Jump to content

Event na południu


StachoB

Recommended Posts

W zeszłym roku w Bukowie odbył się event - Pustynia GC, dlatego też powstał pomysł aby zorganizować coś podobnego, czyli event tam, gdzie do tej pory nie ma keszy.

 

I oto jest plan organizacji eventu w Ogrodszeńcu lub Podzamczu. A termin to 20 sierpnia.

W tym dniu odbędzie się także ŚWIĘTO GMINY OGRODZIENIEC, czyli koncert gwiazdy i pokaz pirotechniczny.

 

Informacje o miejscu eventu Zamek Ogrodzeniec, gdzie pierwsze kesze zostały pochowane :)

Link to comment

Akurat będę w tym czasie w Polsce ale Ogrodzieniec troszkę za daleko dla mnie. Niestety nie będę mobilna no i dzieciaki bym musiała na długo same zostawić.

Troszkę bardziej na południe byłoby fajniej:)

 

Może sama założysz event na Śląsku? Po ostatniej wizycie zostało mi tam jeszcze sporo nieodnalezionych skrytek.

 

Mogę też coś założyć w Krakowie, ale to raczej jednodniowo (oczywiście zawsze można sobie zostać na kilka dni).

Link to comment

To jest myśl, ale powiem szczerze, że nie jest długo, mam dwójkę maluchów, nie znam się aż tak dobrze na meandrach polskiego GC i nie mam rozeznania w knajpach, a z obserwacji wiem, że w moich okolicach są aktywni uczestnicy więc pokusa zdania się na wygodnictwo jest wielka:)

A do Żor chyba będzie warto się jeszcze raz wybrać, bo planuję założyć mystery:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...