Jump to content

Dziennikarze o Geocachingu


ru.beus

Recommended Posts

Na razie odpisałem mu mailowo na jego pytania. Zobaczymy, czy to mu wystarczy :P

Ze mna tez sie kontaktowal (mailowo), zebral troche informacji. Podalem mu namiary na oba fora internetowe i pewnie dlatego szuka tez innych rozmowcow.

Wydaje mi sie ze im wiecej osob sie wypowie - tym bardziej szeroki (i moze bezstronny) obraz tej zabawy zostanie przedstawiony na Onecie.

Link to comment

Wydaje mi sie ze im wiecej osob sie wypowie - tym bardziej szeroki (i moze bezstronny) obraz tej zabawy zostanie przedstawiony na Onecie.

Akurat ;-P Zalezy ile pan z tego wszystkiego zrozumie, z doswiadczenia wiem, że w przypadku dziennikarzy piszących na jakiś zadany temat, problem zazwyczaj pojawia się już na poprawnym podaniu nicka i adresu strony, nie mówiąc już o bardziej skomplikowanych zagadnieniach. Ale zobaczymy.

 

Do lavinki tez pisał.

Link to comment

Też dostałam mejla, w paru zdaniach odpowiedziałam. Zastanawiam się, czy nie za mało, sprawiał wrażenie człowieka, który najpierw zajrzał do wikipedii i dlatego nie tłumaczyłam łopatologicznie. :)

 

Ja odniosłem wrażenie, ze 'zasady' zna i pyta się o to czym ta zabawa dla nas osobiście jest.

Link to comment

no, artykul specjalnie nie porywa.. :)

temat przedstawiony baaardzo plytko, kilka suchych faktow w pigulce i na tym koniec.

nie czytuje onetu, ale cos mi sie zdaje, ze po prostu format nie pozwala tam na nic glebszego ;)

a szkoda, fajnie byloby poczytac jakies szersze opracowanie, oddajace troche wiecej emocji i sensu calej zabawy..

z rzeczy milych - znalazlem odniesienie do jednego z moich keszy chyba ;) (zegar)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...