Jump to content

Ciekawostki


t_e_d

Recommended Posts

Nad Balatonem, dokładniej w balatonfured, przed jaskinia Loczy stoi tablica informacyjna (na zdjeciu).

W prawym gornym rogu naklejony duzy, odblaskowy znaczek GC - ciekawe, co to ma oznaczac :)

Sa co prawda w tym miejscu dwie skrzynki - jedna tradycyjna, druga EC - ale zadna nie ma powiazania z ta tablica

IMG_8668.JPG

Link to comment

Możliwe że już część z Was czytała, ale GS wymyślił ostatnio nadawanie tytułu Geocachera Miesiąca

Przeglądałem najnowsze nominacje i spodobał mi się profil AussieCacher'a z Australii.

 

Czytając pierwszą cześć jego statystyk nieźle się uśmiałem, potem już tylko coraz większy "opad szczeny"! Czy przy takiej ilości skrzynek przeprowadza się jakieś HIPERpupendo? :)

Link to comment
podobno to jest team który potrafi działać niezależnie w tym samym czasie.

 

No wlasnie - to pokazuje ze porownywanie wg statystyk jest bez sensu. Tez mozemy zobic jednego polskiego grupowego uzytkownika - i co z tego ?

Te statystyki sa dla danego uzytkownika ciekawe, pomocne, pokazuja jego aktywnosc, jego sklonnosci itp ale porownywanie kogos kto szuka sam i jest w kraju gdzie skrzynek jest niewiele do grupy dzialajacej na terenie gdzie skrzynek jest zatrzesienie jest kopletnie bez sensu .

Link to comment

Ted swoją drogą planujesz kiedyś powrót ze swojej wyprawy czy zamierzasz dogonić lonelywolfa :P? bo trochę przesadzasz :>

Na koniec wrzesnia melduje sie w kraju i bedzie dluuuuuzsza przerwa :)

Dwa PT sa tutaj u Madziarow i postanowilem sprawdzic jak to jest - wrazenia ..... takie sobie.

A Wilczka chyba nigdy nie dogonie - nie wykonalne

Link to comment

U mnie w Tesco we Wrocławiu jest bardzo dużo rozmiarów. Nie mam pojęcia jaka je firma produkuje, ale są one OK. Możliwe nawet, że wytwarza je ten sam producent co pudełka dla EMSA, bo te z Tesco mają identyczne rozmiary co EMSA. Z kolei pudekła Plast Team można dostać w Kauflandzie i w Simply (oraz dodatkowo we Wrocławiu w Feniksie na 2 piętrze w dziale AGD).

Link to comment

Ma serio, to te drugie pękają na mrozie.

 

Hmmmm - mam taki jeden w zamrazarce (ok -15 caly czas) i jakos nie peklo. Moze mialem szczescie ? :)

Samo z siebie nie pęka, ma tylko znacznie obniżoną trwałość mechaniczną - w sensie wyciągania w terenie np z oblodzonej dziupli, może być lipa :(

Link to comment

Tak tak - byłem i nawet jestem na zdjęciu (biała czapka za piszczałkami) oraz filmiku youtube. Generalnie była trochę kicha, ale to temat na opowieść, a nie trollowanie na forum.

 

http://www.geocaching-blogbuch.de/wp-content/uploads/2013/05/content1.jpg

 

Co do samego Eventu - nie wiem, może o tym wiecie może nie... Cały czas był problem z ilością osób i zalogowanych wizyt. Ale Rumburak dostał oficjalne potwierdzanie, że jeśli będzie ponad 500 wpisów na logach (a nie na stronie internetowej) to even zostanie uznany za Mega. Dlatego też, w opisie skrzynki jest tak dużo zdjęć z logami. Być może jest to jakieś rozwiązanie dla Polskiego Mega, gdyby brakło wpisów na stronie.

 

Z innych ciekawostek, wszystkie TB/GC które były na evencie są podpięte do logów - więc łowcy statystyk mogą sobie dodać bez problemów ponad 100 kodów. Co prawda nie jest to łatwe i sam jeszcze tego nie zrobiłem, ale... statystki nie nabiją się same z siebie...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...