Jump to content

DNFy


Spider

Recommended Posts

Czy duża liczba DNFów sprawia, że nie szukacie skrytki lub szukacie jej tylko pobieżnie? Czy może wręcz odwrotnie - próbujecie za wszelką cenę ją znaleźć lub na 100% potwierdzić jej zniknięcie?

 

Pytam się bo od pewnego czasu obserwuję swoją skrytkę: http://coord.info/GC2891C i widzę, że mało kto jej szuka po tym jak ktoś inny doda DNFa. A na 99,9% skrytka jest na miejscu (w lutym i w marcu raczej była nie do odnalezienia z powodu śniegu).

Link to comment

W tej skrzynce masz dodatkowo atrybut "needs maintenance", to może dodatkowo zniechęcać.

 

Ja raczej omijam skrytki ze świeżymi DNF, szczególnie jak jestem gdzieś zagranicą i nie mam za wiele czasu. Myślę że jeśli autor jest pewien że skrzynka jest bezpieczna to powinien po serii DNF wrzucić uspokajającą notkę "skrytka na miejscu".

Link to comment

Jak mam niewiele czasu, a muszę specjalnie skoczyć gdzieś w bok to sobie taką skrzynkę odpuszczam.

 

Ale jak jest po drodze, albo i tak mam sporo czasu, to czasem specjalnie pod taką skrzynke podjeżdżam żeby dodac swój log i skrzynke "odczarowac", albo potwierdzic ze moze jednak zginela... zwykle ona wymaga dłuższego szukania jeśli nadal jest.

 

Z ta skrzynką bylo smiesznie: http://coord.info/GC1R6QA przed nami sporo nieznalezien, ale ze byla po drodze, to podkoczylismy obejrzec cerkiew i poszukac skrzynki. Poszlo latwiej niz sie spodziewalismy ;-D Po naszym znalezieniu jeszcze ktos znalazl, a potem znow DNFy...

Link to comment
W tej skrzynce masz dodatkowo atrybut "needs maintenance", to może dodatkowo zniechęcać.

Może masz w tym trochę racji.

 

Po tym jak napisałem tego posta to dwie osoby znalazły tę skrytkę więc tak jak przypuszczałem jest ona na miejscu :) Teraz tylko muszę się tam wybrać kontrolnie oraz dołożyć nowy logbook bo stary się skończył (właśnie dlatego jest ikona "needs maintenance").

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...