Jump to content

Event w Górznie


BOX Team PL

Recommended Posts

Witam,

 

Małymi acz zdecydowanymi kroczkami dojrzałem do zaproponowania cyklicznego eventu w połowie drogi między Gdańskiem a Warszawą a mianowicie w "najmniejszym miasteczku w Polsce" tj. w Górznie http://coord.info/GC29NAZ

Proponowany termin wrzesień 2011 (dokładny termin do ustalenia - wykluczony weekend 9 września)

Program - oczywiście w pierwszej kolejności poszukiwania... a następnie spotkanie, etc...

Przewiduję ognisko lub grill w zależności od pogody. (w przypadku deszczu zadaszone pozycje biesiadne gwarantowane)

Nocleg - kwoty symboliczne ze względu na mnogość gospodarstw agroturystycznych w okolicy od 20 pl i więcej...

Burmistrz miasteczka obiecał dofinansowanie więc pojawią się jakieś okolicznościowe gadżety lub inne atrakcje.

 

Proszę o info jaki termin ew. Wam odpowiada i kto może wstępnie złożyć deklarację celem opublikowania na geocaching.com jako oficjalne info.

 

Pzdr.

Darek BOX Team

Link to comment

Hej,

 

Precyzyjne info dot. terminu eventu.

 

Proponowany cykliczny termin to ostatni weekend września.

 

W tym roku 24-25.09.2011

 

Oficjalny start w sobotę o 12.00 a zakończenie w niedzielę ok.15 lub później, co nie oznacza, iż piątek jest złym dniem na nieoficjalne ;-) rozpoczęcie spotkania...

 

Celem ułatwienia weryfikacji chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu proszę o zabranie głosu poprzez:

http://www.doodle.com/5qqpi52fcxgaba3w#table

 

P.S.

Pierwszych pięć osób ma zagwarantowany darmowy nocleg :-)

Link to comment

No to zapraszam :-)

 

Po wieczornej rozmowie z burmistrzem jestem pewien, iż atrakcji nie zabraknie a i HQ wzięło nas pod skrzydełko i przesyłkę z gadżetami mamy w drodze.

 

Nie chcę wszystkiego zdradzać na forum więc jeśli ciekawość w Tobie wielka lub przynajmniej duża pisz na priv'a

 

BOX Team PL

Link to comment

Nam niestety też termin nie pasuje, gdyby pasował to zapewne w tym terminie odbył by się 3miejski event.

 

Za to wczoraj rozmawiałem z BOXTeamPL i faktycznie szkoda że jest mało osób chętnych - atrakcji będzie sporo, o ilość skrzynek nie wspominając. Nawet pojawił się trail po herbie Górzna w lesie ;) Zachęcam więc niezdecydowanych, a sam czekam na jakiś długi weekend (może 11.11.11?) żeby się tam wybrać :)

Link to comment

Z "zaprzyjaźnionego" forum, autorstwa niejakiego sympatycznego "żywca":

"Toczygroszek to margines i daj Go w ignora!"

 

Ale do Górzna bym się na prawdę wybrał.

Też chętnie bym przybył, jednak pewnie do Krakowa się wybiorę.

 

A wracając do "zaprzyjaźnionego" forum - warto, choćby pełną wypowiedź przytoczyć (o ile nie pełny kontekst...)

Toczy ma w d... inne serwisy' date=' niby by chciał żeby był porządek (ale z innymi się nie liczy). Wolał by dwusystemowe ale sam takich nie zakłada... . Toczygroszek to margines i daj Go w ignora! Jak miejscówka fajna, to zakładaj (żeby dymu nie robić, sprawdź gdzie jest jego kesz - na rejestrację na GC nie masz co liczyć, bo jest tam tam wymóg odległości. Kolega Toczy się jednak nie postarał i dwusystemowego kesza nie założył - a nie jest tak, że rodzimi keszerzy nie powinni skrzynki znaleźć, bo globalista im nie pozwala...[/quote']
Link to comment

Jeśli jesteś z 3Miasta, nie przepadasz za nowoczesnymi, komfortowymi samochodami i szybką jazdą a chciałbyś dotrzeć do Górzna na świetnie zapowiadający się event, to mamy dla Ciebie propozycję. Jedź z nami! Wstępny plan jest taki, by wystartować już w piątek koło 17. Szukać tego dnia już raczej nie będziemy :-), ale browarka byśmy strzelili obowiązkowo. Powrót w niedzielę po 100-procentowym zdobyciu skrytek w Górznie i okolicy. Druga opcja to start w sobotę rano. Ja optuję jednak za pierwszym rozwiązaniem. Trasa: Gdynia-Grudziądz-Brodnica i na abarot...

W Górznie już keszowaliśmy i bardzo, bardzo nam się podobało. Miasteczko ma swój urok a okolice są ładne. Założyciel szykuje naprawdę dobrą, pełną atrakcji imprezę. Nie bez znaczenia jest też ilość skrytek. Wow!

Zapraszamy 2 osoby z małym bagażem lub jedną z dużym :-). Prosimy o kontakt na priv.

Edited by soolash
Link to comment

Nie wszyscy przeczytają logi w dzienniku eventu w Górznie dlatego postanowiłem i na forum zamieścić swój, dla wszystkich.

 

"Tak dlugo czekalismy na te dwa dni w Górznie a one minely jak z bicza strzelil... Czasu na nude nie bylo, bo bogactwo skrytek efektownie i efektywnie wypelnilo nasz czas. Róznorodnosc geozajec: piesze wyprawy, wspinaczka drzewna, rowerowe eskapady i rajdy samochodowe spowodowaly, ze czas mknal z predkoscia swiatla.

