Jump to content

geocaching.pl


Spider

Recommended Posts

Dzięki uprzejmości firmy Excel Systemy Nawigacyjne otrzymałem domenę http://www.geocaching.pl która w ciągu najbliższych minut/godzin/dni (odświeżenie DNS) stanie się główną domeną dla serwisu Geocaching Polska.

 

Stara domena geocaching.org.pl będzie aktywna do maja 2012 roku. Po tym czasie jedyną domeną wskazującą na serwis Geocaching Polska będzie domena geocaching.pl

Link to comment

Cieszę się, zawsze to krótszy i łatwiejszy adres.

Zauważyłem, że już po sieci krążą niestworzone historie na ten temat, po których lekturze nie wiem czy śmiać się czy płakać... :blink:

Teraz będę miał zabawę ze zmienianiem adresu linków w opisach skrytek :P

Fakt, różny jest odbiór... - zwłaszcza, że firma oferowała domenę dla... - nie wymienię, bo nie wolno. Szkoda, że przez ten fakt parę skrzynek się zarchiwizowało :(

Ale firmie, sukcesów życzymy - zwłaszcza ze sklepem GC!

Link to comment

W sumie to miło ze strony firmy Excel, że udostępniła nieodpłatnie domenę geocaching.pl dla serwisu Geocaching Polska, który zawsze był, jest i będzie darmowy. Za jego prowadzenie nie pobieramy nawet dobrowolnych składek, za wszystko płacimy z własnej kieszeni. Swego czasu staraliśmy się o domenę geocaching.com.pl, jej właściciel jednak był zainteresowany jakimś solidnym honorarium.

Edited by toczygroszek
Link to comment

Wydaje mi się, że wszystkie odwołania do domeny geocaching.org.pl zostały zmienione na geocaching.pl. Od tej chwili główną domeną powinna być domena geocaching.pl. Jeżeli ktoś z Was będzie mieć problemy z działaniem strony to proszę o kontakt.

Link to comment

Swego czasu staraliśmy się o domenę geocaching.com.pl, jej właściciel jednak był zainteresowany jakimś solidnym honorarium.

Nie ktoś, tylko ja..., jest ona dla mnie bardzo cenna :P

Jednak do dziś dotrzymałem koleżeńskiej umowy i nie przekierowywałem do innego serwisu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...