Jump to content

Wspólne wyjazdy


RobertPL

Recommended Posts

Ted,robisz nam zdjęcie siedząc na ławce, a nawet nie podejdziesz się przywitać jak nas poznałeś. Jak wracałem po schodach w górę miałem wrażenie, że gość który siedzi i się uśmiecha ma znajomą "gębę". Kto mógł pomyśleć, że do Popradu Cię zawieje?

Link to comment

Ted,robisz nam zdjęcie siedząc na ławce, a nawet nie podejdziesz się przywitać jak nas poznałeś. Jak wracałem po schodach w górę miałem wrażenie, że gość który siedzi i się uśmiecha ma znajomą "gębę". Kto mógł pomyśleć, że do Popradu Cię zawieje?

 

Fe, nie ładnie...

Edited by toczygroszek
Link to comment

Witam,

 

w najbliższy weekend mamy w planach pojechać z Krakowa w okolice Kudowy Zdrój. W sobotę myśleliśmy o dniu w górach w celu zdobycia 1/2/3 szczytów do Korony Gór Polski, w niedziele rano chcieliśmy pojechać z rowerami na PowerTraila do Czech, http://www.geocachin...aspx?wp=GC2EH6M . Powrót do Krakowa późnym wieczorem w niedzielę. Na razie w samochodzie mamy 3 miejsca wolne w przypadku gdy rowery będziemy wynajmowali na miejscu, ewentualnie wkładając rowery do samochodu zostanie miejsce na jedną, dwie osoby z rowerami. Plan jest do dogadania.

Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na maila z forum.

Edited by RobertPL
Link to comment

Czy ktoś z forumowiczów planuje małe keszowanie po warszawskich Łazienkach w sobotę - 01.10? Będziemy we dwójkę, ale chętnie przyłączymy się do kogoś z Warszawy (lub nie ze stolicy). Mówią, że w kupie raźniej :-).

Oj... A ja akurat będę na działce :-(

 

A może zaatakowalibyście skrzyneczki grójecko-tarczyńskie :-D

Edited by ru.beus
Link to comment

A może zaatakowalibyście skrzyneczki grójecko-tarczyńskie :-D

Niestety nie :-(. Będziemy tylko w sobotę i to uzależnieni transportowo. Ale jak tylko będzie okazja wypadu niezależnego, to chętnie się wybierzemy.

A może plony byś zebrał później a w sobotę odwiedził Łazienki?

Link to comment

A może zaatakowalibyście skrzyneczki grójecko-tarczyńskie :-D

Niestety nie :-(. Będziemy tylko w sobotę i to uzależnieni transportowo. Ale jak tylko będzie okazja wypadu niezależnego, to chętnie się wybierzemy.

A może plony byś zebrał później a w sobotę odwiedził Łazienki?

 

Gdyby chodziło o plony, to może i bym się wymigał, ale mam inne prace do zrobienia.

 

Tak więc do zobaczenia w przyszłym tygodniu w 3city. Jak nie nastąpi żadna katastrofa, to przybywam w piątek o świcie i biorę się za łupienie keszy :-)

 

Ps. Może do soboty opublikowany zostanie mój nowy kesz na Sadybie

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...