Dziekujemy BOX Team'owi PL za zorganizowanie eventu i cieple przyjecie. Wszystko zagralo znakomicie a czas z Wami spedzony byl naprawde intensywny, radosny i przyjacielski. Wciaz dochodze do siebie psychicznie i fizycznie :-), bo mlodsze pokolenie teamu nawet na minute nie odpuszczalo... Super gromadka!

Dzieki za interesujace kesze. Rybka smakowala wysmienicie. Byla glównym celem naszego górznienskiego keszowania, ale zadowoleni tez jestesmy z faktu, ze moglismy "doszukac" tych, których jeszcze nie zdobylismy.

Podziekowania dla wszystkich, którzy przyczynili sie do stworzenia przemilej, domowej atmosfery. Bylo nam u Was naprawde dobrze.

Slowem, z czystym sumieniem mozemy zakomunikowac wszystkim nieobecnym na evencie, ze moga naprawde zalowac. Dzialo sie wiele, pogoda byla wysmienita, okolicznosci przyrody piekne a keszy w lesie wiecej niz grzybów. To jest to, co keszerzy lubia najbardziej!

Dziekujemy, pozdrawiamy i juz piszemy sie na kolejny event w przyszlym roku!"

 

Macie czego żałować, serio. Ale nie wszystko jeszcze stracone. Event ma być cykliczny, więc za rok bedzie szansa na nadrobienie braków :-) a pewny jestem, że Górzno odkryje przed Wami swoje geotajemnnice o każdej porze roku.

 

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały weekend w Górznie - najmniejszym mieście w Polsce.

Link to comment

Hej,

w Górznie kolejny event i z tej okazji zastanawiam się co geomieszcuchy poza keszowankiem chciałby robić w maleńkim miasteczku.

Wszędzie wokół lasy, jeziora, rzeczki i pola...

Proszę Was o wpisanie swoich preferencji typu: kajak, rower, wóz konny, kombajn :laughing: , ew. coś innego.

 

Pozdrawiam i zapraszam,

Link to comment

Hej,

w Górznie kolejny event i z tej okazji zastanawiam się co geomieszcuchy poza keszowankiem chciałby robić w maleńkim miasteczku.

Wszędzie wokół lasy, jeziora, rzeczki i pola...

Proszę Was o wpisanie swoich preferencji typu: kajak, rower, wóz konny, kombajn :laughing: , ew. coś innego.

 

Pozdrawiam i zapraszam,

 

Box'ie!

Czy bedzie powtorka na jesieni? bo boje sie, ze na zniwa niestety sie nie zalapie :(

Link to comment

Będzie, będzie :)

 

Plan jest taki aby wizytujący nasz piękny kraj geoprzybysze oraz lokalni geocacherzy spotkali się w czasie wakacji - na "klęskę urodzaju" eventów w Polsce tym czasie nie mogą narzekać... a szkoda.

 

Więc to taka szybka i spontaniczna inicjatywa, która nie przekreśla kolejnego spotkania w terminie 28-30 września.

Publikacja niebawem.

 

Pzdr. i zapraszam,

Link to comment

Właśnie wróciliśmy z górznieńskich żniw. To już kolejny event w tym małych miasteczku. We wszystkich uczestniczyłem i muszę przyznać, że każdy miał inny charakter. Tym razem główną rolę odegrało najmłodsze keszerskie pokolenie. Na żadnym geospotkaniu, w którym uczestniczyłem, nie widziałem jeszcze tylu młodych amatorów geocachingu. Organizator zapewnił im wspaniałą rozrywkę: były konkursy, nagrody, wygłupy, szaleństwa i wspólne poszukiwania skarbów. Ziarno posiane w Górznie już kiełkuje, ale jestem przekonany, że prędzej czy później wyda obfity plon.

Nie tylko młodzież świetnie się bawiła. Ja też :-).

Jednym zdaniem: Był to event wyjątkowy, za co jeszcze raz dziękuję.

We wrześniu kolejne spotkanie i znów o innym charakterze... Ja będę :-) Jeśli jeszcze nie keszowaliście w Górznie, to nie ociągajcie się. To bardzo przyjemne miejsce.

Link to comment

 

We wrześniu kolejne spotkanie i znów o innym charakterze... Ja będę :-) Jeśli jeszcze nie keszowaliście w Górznie, to nie ociągajcie się. To bardzo przyjemne miejsce.

Niewątpliwie Górzno jest stolicą geocachingu w Polsce- przeliczając liczbę skrytek na km2, głowe mieszkanca, okreslając % geocacherów wśród populacji- Górzno przoduje!!!!, nie moge się doczekać swojego tam debiutu pod koniec wrzesnia, tymczasem zapraszam na evencik do Gdańska...BOXy beędą,zatem informacje z pierwszej reki tez....

Link to comment

 

We wrześniu kolejne spotkanie i znów o innym charakterze... Ja będę :-) Jeśli jeszcze nie keszowaliście w Górznie, to nie ociągajcie się. To bardzo przyjemne miejsce.

Niewątpliwie Górzno jest stolicą geocachingu w Polsce- przeliczając liczbę skrytek na km2, głowe mieszkanca, okreslając % geocacherów wśród populacji- Górzno przoduje!!!!, nie moge się doczekać swojego tam debiutu pod koniec wrzesnia, tymczasem zapraszam na evencik do Gdańska...BOXy beędą,zatem informacje z pierwszej reki tez....

 

Podobno Groundspeak planuje przenieść tam swoją siedzibę ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...