Jump to content

Skrzynki dwusystemowe


t_e_d

Recommended Posts

Zastanawiam sie jak to jest z informacja o tym ze skrzynka jest dwusystemowa. Kilka lat temu, jak nie bylo jeszcze naszego, polskiego reviewera sam testowalem informacje na GC ze skrzynka jest tez rejestrowana na OC.

teraz, gdy mamy wlasnego "cerbera" (nie jest to okreslenie pejoratywne, po prostu stwierdzenie faktu) i po zmianach regulaminu - taka informacja jest podobno niedozwolona.

Znalazlem wlasnie skrzynke, zarejestrowana we wrzesniu zeszlego roku, wiec o ile pamiec mnie nie myli - juz pod nowym regulaminem - a w jej opisie informacja nastepujaca:

Skrzynka zarejestrowana równiez w lokalnym serwisie OP2xxxxx

 

Jak to wiec jest z ta informacja o dwusystemowosci skrzynki ? :)

 

P.S. Nie pytajcie mnie, ktora to skrzynka - mam tak wielka skleroze, ze juz zapopmnialem :blink:

Edited by t_e_d
Link to comment

1) Proponuję zapoznać się z tym tematem: http://forums.Groundspeak.com/GC/index.php?showtopic=256300 ....

Tam jest nowa o reklamowaniu innyh serwisow - tutaj nie ma nazwy wiec nie ma reklamy.

Predzej jak w niektorych reklamach - "inny zwyczajny proszek..." wiec wg mnie regulamin nie jest lamany.

Chyba ze mamy na GC udawac, ze zaden inny serwis w ogole nie istnieje :)

 

2) Zawsze można edytować opis skrytki...

Wiem o tym.

 

3) Twój post jest już strasznie oklepany...

Wiele osoba ma skrzynki dwusystemowe i pewnie kazdy sie zastanawia jak to wlasciwi jest

 

A tego nie rozumiem - nie żalę sie, tylko zadalem konkretne pytanie.

Edited by t_e_d
Link to comment

1) Proponuję zapoznać się z tym tematem: http://forums.Groundspeak.com/GC/index.php?showtopic=256300 ....

Tam jest nowa o reklamowaniu innyh serwisow - tutaj nie ma nazwy wiec nie ma reklamy.

Predzej jak w niektorych reklamach - "inny zwyczajny proszek..." wiec wg mnie regulamin nie jest lamany.

Chyba ze mamy na GC udawac, ze zaden inny serwis w ogole nie istnieje :)

 

3) Twój post jest już strasznie oklepany...

Wiele osoba ma skrzynki dwusystemowe i pewnie kazdy sie zastanawia jak to wlasciwi jest

ja tez sie ostatnio zastanawialem.

w opisie jednej ze skrzynek dalem info: "Kiedys byl tu kesz zarejestrowany w serwisie Opencaching.pl, OPXXXX".

Reviewer mial uwagi i ostatecznie przepuscil: "Kiedys byl tu kesz zarejestrowany w innym serwisie."

 

pozniej mialem jeszcze jeden podobny przypadek, tym razem od razu uzylem formy "w innym serwisie", bez linkow i symboli i jest ok.

 

wiec jesli trzeba wspomniec o "innym serwisie", to taka forma jest dopuszczalna.

 

A tego nie rozumiem - nie żalę sie, tylko zadalem konkretne pytanie.

kolega Spider sie tylko troche za mocno rozpedzil.

Link to comment

Z tego co pamiętam z poprzednich dyskusji to nie można podawać linków do "innego serwisu" - nawet nieklikalnych, podanie OPxxxx jest dopuszczalne i z mojego punktu widzenia jest wystarczającym ułatwieniem - choć nie rozumiem uporu groundspeaka w niedopuszczaniu lepszych udogodnień (linków klikalnych).

Link to comment

Ted, czemu zawsze, jak stwierdzisz, że coś jest nie tak w jakiejś skrytce, to zamiast zwyczajnie zaraportować to reviewerowi, zakładasz wątek na forum? To nie jest pytanie retoryczne, liczę na rzeczową odpowiedź.

Napisalem przeciez wyraznie ze: "wg mnie regulamin nie jest lamany" i widze ze niektore osoby tutaj sie wypowiadajace maja podobna opinie.

O czym wiec mialbym raportowac ? :)

 

A watek zalozylem, by sprawe wyjasnic do konca tzn czy sama zbitka literek typu OP2xxx jst dozwolona czy nie,

czy stwierdzenie ze skrzynka jest zarejestrowana w "innym serwisie", bez podania nazwy, linku itp - jest dozwolona czy nie (i jesli NIE, to DLACZEGO).

 

Jak to mowia prawnicy - nie wystarczy przeczytac kodeks - wazna jest "interpretacja", tzw "duch ustawy" a czesto "to co ustawodawca mial na mysli" :) (kiedys mistrzem w tym byl Falandysz teraz Kalisz swietnie potrafi "tlumaczyc" )

Link to comment

 

A watek zalozylem, by sprawe wyjasnic do konca tzn czy sama zbitka literek typu OP2xxx jst dozwolona czy nie,

czy stwierdzenie ze skrzynka jest zarejestrowana w "innym serwisie", bez podania nazwy, linku itp - jest dozwolona czy nie (i jesli NIE, to DLACZEGO).

 

Jak to mowia prawnicy - nie wystarczy przeczytac kodeks - wazna jest "interpretacja", tzw "duch ustawy" a czesto "to co ustawodawca mial na mysli" :) (kiedys mistrzem w tym byl Falandysz teraz Kalisz swietnie potrafi "tlumaczyc" )

 

Ted ale na tym serwisie sprawę do końca wyjaśnia reviwier, a nie niewiele wnoszące dyskusje na forum jak w 'innym serwisie' :)

Link to comment

na tym serwisie sprawę do końca wyjaśnia reviwier, a nie niewiele wnoszące dyskusje na forum jak w 'innym serwisie' :)

Ale pytając na forum t_e_d umożliwia poznanie ewentualnej odpowiedzi reviewera wszystkim czytającym. A może t_e_d po prostu chce poznać zdanie innych...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...