lesie ? A mikro magnetyka ? Jeśli nie, to zapraszam do lasów pod Konstancinem :-)

Link to comment

Dziś udało mi się podjąć naprawdę bardzo fajnego i trudnego keszyka autorstwa kolegi y_a_h_oo.

Już kolejny raz załapałem się 'na doczepkę' do kogoś kto rozgryzł problem, ale tym razem miałem

swój wkład w sukces tego ktosia :-P

 

Ps. Czy ktoś szukał już kesza UV w lesie ? A mikro magnetyka ? Jeśli nie, to zapraszam do lasów pod Konstancinem :-)

Rubi, dzieki za komplement. Czasem oprocz wyciagania ludzi z domu lubie poruszyc ich szare komorki. Dla mnie jestes bohaterem zes znalazl to, czego "ktos" szuuukal od daaawna :)

Bardzo Wam rowniez dziekuje za dostarczenie mi kolejnej rozrywki pod domem - jak tylko sie obrobie ze spotkaniami to podjade lupic!

Link to comment

Dziś udało mi się podjąć naprawdę bardzo fajnego i trudnego keszyka autorstwa kolegi y_a_h_oo.

Już kolejny raz załapałem się 'na doczepkę' do kogoś kto rozgryzł problem, ale tym razem miałem

swój wkład w sukces tego ktosia :-P

 

Ps. Czy ktoś szukał już kesza UV w lesie ? A mikro magnetyka ? Jeśli nie, to zapraszam do lasów pod Konstancinem :-)

 

Ja to jeszcze zasnąć nie mogę :D

Cieszę się podwójnie, bo sporo się nauczyłem dzięki takiemu keszowi, a i finał zacny!

Na koniec dnia udało się jeszcze załapać na FTF-a i to też w zacnym gronie :)

Link to comment

Seba - polecam mimo wszystko zimą :-) Jest zarówno łatwiej i trochę trudniej :-)

 

Keszyki zbierają przychylne recenzje, a schowane są w sposób nieingerujący w środowisko - akurat tak się złożyło, że natura sama dostarczyła miejscówek, a czasem pomógł zastany na miejscu twór człowieka - wystarczyło rozejrzeć się po okolicy i dobrać odpowiedni pojemnik, do miejsca.

Link to comment

Cel nr 1 w tym roku osiągnięty. Udało mi się skompletować znalezienia we wszystkie dni stycznia :-)

Cel nr 2 - luty - może być ciężej... Ale pojawiły się nowe kesze w Warszawie, to może się uda skompletować, ale wymaga to samozaparcia, by zbierać tylko pojedynczo i w określone dni.

Link to comment

Chciałem tą drogą podziękować koledze 52N21E za fantastyczną skrzynkę, którą miałem dziś przyjemność znaleźć. Kwintesencja przyjemności z poszukiwań - regular+, ukrycie takie, że nikt niepowołany nie wpadnie, za to poszukiwacze mają ją niemal na srebrnej tacy podaną. NO i te wędrusie w środku...

Dziękuję - i mam nadzieję że się niedługo znów spotkamy nad jakąś skrzynką lub skrytką.

Link to comment

A ja się chciałem się podzielić radością, z nowych keszy w Warszawie, pozakładanych przez kolegę CzechNJ. Wchodzą one w skład luźnej seryjki "Conspiracy theory” na temat Teorii spiskowych. Niektóre proste ale fajnie ukryte, inne wyczesane quizy (jak na Warszawę :-D, bo geo-krakusy by je chyba w 5 minut rozgryźli ).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...