Jump to content

Ciekawe wpisy w logach


Spider

Recommended Posts

[..]Dzięki ojcom.

 

Miałem to samo w jednym z keszy; jak to czytałem to o mało co z krzesła nie spadłem, bo mi tak jakimś okultyzmem "zapachniało". blink.gif

Nic , po prostu jakiści zagranicny turista myślał, co my tu nieucone i trza nam po guglowemu, bo ani angielskiego ani niemieckiego nie znamy... :laughing:

Link to comment

Chyba trzeba założyć nowy wątek... oprócz ciekawych wpisów w logach powinby być także ciekawe opisy. Oto jeden z nich:

"Stoję na wakacje

 

nie widzisz mnie.

stoję na drodze, na poboczu drogi.

Jestem na drodze , które znajduje się za terenem przemysłowym. achtermij apteka istnieje. sklep monopolowy i supermarket. podważyć trawa jest duża belka beton"

Link to comment

"Stoję na wakacje

 

nie widzisz mnie.

stoję na drodze, na poboczu drogi.

Jestem na drodze , które znajduje się za terenem przemysłowym. achtermij apteka istnieje. sklep monopolowy i supermarket. podważyć trawa jest duża belka beton"

 

Podmiot liryczny właśnie wybrał się na urlop. Nie widzisz go, bo jest w lesie ("za terenem przemysłowym") i ma koszulkę moro. Lekkie zachwianie (droga, pobocze, droga) sugeruje, że wieje silny wiatr i podmiotem lirycznym "rzuca" lub gps wskazuje raz drogę, raz pobocze. "Achtermij" to zawołanie typowe dla pogańskich ludów w okolicy, używa się go jako podziękowania (w tym przypadku za aptekę, sklep monopolowy i supermarket - najwyraźniej te trzy obiekty zaspokoiły potrzeby PL).

Na końcu celowa dwuznaczność uzyskana poprzez brak przecinka - podmiot liryczny próbuje obalić tezę, że trawa jest duża a belka betonowa (ew. trawy w ogóle nie ma a duża belka jest twarda jak beton)

 

Poprzewracało Wam się od tych długich opisowych logów (bo do badża) i prostej geopoezji zinterpretować nie potraficie :>

Link to comment

 

Podmiot liryczny właśnie wybrał się na urlop. Nie widzisz go, bo jest w lesie ("za terenem przemysłowym") i ma koszulkę moro. Lekkie zachwianie (droga, pobocze, droga) sugeruje, że wieje silny wiatr i podmiotem lirycznym "rzuca" lub gps wskazuje raz drogę, raz pobocze. "Achtermij" to zawołanie typowe dla pogańskich ludów w okolicy, używa się go jako podziękowania (w tym przypadku za aptekę, sklep monopolowy i supermarket - najwyraźniej te trzy obiekty zaspokoiły potrzeby PL).

Na końcu celowa dwuznaczność uzyskana poprzez brak przecinka - podmiot liryczny próbuje obalić tezę, że trawa jest duża a belka betonowa (ew. trawy w ogóle nie ma a duża belka jest twarda jak beton)

 

Poprzewracało Wam się od tych długich opisowych logów (bo do badża) i prostej geopoezji zinterpretować nie potraficie :>

O , to, to..... cudowna interpretacja, prawie dreblinki z " Nie lubię poniedziałków" sie przypominają!.... :laughing:

Link to comment

But then I made the mistake of the year. I locked my key inside the car . All my money and papers were inside, I was lucky to have the mobile phone outside. After hours a service guy appeared, but it was not possible to unlock the doors with a wire inside of the car. In the end we had to break a door window to get to the key in the trunk. I then had to quit my caching tour in Poland and with a piece of plastic fixed with tape to the hole in the door I made my way back to Germany. 600 km with 120 km/h only made me arrive at home at 3 a.m.

 

O ironio, wpis na challenge'u D5 ;-)

Link to comment

Ulubiony wpis jaki spotkałem gdzieś na trasie "Przydałoby się zasrtrugać ołówek. Ale dobre miejsce na skrytke" ... zdało by się zapytać czy śniadanie do łóżka też podać ;)

 

Ojjjj nie przesadzaj. Zawsze taka informacja może przydać się kolejnym keszerom ;-)

Link to comment

Ulubiony wpis jaki spotkałem gdzieś na trasie "Przydałoby się zasrtrugać ołówek. Ale dobre miejsce na skrytke" ... zdało by się zapytać czy śniadanie do łóżka też podać ;)

 

No przydałoby się. Po co wrzucać ołówek do skrzynki jeśli nie zamierza się go strugać? Przybory piszące są dla zapominalskich, jak ktoś zapomniał długopisu do temperówki pewnie też nie ma ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...