Jump to content

Pojemnik na Małe Mikro/Nano


Mosznir

Recommended Posts

Niestety muszę coś założyć z okazji eventu w Dziwnowie ;)

 

Potrzebuję w tm celu jakiegoś małego pojemnika, te które kiedyś kupiłem sobie na mikro, niestety są za duże;/. Eppendorfy 0.2 ml znalazłem tylko w ilościach mocno hurtowych ;) za 80 PLN z hakiem. Nano pojemnik z GCshopów odpada również, ze względu na cenę , więc może ktoś z was ma jakiś ciekawy patent na bardzo małe mikro bądź nano z dobrą relacją cena/jakość.

 

Ewentualnie jeśli ktoś byłby tak dobry i byłby w stanie drogą pocztową sprezentować mi eppendorfa 0.2 ml ( sztuk 1 ) to byłbym bardzo wdzięczny. :)

Edited by Mosznir
Link to comment

Niestety ;) te są za wysokie ;) na moje potrzeby.

 

Będę szukał dalej :)

 

BTW testował ktoś wodoszczelność tego ;)?

 

http://allegro.pl/breloczek-pigulka-skrytka-schowek-mini-pojemnik-fv-i1681545619.html

 

Mam trochę (ale niewiele) niższe i minimalnie szersze gdybyś był zainteresowany - moim zdaniem te podane przez Spidera są ciut za wąskie. Możesz jednak te spiderowe przyciąć i zalepić czymś na końcu.

Widziałem się niedawno z geocacherem, który kupił na allegro takie pojemniczki metalowe za 3 zł za szt! :blink: Może można więc kupić taniej niż na aukcji, którą podałeś?

Link to comment

Wydaje mi sie ze bardzo podobny pojemnik widzialem we Wloszech. Byl totalnie zardzewialy i mokry w srodku.

 

Tamten to byla raczej fajna zabawka do ozdoby niz trwaly pojemnik. Ten wyglada podobnie, chociaz moge sie mylic. Na pewno trwalosc zalezy od ukrycia. Jak bedzie schowany w suchym miejscu to powinien troche posluzyc.

Link to comment

 

w Poznaniu znalazłem kesza dokładnie w takim pojemniku, wisi na drzewie i był w środku mokry niestety...

 

gdyby ktoś chciał mam możliwość zamówienia tego z przesyłką w cenie jak do Niemiec, dostawa potrwała by pewnie z dwa tygodnie

 

http://www.geocoinshop.de/products/Container/Nano-Cache-Container-20-SET-CAMO-3-pcs.html

 

magnetyczne, szczelność pewna w 100%

Edited by wantsky
Link to comment

kurde głupio przyznać,ale nie pomyślałem o tym,że można przeciąć i zakleić :anicute:

 

post Toczygroszka rozwiązał moje problemy w zupełności :)

 

--

 

Co do zakręcanego pojemnika z Allegro znajdowałem podobne kilka razy, ale zawsze w upalne lato więc logbook był suchy. Moim zdaniem fajnie wygladają, a ich zaletą jest to, że logbook wchodzi w nakrętke, więc nie ma problemów z jego wydobyciem ( co bywa strasznie irytujące w przypadku popularnych w PL fiolko-próbowek ).

 

Szkoda, że taka cena bo za 3 PLN chętnie bym przetestował :)

Edited by Mosznir
Link to comment

Ewentualnie jeśli ktoś byłby tak dobry i byłby w stanie drogą pocztową sprezentować mi eppendorfa 0.2 ml ( sztuk 1 ) to byłbym bardzo wdzięczny. :)

Moze przysłać eppendorfy 0.2 ml. Lub 0.5 ml. Nie ma problemu. Podaj adres to wyslę.

Link to comment

Dziękuję :) ale toczygroszek mnie oświecił o możliwości skrócenia innych fiolkoprobowek :), więc poradziłem sobie z pojemnikami jakie miałem i wyszło calkiem dobrze.

OK, polecam sie na przyszlość. Ciekawa jestem jak wygląda "skrócenie". Trzeba sie będzie wybrać na północ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...