Jump to content

Ciekawe wpisy w logach


Spider

Recommended Posts

Oczywiście, że się obraziłem... Ohhh! Jakże jestem obrazony!!!

Wiesia, wytaczasz kolejne działa? GC kontra OC, młodzież vs dojarzli osobnicy a teraz Gdańsk przeciwko Gdyni... Masz tendencje do krytyki stron, których nie jesteś przedstawicielką. Może by tak trochę tolerancji i szacunku dla innych?

WiesiaK., nie obraziłaś się prawda??? :laughing:

 

Gdańsk - Gdynia faktycznie duuuuża różnica: Amber Goldowi bliżej do Gdańska jak do Gdyni :-).

 

Mewa - owszem, noszę na swojej klacie odznakę zabójcy mew. Chciałbym jednak przypomnieć, że ornitolodzy wykluczyli mój nanocache jako przyczynę śmierci biedaczki z Dziwnowa... Jestem na wolności, nie postawiono mi zarzutów, nie aresztowano (nawet tymczasowo). Słowem: niewinny jestem :-).

Link to comment
Wiesia, wytaczasz kolejne działa? GC kontra OC, młodzież vs dojarzli osobnicy a teraz Gdańsk przeciwko Gdyni... Masz tendencje do krytyki stron, których nie jesteś przedstawicielką. Może by tak trochę tolerancji i szacunku dla innych?

Przytakne soolashowi. Przyznam, ze nie rozumiem tego, czemu Wiesiu z takim mozolem budujesz swoj obraz forumowego trolla. Kilka osob juz nie traktuje powaznie Twoich wypowiedzi, a sama doprowadzisz do tego, ze bedziesz rozmawiac wylacznie z osobami, ktore agumentuja podobnie jak Ty, czyli bez szacunku dla dyskutanta. Potraktuj to prosze jako zyczliwa uwage.

Link to comment

 

Mewa - owszem, noszę na swojej klacie odznakę zabójcy mew. Chciałbym jednak przypomnieć, że ornitolodzy wykluczyli mój nanocache jako przyczynę śmierci biedaczki z Dziwnowa... Jestem na wolności, nie postawiono mi zarzutów, nie aresztowano (nawet tymczasowo). Słowem: niewinny jestem :-).

Oh, wiem, z tą mewą, to przecież żarty były, łacznie z odznaka, która dumnie nosisz,

spory gdansko- gdyńskie sa przecież bez sensu, bo wiele osób przenosi sie z jednego miasta do drugiego...

Nic złego nie miałam na mysli , sorry jesli to zabrzmiało niewłaściwie, ale, to Thatanka zaczał o tej mewie

na wieśc o gołebiu...

Kolejny log- gołab zdechł, cześć jego pamięci!

Edited by Wiesia.K
Link to comment
Wiesia, wytaczasz kolejne działa? GC kontra OC, młodzież vs dojarzli osobnicy a teraz Gdańsk przeciwko Gdyni...

 

oh, ta mewa, ten gołab, to przecież przekomarzania są, sami napadaliście na biednego soolasha... :rolleyes:

a odznaka jest cudna!

Dla mnie jest jedno 3city, a że prezydenci miast nie potrafią współpracowac( komunikacja, lotnisko), a lud wymysla sobie podziały, kibole się

nawalaja, to nie moja wina!

Link to comment

Dla mnie jest jedno 3city, a że prezydenci miast nie potrafią współpracowac( komunikacja, lotnisko), a lud wymysla sobie podziały, kibole się

nawalaja, to nie moja wina!

Jak to nie Twoja? :unsure:

A propos mewy: jedna mewa niczym jest w porównaniu z milionami kurczaków, które pochłaniamy w czasie swojego życia. A one przeciez też kiedys żyły, biegały, patrzyły swoimi małymi oczkami, grzebały w ściółce...

