Jump to content

Event w Warszawie


ru.beus

Recommended Posts

To oficjalnie

 

Zapraszam na Geomajówkę w Warszawie - data 14 maja o 18-tej

 

http://coord.info/GC2RRWG

 

Jutro potwierdzę rezerwacje pięterka w knajpce.

 

Szczegóły dot. keszowania w Lesie Kabackim podam przed weekendem majowym, albo tuż po - zależnie od tego co uda mi się założyć. Myślę nad jakimś multakiem - być może po prostu wykorzystam elementy już istniejącej ścieżki edukacyjnej, aby zrobić spacer po kilku punktach i popodziwiać piękno wiosennego lasu, posłuchać ptaszków itp :lol:

 

Knajpka znajduje się dosłownie 5 minut od stacji końcowej warszawskiego metra, w pobliże podjeżdża bezpośredni autobus z Dworca Centralnego jaki i Wschodniego.

Z Lotniska też nie jest problem - na Ursynów, pod jedną ze stacji metra dojeżdża autobus 148.

Link to comment

Uprzedziłem obsługę, że wśród gości mogą być osoby nie mówiące po polsku.

Ponieważ musiałem podać orientacyjną liczbę osób, to podałem zakres do 20-tu osób.

Pięterko zarezerwowane jest na hasło... GEOCACHING :-D

 

Ps. Obawiam się czy dogadam się z ew. gośćmi zza granicy. Języki obce nie są moją najmocniejszą stroną :-(

Link to comment

Uprzedziłem obsługę, że wśród gości mogą być osoby nie mówiące po polsku.

Ponieważ musiałem podać orientacyjną liczbę osób, to podałem zakres do 20-tu osób.

Pięterko zarezerwowane jest na hasło... GEOCACHING :-D

 

Ps. Obawiam się czy dogadam się z ew. gośćmi zza granicy. Języki obce nie są moją najmocniejszą stroną :-(

 

dogadamy się, spokojnie, ja mogę tłumaczyć

Link to comment

Dwie (w tym jedna multi) z planowanych 3 skrzynek (jak się zaopatrzę w fanty, coby samych nędznych mikrusów nie dawać, to może będzie i czwarta) w Lesie Kabackim już schowałem. Publikacja nastąpi po najbliższym weekendzie, tak więc będzie czas aby pobrać współrzędne.

 

Wyznaczyłem również miejsce zbiórki, dla tych co chcą przed eventem poszukać keszy

 

Współrzędne: N 52 07.729 E 021 02.625

 

Radziłbym zabrać jakieś obuwie turystyczne, bo w lesie w paru miejscach jest dość mokro, a miejscami wręcz 'bagniście'.

Link to comment

Bardzo zaluje, ale kolejny event przejdzie mi obok nosa, juz sie cieszylem na sama mysl a tu masz :( W kazdym razie dzieki Rubeus za inicjatywe i chec podjecia sie tego zadania, moze w jesien ja cos takiego zrobie ale na podlasiu. Milej zabawy... :)

...na Podlasie też postaram się dotrzeć :-). Z przyjemnością...

Link to comment

Wielkie dzięki za miły wieczór, co prawda się nieco z Meteorem spóźniliśmy, ale to wina zbyt dużej ilości skrzynek w okolicy ;)

Wszyscy życzymy sobie tego rodzaju problemu :-).

BTW: Spotkanie było kameralne a atmosfera przemiła. Cieszę się, że mogłem w nim uczestniczyć i poznać kolejnych geozakręconych.

Link to comment

Pytanie za 100 punktów, czy ktoś byłby chętny na event 23 lipca (sobota) tego roku w Warszawie bo na 99 % będziemy w stolicy i chętnie byśmy gdzieś na piwo wyszli. :)

Środek wakacji, ciężka sprawa, może nas nie być z Meteorem. Eventy chyba lepiej planować po sezonie, jakiś wrzesień, początek października...

Link to comment

a co za problem czy w sezonie czy po :) Trzeba zrobić dwa po prostu - jedno w lipcu, jedno w październiku. Czesi robią regularne spotkania co miesiąc sobie. :)

 

No ja bym chętnie założył event tak o:P kto przyjdzie ten przyjdzie :) ale w Polsce obawiałbym się samotnego picia piwa:P, za mało nas jeszcze.

Link to comment

a co za problem czy w sezonie czy po :) Trzeba zrobić dwa po prostu - jedno w lipcu, jedno w październiku. Czesi robią regularne spotkania co miesiąc sobie. :)

 

No ja bym chętnie założył event tak o:P kto przyjdzie ten przyjdzie :) ale w Polsce obawiałbym się samotnego picia piwa:P, za mało nas jeszcze.

 

W Warszawie jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś przyjdzie. Zwłaszcza w tygodniu :-D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...