Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

Skoro przyczyniłem się do powstania tematu "Spory, żale i inne niczego nie wnoszące dyskusje" (dzięki toczygroszek) a temat jak widać chwycił, to kontrując ów topik, chciałbym zaproponować powyższy: weselszy, bardziej optymistyczny.

Przyda się taki na pewno, bo widzę, że nam się atmosfera zagęszcza na forum ostatnio :-(.

Zatem piszcie tu wszystko, co Was cieszy, chwalcie się swoimi sukcesami, dzielcie się radościami.

 

To może zacznę. Chcę wyrazić swoje zadowolenie z przepięknych wrześniowych weekendów. Każdy z nich spędziłem z gpsem w ręku. Pogoda dopisała, zaliczyłem kąpiel morską, torfowiskową i bagienną. Wzięliśmy udział w super evencie w najmniejszym mieście w Polsce. Obfitość skrzynek cieszyła.

Zdaję sobie sprawę, że w najbliższych miesiącach już tak pięknie nie będzie, choć październik zaczął się dla soolashy bardzo pozytywnie. Czego i Wam życzę...

Link to comment

Chciałam założyć ten sam wątek! Cieszy mnie to, że nie tylko ja o tym pomyślałam :)

Byłem więc pierwszy, tzw. FTF :-) Wow! Cieszy mnie, że jest już nas dwoje.

BTW: cieszą mnie też nowe skrytki w naszym województwie. Dziękuję, choć jeszcze ich nie zdobyłem. Gońmy Podlaskie :-).

Link to comment

Cieszę się z wielu rzeczy. Po pierwsze, że coraz więcej ludzi przybywa, a co za tym idzie, skrytek. Że coraz popularniejsze są eventy. Że kolejne osoby przyłączyły się do projektu "Cmentarze Zachodniogalicyjskie". Że przekroczyłem 100 FTFów. Że brakuje mi już tylko jednego EarthCache do platynowej odznaki. Że Małopolska ciągle przoduje pod względem ilości skrytek. Że liczba entuzjastów miażdżąco przekracza malkontentów i prowokatorów.

 

Pewnie by się jeszcze dużo rzeczy znalazło :)

Link to comment

Cholernie mnie cieszy fakt, że pszeniczniak Ciechana znacznie się ostatnio poprawił. Zapytacie co to ma wspólnego z geocachingiem? Ma...po powrocie z poszukiwań, w czasie wieczornego lub nocnego logowania znalezisk, lubię sobie "strzelić" dwa piwka a ostatnio najczęściej bywają to pszeniczne Ciechany :-). He he...

Link to comment

A ja zostalem przed chwila "postrzelony" seria z karabinu maszynowego :)

http://coord.info/GC1G00V

 

Raz tak przez przypadek naklepałem w jednej skrzynce Bogobiga - zachciało mi się logować online z telefonu przez http://wap.geocaching.com, a zasięg był słaby i sam nie wiem ile razy poszło...

A jak się zdziwiłem jak wśród emaili zobaczyłem: [LOG] Informacja o usunięciu wpisu - Your log entry was deleted :blink:

 

:D

Link to comment

Ja też się cieszę nowymi pojemnikami

 

Gdzie kupiłeś i za ile? Wprawdzie nie przepadam za mikrusami - jeszcze żadnego nie założyłem i raczej nie mam w planach - ale przydałoby się kilka takich preform do pośrednich etapów multaka. BTW: masz może dojście do preformy 5L z szerokim korkiem?

Link to comment

Swoją drogą Ted, jak Ci się udało zachować jeszcze tyle pudełek w rozmiarze "elektronika"?

 

Masz na mysli te drugie, zółto-czarne ?

Dorwalem kiedys producenta opakowan do pasty SAMA i od niego kupilem - a sprzedawal tylko WORKAMi :)

I jeszcze ...... troche mi zostalo :lol:

Link to comment

Ja też się cieszę nowymi pojemnikami

 

Gdzie kupiłeś i za ile? [...]

BTW: masz może dojście do preformy 5L z szerokim korkiem?

Koledze z zaprzyjaźnionego forum udało się nabyć większą ilość, więc się podzielił :) - wyszło 20 gr/szt.

 

Te 5L, też bym chciał...

 

Masz na mysli te drugie, zółto-czarne ?

Tak, też się nimi bawiłem i stąd nazewnictwo.

Edited by zywcu
Link to comment

A ja sie bardzo ciesze, ze juz jestem w Polsce i z Soolash przekroczyl 1000 znalezien, i nie pada jeszcze.