Nie jestem mordercą!!!! :lol:

Link to comment

Mewa - owszem, noszę na swojej klacie odznakę zabójcy mew. Chciałbym jednak przypomnieć, że ornitolodzy wykluczyli mój nanocache jako przyczynę śmierci biedaczki z Dziwnowa... Jestem na wolności, nie postawiono mi zarzutów, nie aresztowano (nawet tymczasowo). Słowem: niewinny jestem :-).

 

Złożymy wniosek o ekshumację zwłok mewy i pojawią się nowe dowody w sprawie.

Link to comment

Mewa - owszem, noszę na swojej klacie odznakę zabójcy mew. Chciałbym jednak przypomnieć, że ornitolodzy wykluczyli mój nanocache jako przyczynę śmierci biedaczki z Dziwnowa... Jestem na wolności, nie postawiono mi zarzutów, nie aresztowano (nawet tymczasowo). Słowem: niewinny jestem :-).

 

Złożymy wniosek o ekshumację zwłok mewy i pojawią się nowe dowody w sprawie.

A Komisja Śledcza??? :rolleyes:

Link to comment

To chyba najciekawsza historia zaginięcia mojego kesza jaką słyszałem - praktycznie w 3-cie urodziny schowania pojemnika :)

 

"na miejscu zastalem panow ktorzy dbaja o to miejsce zajetych polewaniem calosci chemia przeciwko porostowi mchu. mala

pogawedka na temat miejsca i do dziela. kiedy wyciagnelem notes i zaczelem spisywac litery z obelisku panowie zapytali sie czy nie szukam czasem malego pojemniczka z karteczka na ktorej sa jakies daty i podpisy bo podczas gdy zabierali pewna rzecz do remontu to wlasnie im takie cos wypadlo. okazalo sie ze wozili to chwile w samochodzie ale teraz nie mogli znalezc. tak wiec T... Z... S... P... S... nie ma a co za tym idzie kesza tyz."

Link to comment
Easy FTF, but ... the cache is buried in the soil. No comment. I would give the "needs archived" log, but I know that in Poland nobody cares ... sad.gif

 

Taki log mnie zaitrygowal.

Kesz opublikowany 29, a 30 taki wpis.

Jak to jest z tym grzebaniem keszy w ziemi?

 

Z regulaminu:

Geocaches are never buried. If one has to dig or break ground to hide or to find the cache, then the cache is not permitted.

 

Czyli przysypać żwirem, kamieniami itp można, ale kopać, czy nawet zagrzebać w ziemi już nie.

Link to comment

To jest spore pole do interpretacji, bo widzialem skrzynki nie zakopane, w wkopane w ziemie, definicja tego czym mozna przysypac takze bywa naciagana. Tak czy inaczej jesli skrytka nie zostanie zgloszona (poprzez zwrocenie uwagi najpierw wlascicielowi, a gdy to nie dziala, reviewerowi) to nic sie nie zmieni. Moze to banal, ale sami tworzymy jakosc tej zabawy.

Link to comment

Tego konkretnego kesza nie widzialem.

Tylko tak sobie mysle za Thathanka, jezeli taki kesz jest wkopany w ziemie. Podjecie jego nie wymaga zadnych dodatkowych narzedzi i absolutnie nie ma potrzeby rycia w ziemi to czy archiwizowanie czegos takiego ma jakis sens?

Dziura juz sie stala (o ile juz jej wczesniej nie bylo) i sie nie odstanie i nic tego nie zmieni. Z czasem sie zablizni gdy jest troche bardziej rozryte.

W necie jest pelno przykladow keszy schowanych w jakis rurach, czy innych ustrojstwach, ktore sa wkopane w ziemie.

 

Mnie tylko w tym logu uderzylo stwierdzenie, ze nikt w Polsce nie zwraca uwagi na zakopywanie keszy. Osobiscie nie przypominam sobie kesza na GC, do ktorego podchodzilem z saperka i kujka.

