Jump to content

Wegierskie drewniane geocoiny


t_e_d

Recommended Posts

Początkowo projekt wydał mi się fajny, ale ...

Ty też masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ...

Przeczytaj może jeszcze raz i zwróć uwagę czy pisząc "ktoś" piszę o sobie czy ogólnie.

Na moje pytania ( kilka razy zadane ) jakie są konkretnie zasady użycia waszego logo, jedyna konkretna odpowiedź to taka, że nie życzycie sobie użycia logo GC obok OC.

To sam sobie odpowiedz na pytanie kto jest poważnym ""partnerem do rozmów" :blink:

Skoro wolicie się smażyć we własnym ( czystym :lol: ) sosie, przecież macie takie prawo.

Ci którzy chcą zaprezentować swoje pomysły bez narażania się na wasze głupie uwagi na szczęście mają jeszcze inne miejsca do tego celu.

Parafrazując klasyka - "Nigdy tak wielu nie zniechęciło się przez działanie tak nielicznych" ....

Link to comment

No szczerze ja też bym nie chciał coina z logiem GC/OC :).

 

Mam nadzieję, że toczygroszek i Spider nadal będą odstraszać NIEKTÓRYCH opencacherów ;) dobra robota :P.

 

Tak do tematu aż dziwiłem się, że Soolash pytał o zgodę ;P bo pewnie jakbym robił coś z logiem GC, aby to rozdawać to bym nie zapytał. Ale drogi Miklobicie :P Ty tego za darmo rozdawać nie planujesz, więc nie rozumiem dlaczego się tak wykłócasz :).

Edited by Mosznir
Link to comment

Mam nadzieję, że toczygroszek i Spider nadal będą odstraszać NIEKTÓRYCH opencacherów ;) dobra robota :P.

Widzę że klub jest większy :blink:

 

Ale drogi Miklobicie :P Ty tego za darmo rozdawać nie planujesz,

Z waszym logo nie planowałem nawet za darmo rozdawać.:P

Gdyby nie prośba o prototyp to by mi do głowy nie przyszło, żeby tego loga używać.

Spider nie wyraził chęci osobistego zniszczenia dowodów w sprawie ( co proponowałem ),

więc może prototypy skończą jako dwulogowe / dwusystemowe ekumeniczne travelbugi/geokrety :lol:.

Edited by miklobit
Link to comment

O Wy obłudnicy...

Wszyscy, tu pytali gdzie i za ile! Były, wręcz prośby o prototyp.

Tylko życzliwy Miklobit poważnie do tematu podszedł i dostał zjebkę...

 

"Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem..."

 

Macie inne niż racjonalne przesłanki - napiszcie, wszyscy to zrozumieją :)

 

Tymczasem polecam produkcję w Czechach, na Słowacji i Węgrzech (ale konieczne Toczygroszka i Spidera spytajcie, czy wolno!)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...