Jump to content

2000 skrytek w Polsce


Spider

Recommended Posts

To zależy czy licząc po id, czy dacie publikacji, czy po dacie założenia.

 

1) Po Id mogę wyciągnąć z bazy (albo można w GSAK to sprawdzić)

1) Po dacie publikacji - nie da się określić w prosty sposób

2) Po dacie założenia (gdzie każdy może sobie datę zmienić) - wystarczy wyświetlić sobie skrytki w Polsce i aktualnie zobaczyć 9 skrytkę na liście.

Edited by SpiderPL
Link to comment

Super!

 

A jak to jest liczone:

 

1) Pojawiła się chronologicznie 2000-na skrytka?

 

2) Czy w tym konkretnym momencie mamy teraz w serwisie 2000 skrytek aktywnych i tymczasowo niedostępnych (tzn. zarchiwizowane są pomijane w statystykach).

 

Podejrzewam że nr 2 - próbowałem to sprawdzić przeszukując polskie kesze poprzez PQ, i znalazłem tylko że mamy 77 tymczasowo nieaktywnych, kiedyś na listach wyszukania było widać zarchiwizowane (wciąż jest opis w menu do nich - że są przekreślone na czerwono), ale teraz chyba są wyświetlane tylko w historii własnych znalezień.

 

Stąd jubileuszowa skrytka będzie się ciągle zmieniać wraz z kolejnymi archiwizacjami, tak samo jak po archiwizacjach się zmieniają skrytki - kamienie milowe na GC PL.

Link to comment

Jest tak jak napisałeś w pkt. 2.

 

Jubileuszowa skrytka będzie się zmieniać i nic na to się nie poradzi bo zawsze jakaś skrytka może zostać zarchiwizowana. Ale nawet jeśli brałoby się pod uwagę zarchiwizowane skrytki to jest problem z wyliczeniem tej jubileuszowej lub kamieni milowych:

1) Licząc po dacie ukrycia zawsze wszystko może się zmienić bo właściciel może zawsze zmienić datę ukrycia.

2) Licząc po Id skrytki też nie da się wszystkiego dobrze określić bo skrytka o niskim Id może zostać opublikowana np. po roku. Sam mam kilka nieopublikowanych skrytek które czekają gdzieś od roku do przekazania do publikacji.

3) Licząc po dacie publikacji również się nie da bo nie zawsze taka informacja jest bo niektórzy właściciele usuwali kiedyś logi publikacyjne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...