Jump to content

Νεοι geocachers?


Recommended Posts

Καλησπέρα... υπάρχουν μήπως στην πελλοπόνησο κανουργιοι στο geocaching? εγω είμαι σχετικά καινου΄ργιος....γενικα απο τα μερη μου αργολιδα η αρκαδια υπαρχει καποιος εκει? η που να δραστηριοποιέιται εκει? ή ειμαι μονος μου..... ειχα σκεφτει για να ξεκινησουμε να δραστηριοποιούμαστε σε αυτα τα μερη βαζοντας νεεσ κρυπτες.....νομιζω οτι οι νομοι αυτοι ειναι φτωχοι σε κρυπτες......και υπαρχουν πολλες ωραιες περιοχες φυσικου καλλους που προσφερονται και για τοποθετηση κρυπτων.....

Link to comment

Καλησπέρα... υπάρχουν μήπως στην πελλοπόνησο κανουργιοι στο geocaching? εγω είμαι σχετικά καινου΄ργιος....γενικα απο τα μερη μου αργολιδα η αρκαδια υπαρχει καποιος εκει? η που να δραστηριοποιέιται εκει? ή ειμαι μονος μου..... ειχα σκεφτει για να ξεκινησουμε να δραστηριοποιούμαστε σε αυτα τα μερη βαζοντας νεεσ κρυπτες.....νομιζω οτι οι νομοι αυτοι ειναι φτωχοι σε κρυπτες......και υπαρχουν πολλες ωραιες περιοχες φυσικου καλλους που προσφερονται και για τοποθετηση κρυπτων.....

Τα ζητάει ο οργανισμός σου να σε αρχίσω την καζούρα πάλι

Εγώ είμαι από εκεί κοντά, μένω τα καλοκαίρια στον Κακόβατο, να βρεθούμε για καφέ βρε!!!!!!

Link to comment

SAKIS : "loipon SerZ i epitimia sou pragmatopoiithike oriste ena ''geocaching cafe'' gia na mporoume na sizitame kai alla ektos apo geocaching.

Etsi tha mporesoume na gnoristoume kalitera ,na kavgadizoume me tin isixia mas xoris na enoxloume tous allous kai diafora alla.

Pare3igiari getzoura kai gia sena ta leo

ta leme boys!

ANTE NA ZWNTANEPSOYME LIGO" ΘΕς ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΑΖΟΥΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ GEOCACHING CAFE???

Link to comment

αντε ρε....... βρηκαμε δουλεια..... δεν τολμαω να ανοιξω ενα topic , παραφυλαει ο σακης να χωσει τη μυτη του κατευθειαν και να αρχιζει την κοροιδια........ για μαζεψου λιγακι

Link to comment

κι εγω θες να σε αρχιζω να σε βριζω τωρα......? αντε να παιξεις με τιποτα αλλο απο το να παιζεις με τα νευρα μου........ ηλιθιε

Κύριε αντμινιστραιτορ αποκαλούμεθα χωρίς λόγο 'ηλίθιοι'. Εγώ απλά κάλεσα τον giannhs1983 για καφέ και αυτός με υβρίζει.

Παρακαλώ για τις ενέργειές σας προς συνετισμό του αναφερόμενου μέλους

Link to comment

κι εγω θες να σε αρχιζω να σε βριζω τωρα......? αντε να παιξεις με τιποτα αλλο απο το να παιζεις με τα νευρα μου........ ηλιθιε

Κύριε αντμινιστραιτορ αποκαλούμεθα χωρίς λόγο 'ηλίθιοι'. Εγώ απλά κάλεσα τον giannhs1983 για καφέ και αυτός με υβρίζει.

Παρακαλώ για τις ενέργειές σας προς συνετισμό του αναφερόμενου μέλους

 

:rolleyes: :rolleyes: Μπα... και να χάσουμε την φάση (ένθεν και ένθεν)...Τι με λες τώρα !!!! :rolleyes: :rolleyes:

Edited by yiannisp
Link to comment

αντε ρε....... βρηκαμε δουλεια..... δεν τολμαω να ανοιξω ενα topic , παραφυλαει ο σακης να χωσει τη μυτη του κατευθειαν και να αρχιζει την κοροιδια........ για μαζεψου λιγακι

....................

..εεεε καλα τωρα πως κανεις και εσυ ετσι? ενα καφεδακι σε καλεσε να σου προσφερει ο ανθρωπος και θιχτηκες??

μην εισαι μιγιαγκιχτος..... <_<

Link to comment

κι εγω θες να σε αρχιζω να σε βριζω τωρα......? αντε να παιξεις με τιποτα αλλο απο το να παιζεις με τα νευρα μου........ ηλιθιε

Κύριε αντμινιστραιτορ αποκαλούμεθα χωρίς λόγο 'ηλίθιοι'. Εγώ απλά κάλεσα τον giannhs1983 για καφέ και αυτός με υβρίζει.

Παρακαλώ για τις ενέργειές σας προς συνετισμό του αναφερόμενου μέλους

....και εσυ βρε Σακη καλεσε και κανα αλλον για καφε,τοσα καλα παιδια εχει στο φορουμ... :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment

κι εγω θες να σε αρχιζω να σε βριζω τωρα......? αντε να παιξεις με τιποτα αλλο απο το να παιζεις με τα νευρα μου........ ηλιθιε

Κύριε αντμινιστραιτορ αποκαλούμεθα χωρίς λόγο 'ηλίθιοι'. Εγώ απλά κάλεσα τον giannhs1983 για καφέ και αυτός με υβρίζει.

Παρακαλώ για τις ενέργειές σας προς συνετισμό του αναφερόμενου μέλους

....και εσυ βρε Σακη καλεσε και κανα αλλον για καφε,τοσα καλα παιδια εχει στο φορουμ... :rolleyes: :rolleyes:

ζουλίαρη!!!!!

Link to comment

Και όχι μόνο καφέ. Κάτι έχω ακούσει για παγωτά...καλοκαίρι έρχεται :rolleyes:

Tatra κουτσομπόλα!!!!!!

 

Sakis, Ου γαρ έρχεται μόνο... Ξεχνάς, ξεχνάς...Κοίτα εδώ :rolleyes: :rolleyes:

Για να δεις ότι δεν είμαστε όλοι μαρτυριάρηδες... :unsure: :unsure:

Link to comment

Και όχι μόνο καφέ. Κάτι έχω ακούσει για παγωτά...καλοκαίρι έρχεται :rolleyes:

Tatra κουτσομπόλα!!!!!!

 

Sakis, Ου γαρ έρχεται μόνο... Ξεχνάς, ξεχνάς...Κοίτα εδώ :rolleyes: :rolleyes:

Για να δεις ότι δεν είμαστε όλοι μαρτυριάρηδες... :unsure: :unsure:

......................

!!! Μνημη ελεφαντα βρε yannisp,που το ανακαλυψες....!!!

Σακη,στειλε κανα παγωτακι καλο στη παρεα.... :rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...