Jump to content

Dwie skrzynki do adopcji w woj.pomorskim


HighlanderPL

Recommended Posts

Witam,

 

Poszukuję chętnej osoby do adoptowania i/lub reaktywowania dwóch skrzynek w województwie pomorskim:

1) Sztum: Cmentarna wieża ciśnień

2) Prabuty: Ruiny Zamku Biskupów Pomezańskich

 

Niestety nie mam możliwości ich reaktywowania, a że spędziłem sporo czasu na przygotowaniu opisu tych ciekawych miejsc szkoda aby poszły do archiwizacji, tym bardziej że były to jedyne skrzynki w tych miastach. Skrzynki są dwusystemowe OC/GC, więc w najlepiej aby osoba adoptująca bawiła się w obu serwisach. Pojemnikami były zwykłe magnetyczne mikrusy.

 

Ewentualnie zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv.

Edited by HighlanderPL
Link to comment

Jak ktoś jest chętny a nie chce mieć tych skrytek na swoim koncie bo np. sam je wcześniej znalazł to istnieje możliwość ich adopcji przez konto "Geocaching Polska" lecz najpierw ktoś musi się zdeklarować że będzie się nimi opiekować ;)

 

P.S. Highlander, dwa razy ten sam link Ci się wkleił ;)

Link to comment
Niestety nie mam możliwości ich reaktywowania, a że spędziłem sporo czasu na przygotowaniu opisu tych ciekawych miejsc szkoda aby poszły do archiwizacji

Gdyby mialo dosc do archiwizacji (oby nie, bo miejsca faktycznie ciekawe) to mozesz zrobic z nich waymarki. Przynajmiej Twoja praca nie pojdzie na marne.

Link to comment

mam do waymarków lekką awersję ponieważ "zaliczanie" odbywa się tam chyba tylko i wyłącznie na podstawie zdjęcia.

Ja nie mam zdjeciowstretu. :) Zwroc uwage, ze hasla nie mozna bylo wpisywac takze przy keszu tradycyjnym. Waymark spelnia swoje zadanie, bo doprawadza do miejscowki i opowiada historie. Co kto z tego wyciagnie - jego sprawa.

Edited by Thathanka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...