Jump to content

International Geocaching Day


Spider

Recommended Posts

International Geocaching Day

 

This Saturday, August 20th is the first International Geocaching Day! You can celebrate with fellow geocachers at an event near you or simply mark the day by finding a geocache. Anyone who finds a cache or logs an "attended" for an event will receive the International Geocaching Day souvenir. If you are in the Seattle area, we hope you will be celebrating International Geocaching Day with us at the annual Geocaching Block Party.

 

29671710150345514239680.jpg

Ktoś z was już dzisiaj coś znalazł i dostał suwenira? Bo u mnie się nie pojawił :(

Edited by SpiderPL
Link to comment
Someone of you have found something today and got a souvenir? Because for me did not appear

 

It is probably because of the time difference to Groundspeak HQ. Delete your log and re-log it again in a few hours (though now should be fine), and hopefully it will work :)

 

Jest to prawdopodobnie ze względu na różnicę czasu, aby Groundspeak HQ. Usuń dziennika i ponownie zalogować się ponownie za kilka godzin (choć teraz powinno być dobrze) i miejmy nadzieję, że praca

 

Excuse my Google-translate :laughing:

Link to comment

Unfortunately, re-add the log does not meant that souvenir to appear, despite the fact that currently Groundspeak HQ What time is 2:37: (

 

Someone of you have a similar problem?

 

Hmmm... ok, I just logged an event and 5 or 6 finds... I didn't get the souvenir either :( Maybe they will add it tomorrow ?

 

Hmmm ... ok, ja po prostu zalogowany zdarzenie i 5 lub 6 znajdzie ... I nie dostał upominek albo :( Może będą dodawać jutro?

Edited by cjdl
Link to comment

Dla mieszkancow okolic Warszawy oraz dla wszystkich przyjezdnych - zapraszam na International Geocaching Day 2012 nocne keszowanie :laughing:

Przy okazji: mialem problem z publikacja bardzo podobnego eventu w Szkocji. Reviewer zwrocil uwage na punkt w wytycznych mowiacy, ze nie powinno sie organizawac eventu wylacznie w celu wspolnego szukania cache'y ( http://support.Groundspeak.com/index.php?pg=kb.page&id=308#event ). Ostatecznie po wymianie kilku e-maili i drobnej zmianie opisu event sie odbedzie.

Edited by Thathanka
Link to comment

Zgadza się jest taki zakaz: http://support.Groundspeak.com/index.php?pg=kb.page&id=308#event

 

An event cache should not be set up for the sole purpose of drawing together geocachers for an organized geocache search. Such group hunts are best organized using a discussion forum or an email distribution list.

 

Ale wystarczy zorganizować 15 minutowe spotkanie w określonym miejscu. A po spotkaniu zaprosić na wspólne keszowanie.

Link to comment

Zgadza się jest taki zakaz: http://support.Groundspeak.com/index.php?pg=kb.page&id=308#event

 

An event cache should not be set up for the sole purpose of drawing together geocachers for an organized geocache search. Such group hunts are best organized using a discussion forum or an email distribution list.

 

Ale wystarczy zorganizować 15 minutowe spotkanie w określonym miejscu. A po spotkaniu zaprosić na wspólne keszowanie.

 

To ja chcialem zapewnic, ze bedziemy dyskutowac i spotykac sie na pewno dluzej niz wspomniane 15 minut :) A ze zapowiadaja sie Przyjaciele spoza Wawki, to tym bardziej na samych keszach sie nie skonczy B)

Link to comment

a ja logowałem skrzynki z wyjazdu i mi data przeskoczyła z 16 na 18 (po pewnym czasie na zmienia się data z ostatniej logowanej na aktualną w arkuszu logowania skrzynek) i dostałem, choć zmieniłem datę, da się to jakoś usunąć? bo nie znalazłem tego dnia nic

Godna podziwu uczciwość, a niektórzy znajdują cos kilka dni wczesniej

i loguja z datą " 18 " :ph34r:

Próbowałeś przez " edit" na wpisie?, u mnie działa jak sie pomylę w dacie...

Link to comment

Domyślam się, że raczej nie ma co liczyć, że takie spotkanie odbędzie się w Wielkopolsce?

Dopiero zaczynam przygodę z geocachingiem, póki co raczej będę szukał keszy lokalnie...

 

wystarczy, abys zalogowal znalezienie jakiegokolwiek cache'a (nie tylko eventy sie licza) w tym dniu, abys dostal souvenira.

Ciesze sie, ze sa takie obrazki rozdawane, ale (chyba?) bawimy sie dla przyjemnosci, a nie dla wirtualnych obrazkow, wiec jak sie takiego nie dostanie, to przeciez nic zlego sie nie stanie....

 

Dodatkowo, o ile mnie pamiec nie myli, to z wielkopolski jest tylko rzut beretka z dwiema antenkami do Gorzna - tam na bank beda jakies imprezki zorganizowane przez rzutka spolecznosc :)

Link to comment

Domyślam się, że raczej nie ma co liczyć, że takie spotkanie odbędzie się w Wielkopolsce?

Dopiero zaczynam przygodę z geocachingiem, póki co raczej będę szukał keszy lokalnie...

NO tak, masz szansę rozkrecic tam gocaching...

Popatrz na to pozytywnie- ile fajnych miejscówek nie jest zajetych.

Polecam wyjazd do kujawsko - pomorskiego ,ze szczególnym uwzglednieniem Górzna.

Wrocław tez jest geo-zadbany, mozesz tam sie wybrac na jednodniowy wypad....

A potem- sam zaczniesz takie spotkania organizowac... :rolleyes:

Link to comment

Domyślam się, że raczej nie ma co liczyć, że takie spotkanie odbędzie się w Wielkopolsce?

Dopiero zaczynam przygodę z geocachingiem, póki co raczej będę szukał keszy lokalnie...

 

Kiedy 3 lata temu przyjechałem do Tarnowa, nie było tam ani jednego kesza na GC. Najbliższy był chyba w ostępach Puszczy Niepołomickiej kilkadziesiąt km od Tarnowa. Byłem tam jedyny. Zacząłem zakładać skrytki, a na znalezienia czasem czekałem tygodniami, aby w końcu przyjechała ekipa z Czech. Na chwilę obecną w samym mieście oraz powiecie jest ok. 250 skrytek, było już kilka eventów, nie ma tygodnia, żeby coś nowego nie powstało, a FTFy zwykle zgarniane są w ciągu godziny od publikacji. Tarnów jest na 3 miejscu w Polsce pod względem zagęszczenia skrytek i często przyjeżdżają tu geocacherzy z innych regionów Polski oraz Świata.

Wielkopolska ma ogromny potencjał, zwłaszcza Poznań, który jest wielkim miastem z wieloma zabytkami i dużą liczbą ludności.

Znajdź jeszcze trochę skrytek, wybierz się na event do Górzna, a dzięki zdobytemu doświadczeniu będziesz mógł zakładać ciekawe skrytki w swoim regionie. Za jakiś czas dołączą następni. Tak to się odbywa w KAŻDYM regionie, tylko ktoś musi zacząć. Zostań prekursorem :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...