Jump to content

Geocaching Challenges


t_e_d

Recommended Posts

Kliknalem na link View nearby challenges

ale wyswietla mi jakies dziwne dane

Zamiast brac moje wspolrzedne domowe z profilu - wybiera inne

Results for: 47°39.585'N 122°21.354'W

i nie potrafie tego zmienic

 

tez tak macie ?

 

I drugie pytanie - jak zaliczyc takiego virtuala fotograficzngo - wskazuje zdjecie do wyslania ale caly czaas mam na klawiszu tylko Comment.

Jak to zmienic na Completed ?

Edited by t_e_d
Link to comment

Ja opublikowalem dwa. Czego nie kumasz? Z checia wyjasnie.

Akceptacja czelendzy to inaczej zgloszenie proby ich zrealizowania. Z oczywistych wzgledow nie ma wielkiego sensu akceptowanie wlasnych. Po zaakceptowaniu pokazuja ci sie z boku dwa przyciski: complete i leave albo cos podobnego o podobnym znaczeniu.

Zasady publikacji nie sa takie same, bo byc nie moga. Nikt ich nie przeglada przed publikacja, ale mozesz opublikowac tylko jeden dziennie.

Link to comment

Właśnie wykonałem test i nie wiem co o tym myśleć?

Mianowicie, udzieliłem odpowiedzi na zadanie załączyłem zdjęcie i ...

teraz wszyscy mają info i już nie muszą fizycznie być na koordynatach aby zaliczyć challenge.

Chyba, że nie zrozumiałem idei tworzenia zadań do nowej zabawy?!

Link to comment

Chodzi o ustalenie ilości kół młyńskich leżących nad brzegiem stawu młyńskiego.

Faktycznie są trzy.

I taka odpowiedź została udzielona no i to właśnie pozwala innym zaliczać challenga bez konieczności bycia na koordynatach.

Myślę, iż błąd leży po mojej stronie.

Czas troszkę poobserwować innych i dopiero wtedy zrobię kolejnego challenga.

Link to comment

szkoda, że wszystko wywalają. mnie się niektóre podobały. przynajmniej mogłoby to zostać w profilach, w których już teraz jest. wygląda na to, że zyskają miejsce na serwerach, więc wszystko kasują. ale jak zwykle po łapach dostają europejczycy: benchmarki i masa innych typowo amerykańskich specjałów wisi nam w profilach, ale jedyne co, to można się oblizać smakiem...

Link to comment

Mi się podobały wyzwania. Zrobiłem chyba jedno czy dwa :) Więc temat mi jednak nie przypasował.

Szacun za przyznanie się do błędu, może faktycznie byłoby fajnie gdyby nie zniknęły z profilu, ale jeśli Groundspeak potrafi wycofać się z nieudanego projektu to wg mnie uwiarygodnia ich w moich oczach jako sensowne grono.

Link to comment
jeśli Groundspeak potrafi wycofać się z nieudanego projektu to wg mnie uwiarygodnia ich w moich oczach jako sensowne grono.

 

Phi, jeśli firma nie potrafi w porę wycofać się z chybionych projektów, to prędzej czy później bankrutuje.

 

Natomiast zniknięcie wyzwań bez śladu wygenerowałoby niebezpieczny dla kompanii precedens, o którym już się mówi na angielskich forach: użytkownicy z obawą będą podchodzili do nowych projektów, bo po co się starać, skoro po paru miesiącach zdobyte osiągnięcia mogą pójść się paść?

Link to comment
...bo po co się starać, skoro po paru miesiącach zdobyte osiągnięcia mogą pójść się paść?

 

też tak to widzę. zdobyłem ich 12, niewiele, ale akurat te mi się podobały i wyglądały - w moim mniemaniu - na bardziej sensowne. między innymi w szwecji, holandii, niemczech i polsce. obawiam się, że tych miejsc więcej nie odwiedzę. a na pewno nie, by je odhaczyć "w nowym projekcie" :(

Link to comment

Kiedy Groundspeak zapowiadał wprowadzenie jakiegoś pomysły z myślą o tych, którzy chcą powrotu wirtuali, to myślałem, że może udostępnią taką możliwość np założenie 1 wirtuala na 5000 znalezień albo 200 ukryć. Kiedy zobaczyłem "challenges", to drastycznie spadł mój szacunek do pomysłów Groundspeaka, był to bubel rzadkiej maści. Mój szacun obecnie wrócił do poziomu sprzed wprowadzenia tego dziwoląga.

Link to comment

Bardzo dobra wiadomość. Myślę że Ci którzy spróbowali, rozczarowali się i potem się irytowali że został im "śmieć" w profilu też będą zadowoleni.

 

Lekko mnie rozbawił fragment komunikatu:

Occasionally, during this process, we are faced with the reality that certain ideas don’t catch on as we had hoped.

 

A przecież to GS najpierw nakręcał ludzi że to będzie "prawie jak wirtuale, tylko lepiej" a potem sam dał ludziom idiotyczne przykłady pierwszych wyzwań (pamiętne "Kiss The Frog").

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...