Link to comment

Nie wiem na jakiej podstawie ten ktoś tak napisał, ale pamiętam, że kiedyś znaczna część keszy pewnego użytkownika w Polsce została zarchiwizowana ze względu na zakopywanie. Były tam właśnie logi zagranicznych geocacherów o zakopywaniu w Polsce. Ludzie wymieniają się opiniami, nic więc dziwnego, że ktoś taką zasłyszał i teraz jest wyczulony.

 

Pamiętam też, że kiedyś napisałem priva do jednego użytkownika, który właśnie opublikował kesza, a z opisu wyraźnie wynikało, że jest zakopany (był to czas, gdy reviewerami byli Czesi i Słowacy i mogli ze względu na różnice językowe coś przeoczyć). Jego odpowiedź brzmiała: "ale przecież GCXXXX jest zakopana, sam widziałem". Dodanie logu "needs archived" nie skutkuje jego automatyczną archiwizacją, a jedynie daje sygnał reviewerowi i właścicielowi, że coś jest nie tak.

Link to comment

W logu mojej skrzynki przy "Ławce Poetów" znalazłem taki oto wpis:

 

Spacerujac razem, wieczorowa pora,

Odwiedzilismy raznie ulice Walowa.

Znalezc tego kasza to nie trudna sztuka,

Mugole zmylone na wiazanie buta.

Piekny pojemniczek, piekne miasto nasze,

Pozostaje wpisac - thank you for this kasze.

 

Bardzo miło czyta się wpis, w którym jest trochę więcej niż: TFTC nieprawdaż? :)

Link to comment

Bardzo miło czyta się wpis, w którym jest trochę więcej niż: TFTC nieprawdaż? :)

Jasne, że fajne - lepsze to niż "tx 16:15" (oczywista aluzja do Karola, nie tylko mnie irytuje ten sposób ale się przyzwyczaiłem i nie ma tu ataku na podejście kolegi)!

Gorzej jak zaraz zaczniecie "jechać" po gramatyce - może być niefajnie :(

Link to comment

To jest log ciekawy - też bym chciał wiedzieć, jak to jest... Będąc w górach kaczawskich więcej takich widziałem (z naklejkami, o finansowaniu i z propagandą - też z tekstem o finansowaniu...).

 

BTW: Fajnie, by było wyjaśnić kulisy działań "stowarzyszenia" - może w odrębnym wątku :rolleyes:

Link to comment

Serdeczne pozdrowienia dla jednego z wielu moich fanow.

Taki wpis do logbooku jedengo z moich keszy. lol

NIECH ZYJE WIECZNA PRZYJAZN MIEDZY SERWISAMI. :D

Też mam taki jeden logbook w domu :D Ale mój jest bardziej wartościowy, bo autor się bardziej napracował i na każdej stronie logbooka zrobił wpis po łacinie. Przez niego musiałem wymienić logbook bo po jednej wizycie cały się zapełnił ;)

 

ale chciałem zwrócić uwagę, że zjadłeś literkę w słowie "uwagi"...

To nie błąd ochkarola. Taka zjedzona wersja znajduje się na wiki zaprzyjaźnionego serwisu.

Edited by Spider
Link to comment

Serdeczne pozdrowienia dla jednego z wielu moich fanow.

 

NIECH ZYJE WIECZNA PRZYJAZN MIEDZY SERWISAMI. :D

Na szczęście u nas o niczym takim nie słyszałam, a na najbliżssy event GC wybiera sie pewna liczba dwusystemowów z "odchyleniem "OC.

I co, nic, popijemy napój regeneracyjny i pogramy w wieżę... :anicute:

Link to comment

Dziś pojawił się w mojej skrytce taki wpis:

 

"TFTC

Tylko 2 wpisy w logbooku przede mną, a certyfikatu TTF brak :("

 

Ktoś z pierwszych znalazców podwędził bonus za TTFa? Nieładnie.