Ciesze sie ze bede mial czas na zakladanie nowych keszykow i ze znowu Podlaskie wroci do gry, dzieki Tedowi oczywiscie, moge mu pomoc o ile podzieli sie pojemnikami jak takiego arsenalu nie mam. :) ostatnio uzywam pudelek po bankach mydlanych :)

Aha i ciesze sie ze znam tak bardzo pozytywnie zakreconych ludzi, a piwko wieczorami to faktycznie mile zakonczenie dnia... :) (hmm musze sprobowac tego reklamowanego)

Link to comment
[...] moge mu pomoc o ile podzieli sie pojemnikami jak takiego arsenalu nie mam. :)

Tymi wiekszymi (zółto-czarne) chetnie sie podzielę. Te mniejsze, po kliszach 35 mm to efekt jednej wyprawy do Kodaka - teraz, po wakacjach, mieli ich jak widac na zdjeciu sporo. Warto do nich od czasu do czasu zagladac.

Link to comment

A mnie dzisiaj cieszy że Pomorskie dzięki Formici, Keymanowi, Maliniakowi i BoxTeam wróciło na 5 miejsce wśród województw, ostatnimi czasy prześcignięte przez Podlaskie :)

No to sie bój !! Bo juz niedlugo ....... :lol:

Już ;)

A dzisiaj cieszy mnie to że Formica, Keyman, Maliniak i BoxTeam zmobilizowali Teda i Diament do założenia nowych skrytek przed co Podlaskie wróciło na 5 miejsce wśród województw, ostatnimi czasy prześcignięte przez Pomorskie ;) ;)

 

Ale to jeszcze nie jest nasze ostatnie słowo (tudzież kesz)! Wszystko przez to że działam na dwa fronty i połowa mojej pary idzie w Zachodniopomorskie. Ach te statystyki regionalne - wszystko przez ten elegancki herbowy raport, codziennie na niego zerkam :)

Link to comment

This cache was part of our succesfull world record attempt. For more information visit: www.geofriends.nl

log a cache in 15 countries in just 24 hours. And we did it.

Together wit "The Heuv", "The Axe Factor", "Fine-Line", "Mr. Loggy", "Demostar" and "Team Mac Bean Stash" we found caches in The Netherlands, Belgium, Luxembourg, France, Gemany, Switzerland, Liechtenstein, Austria, Italy, Slovenia, Croatia, Hungary, Slovakia, Chzech republic and Poland.

15 countries in 24 hours! This is a new world record!

This was the last one!

TFTC! Ellino

 

i link http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=b080ec2f-199b-40f2-a4e2-6032179191d6

Edited by Mosznir
Link to comment

A mnie dzisiaj cieszy że Pomorskie dzięki Formici, Keymanowi, Maliniakowi i BoxTeam wróciło na 5 miejsce wśród województw, ostatnimi czasy prześcignięte przez Podlaskie :)

No to sie bój !! Bo juz niedlugo ....... :lol:

Już ;)

E tam :P To była tylko mała przygrywka.

Mam nadzieje, że już dzisiaj, wieczorem ........ :lol: :lol: :lol:

Link to comment

A mnie cieszy fakt, że wracając z nieudanej próby podjęcia kesza w najniżej położonym miejscu Polski gwałownie zmieniający pas ruchu pojazd (pas dla skręcających w lewo zmieniał na ten, którym jechałem prosto) tylko obtarł moją poczciwą Hanię, zostawiając zaledwie ślad na spoilerze... Pół sekundy różnicy i miałbym go w swoich lewych drzwiach ;-(. W sumie - udany dzień :-). Ktoś miał równie dobry?

Link to comment

A mnie cieszy fakt, że wracając z nieudanej próby podjęcia kesza w najniżej położonym miejscu Polski gwałownie zmieniający pas ruchu pojazd (pas dla skręcających w lewo zmieniał na ten, którym jechałem prosto) tylko obtarł moją poczciwą Hanię, zostawiając zaledwie ślad na spoilerze... Pół sekundy różnicy i miałbym go w swoich lewych drzwiach ;-(. W sumie - udany dzień :-). Ktoś miał równie dobry?

 

W zeszłym tygodniu miałem równie dobry. Obudziłem się, gdy koła samochodu były już na poboczu i w ostatniej chwili wykręciłem unikając wpadnięcia do rowu. Uderzyłem przednim kołem w podjazd. Amortyzatory do wymiany, ale poza tym bez większych strat. Pomijając fakt, że godzinę wcześniej zgubiłem dalmierz za 500zł :)

Link to comment

A ja bardzo się cieszę ,że przyjechałam na tydzień do Norwegii i jestem zachwycona.Dzięki poszukiwaniom odnajdujemy przecudowne miejsca jakie z reguły się omija.I dopiero teraz doceniam czym może być ta zabawa. Dzięki niej poznaje zakamarki ukryte dla przeciętnego turysty a nawet samych mieszkańców.A skrytek jest zatrzęsienie.:)Grypa przeszkodziła mi w założeniu skrytki w mojej okolicy ale teraz to już jestem zdeterminowana fajnie by było ,żeby i moje dostarczały takich emocji nie tylko ze samego znalezienia ale i z poznania terenu .

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...