Jump to content

Geocaching as a hobby


Recommended Posts

Είναι γεγονός ότι , ως νεος στο geocaching, από τον ενθουσιασμό μου και τις λίγες γνώσεις που είχα, παρασύρθηκα ίσως και έκανα βλακείες ερωτήσεις σχετικά με το hobby αυτό...

Όμως πιστευω οτι ζωντάνεψα κάπως και το φορουμ εδω, και ίσως παρακίνησα και άλλους να ασχοληθουν με αυτό....Στις νεες κρύπτες που θα βάλω δεν πρόκειται να επαναλάβω τα ιδια λαθη.Το geocaching στην Ελλαδα εχει ελαχιστα μελη.....ας βοηθησουμε λοιπόν να αυξηθούν τα μέλη αυτα και οχι να μειωθούν......Σε προσωπικο επιπεδο προσπαθω να ενημερωσω αλλα ατομα για το

geocaching το οποιο θελει να περασει ισως κι ενα μηνυμα για την προστασια του περιβαλλοντος και το να μην πεταμε σκουπιδια στα δάση......Αλλα όμως πρέπει να επισημάνω ότι δεν ειναι σωστό καποιον νεοεισερχομενο στην ασχολια αυτη, να τον αντιμετωπίζουν οι άλλοι (που είναι έμπειροι) με παιδιαριώδη τρόπο,(πχ καποιοι ειδα οτι πηγαν να με δουλεψουν και να με κοροιδεψουν ως εκει που δεν πηγαινε )

Δεν το θεωρω καθολου σωστο αυτο......αλλα να ενθαρυνουμε και να υποδεχομαστε τον νεοεισερχομενο με ηπια συμπεριφορα και σωστο τροπο......

Edited by giannhs1983
Link to comment

ειδες μερικες φορες το αισθημα ενοχης για πραγματα που εχεις πει (ολοι μας το παθαινουμε ) σε κανει να τα ξανασκφτεις και να ξαναγυρισεις πισω........ να σκεφτεις οτι δεν τα ειχες πει ποτε......

Link to comment

Πάμε ξανά απ' την αρχή λοιπόν:

 

(Δεν απαντά κανείς?)

Κοτσ Κοτσ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Δεν μπόρεσα να σου τα γράψω προχτές διότι είμουν στον Κακόβατο να δω τον αδερφό μου,σήμερα γυρισα στην βάση μου

Edited by sakis
Link to comment

Πάμε ξανά απ' την αρχή λοιπόν:

 

(Δεν απαντά κανείς?)

Κοτσ Κοτσ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Δεν μπόρεσα να σου τα γράψω προχτές διότι είμουν στον Κακόβατο να δω τον αδερφό μου,σήμερα γυρισα στην βάση μου

.....

Ευχαριστω πολυ saki.. :rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...