Czy może w ogóle takiego nie dawałeś? :o

 

W keszu poza certyfikatem FTF innych nie było ;)

Trochę może lenistwo z mojej strony, ale przez zimę porobię swoje FTF, STF i TTF, bo na geocaching.pl jest tylko "szimel" na FTF.

Link to comment

Ale dla mew to już tyle szacunku nie mają...

W Gdańsku????!!!!

Mewobójca to gdynianin, a u nas w 3 city to duuuuża róznica!

<_<

to tak jak Śląsk i Zagłebie!

Inna historia, inny skład ludnosciowy, inne druzyny piłkarskie,

oczywiście wieczne wojny na forach ...

Soolash, nie obraziłeś się prawda ??? :laughing: ,

Dobrze że ja z Sopotu... Między młotem a kowadłem ;)

Link to comment
Tylko.....CO ZA IDIOTA WRZUCA DO SKRZYNEK MAJTY A KONKRETNIE STRINGI?! Nie wytrzymałam, musiałam to napisać. W każdej skrzynce na drodze PD są majty. Nie wiem co ci ludzie mają w głowach...

Idzie zima, beda jak znalazl.

Autorem wpisu jestem ja. To co dzieje się w skrzynkach przechodzi ludzkie pojęcie, stąd moje uzewnętrznienie:)Jeśli ktoś potrzebuje niebieskich lub czarnych koronkowych stringów to niechaj się pospieszy bo jak to by powiedział ród Starków : " Nadchodzi zima" :)

Link to comment

W nawiązaniu do gorącego ostatnio tematu, taki oto wpis dostałem na swojej skrytce (istniejącej już jakiś czas), przypadkowo znajdującej się na trasie opublikowanego wczoraj traila:

 

Niestety, nie mogę zalogować poeventowego FTFa - zrobiło się o tym na tyle głośno, że nie przejdzie.
Link to comment

Cekawy wpis zobaczyłem dzisiaj w swoim keszu Kosmiczna kapliczka

"W przypadku tego kesza pokuszę się o mały referat. Kiedy podjechaliśmy do kapliczki zauważyliśmy tam 2 samochody na rejestracjach Białostockich ( A fe...) i Pruszkowskich. Jako, że podjechaliśmy samochodem kurierskim wzbudziliśmy nie małe zainteresowanie. Licząc na to, że okoliczna wycieczka się rozejdzie poczekaliśmy chwilę, jednakże nie chcieli dać za wygraną. Po chwili postanowiliśmy policzyć liczby do skrzynki w ramach OC i w ten sposób spowodować rozejście się grupy. Gdy podeszliśmy jeden Pan ze stojących obok zaoferował nam przeczytanie tabliczki w celu poszerzenia informacji na temat kapliczki. Brat nie wiele myśląc postanowił szybko utwierdzić miłego Pana w przekonaniu, że wie ( czyta wszystkie opisy). Jegomość zapytał więc kontrując : " A kto w takim razie wybudował tę kapliczkę" ? Mój Brat szybko udzielił odpowiedzi podając 2 nazwiska : dr Jacek Zawadzki i dr Marek Dunin. Jakże zaskoczyła nas odpowiedź w postaci : " Aha, więc poznajmy się, nazywam się dr Jacek Zawadzki". Wtedy nie było już co ściemniać. Pan był wyjątkowo dumny z tego obiektu i opowiedział Nam całą historię, a my z dumą mogliśmy przekazać mu, że są osoby, które dbają o to, aby miejsce to razem było dalej mocno pamiętane. Przy okazji zrobiliśmy mały pokaz tego czym jest geocaching. W związku z tym chciałem pozdrowić w tym miejscu serdecznie Pana Jacka Zawadzkiego oraz jego rodzinę (Zarówno tą z Białegostoku jak i z Sycylii) :) Ot taka "keszerska" historyja...

 

Znalezione wspólnie z SZP4K3R "

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...