Jump to content

Poland Flag Micro Geocoin


Spider

Recommended Posts

Firmy Geoswag and Oakcoins (to oni produkowali naszego coina) wyprodukowały coina o nazwie: Poland Flag Micro. Na razie tylko w przedsprzedaży. Cena: $5.97

 

Poland Flag Micro

 

The flag of Poland displays a white horizontal stripe to represent the White Eagle of Poland and a red stripe to represent the red shield of the Lithuanian Flag. Black nickel & nickel finish available.

 

geocoinspolandflagblack.jpg

 

 

P.S. Tylko na zdjęciu Indonezja im się zrobiła i opis też jakiś dziwny ;)

Edited by nemrodek
advertising links
Link to comment

Brak wiedzy nie jest dramatem - Polska nie jest pepkiem swiata. Jednak lenistwo przy sporzadzaniu opisu wlasnego towaru jest nieprzecietne.

Nie jest - rozumiem to doskonale. Boli mnie jednak podejście do sprawy. Lubię jednak profesjonalizm a tu niestety go nie widzę. Mam nadzieję, że wyprodukowano to we właściwych kierunkach (może to tylko pomyłka przy prezentacji), bo bubla w tej formie nie kupię.

Link to comment

Ale ikonka jest już prawidłowa :-) Zresztą o czym my mówimy, skoro u nas potrafią flagi źle zawiesić, to taka wpadka u zagraniczniaków i to w fotce (może w rzeczywistości jest ok) nie dziwi ;-P

 

Co do opisu, to ja się zastanawiam, czy ten kolor czerwony nie wziął im się od tej flagi powstańców styczniowych:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f6/Chor%C4%85giew_powsta%C5%84c%C3%B3w_styczniowych.PNG

 

gdzie czerwony pasek i czerwona tarcza z orłem faktycznie reprezentuje Polskę, a barwy sa takie jak we współczesnej fladze Litwy.

Link to comment

Na początku sierpnia chcę dokonać w tym sklepie małych zakupów. Indonezji/Monako, zastrzegam, nie kupię dla siebie, ale jak ktoś chciałby coś u nich zamówić i podzielić się kosztami przesyłki, to zapraszam do skorzystania z PM. Mamy tydzień czasu na zastanowienie. Pozdrawiam.

Link to comment

Ale właściwie to o co chodzi? Obracasz sobie coina jak chcesz i już masz Polskę. Nie jest napisane gdzie góra gdzie dół, na monetach awers i rewers mogą być zgodne albo odwrócone.

Hmm...niby tak. I twórcy coina na pewno o tym dobrze wiedzieli, nie to co ja :-).

Link to comment

Ale właściwie to o co chodzi? Obracasz sobie coina jak chcesz i już masz Polskę.

Tu chodzi o prezentacje barw narodowych - dla wielu to kwestia bardzo wazna. Wywieszenie flagi odwrotnie czasami jest jawnym okazaniem lekcewazenia czy proba obrazenia jakiejs nacji. Nie podejrzewam zlych intencji u Amerykanow, choc rozumiem wzburzonych, ale nie wierze, by krytyka producenta na niniejszym forum cokolwiek dala, wiec zwrocilem im uwage wysylajac e-maila i wierze, ze jest to skuteczniejsze. Czy mam racje, okaze sie.

Link to comment

Ale właściwie to o co chodzi? Obracasz sobie coina jak chcesz i już masz Polskę.

Tu chodzi o prezentacje barw narodowych - dla wielu to kwestia bardzo wazna. Wywieszenie flagi odwrotnie czasami jest jawnym okazaniem lekcewazenia czy proba obrazenia jakiejs nacji. Nie podejrzewam zlych intencji u Amerykanow, choc rozumiem wzburzonych, ale nie wierze, by krytyka producenta na niniejszym forum cokolwiek dala, wiec zwrocilem im uwage wysylajac e-maila i wierze, ze jest to skuteczniejsze. Czy mam racje, okaze sie.

 

Nie o to mi chodzi. Powiedz, w jaki sposób mając tą monetę w ręce, rozpoznasz gdzie jest góra a gdzie dół? To jak ją ustawisz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. No chyba, że się rozchodzi o prezentację tej monety na stronie internetowej.

Link to comment

Na początku sierpnia chcę dokonać w tym sklepie małych zakupów. Indonezji/Monako, zastrzegam, nie kupię dla siebie, ale jak ktoś chciałby coś u nich zamówić i podzielić się kosztami przesyłki, to zapraszam do skorzystania z PM. Mamy tydzień czasu na zastanowienie. Pozdrawiam.

 

Poszedł mejl na priv w temacie zamówienia :)

Link to comment

Hej, w przyszłym tygodniu pcham zamówienie do tego sklepu. Do tej pory (12:00) chęć dołączenia się do zamówienia wyraziły 2 osoby. Koszty przesyłki dzielimy na wszystkich chętnych. Proszę wsiadać, drzwi zamykać i jedziemy! It's the last call...

15:26 - Mamy już 5 osób i całkiem poważne zamówienie :-).

Edited by soolash
Link to comment

Informuję, że zamówienie zostało złożone i opłacone. Postanowiłem to zrobić już dzisiaj, bo jutro będę cały dzień w drodze na południe. O szczegółach (kosztach, kursach walut, rozliczeniach itp.) będę informował przez PM na bieżąco. Wszystkim dziękuję za współpracę, gratuluję doskonałych wyborów i czekam na przesyłkę z Hameryki. "Będziecie Państwo zadowoleni!" :D

Link to comment

Poszło niebywale szybko! Niniejszym informuję, że pan listonosz przyniósł mi dzisiaj pakunek z Hameryki. Z zainteresowanymi osobami będę się kontaktował za pomocą PM. Jednocześnie proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, bo czeka mnie 10 bardzo zajętych dni i nie wiem, czy będę w stanie przygotować dokładne wyliczenia i przesyłki do piątku. 12/08 wyjeżdżam i wrócę dopiero 22/08. Potem powinno pójść gładko - będę miał tydzień "normalny".

Najważniejsze, że towar jest już u mnie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...