Jump to content

Event a moze geopiwo w Warszawie ?


ru.beus

Recommended Posts

ja jestem za każdym terminem, nawet im bliżej tym lepiej

My też. Fajnie byłoby poznać lokalną (i nie tylko) brać keszerską. :) Kto się podejmie? W razie czego służymy pomocą.

Skoro ja rzuciłem pomysł, to się też bym zajął organizacją. Termin czerwcowy wynika z faktu, iż nie wiem czy uda mi się złapać wolny weekend w maju. Ale może coś się wykombinuje.

 

A co do integracji na poziomie stricte lokalnym - na piwo w ciągu tygodnia, zawsze można się umówić :D:P

Edited by ru.beus
Link to comment

Czerwec niestety odpada jezeli chodzi o mnie, kazdy inny wczesniejszy termin jak najbardziej...

 

Jest szansa, że uda się to zrobić w maju. Na pewno w Warszawie jestem w weekend 28-29 maja, tylko 28-go czas mam dopiero po 18-tej :-(

Wstępnie klaruje się też wolny weekend 14-15 maja, ale czy na pewno, będę wiedział w przyszłym tygodniu.

Link to comment

Hej. Ja jakbym miał wpaść to tylko w czerwcu. W maju siedzę poza Polską. Jak widać ciężko będzie wszystkim dogodzić :] A może zrobić event trochę na uboczach Warszawy, np w Kampinosie lub w Modlinie. Wtedy by to nas zmobilizowało by tam porobić kesze, bo póki co jest niewiele...

Link to comment

Oficjalnie - proszę wszystkich o zarezerwowanie sobie 14 maja na event w Warszawie

Lokal 'spotkaniowy' będzie na Ursynowie, niedaleko końcowej stacji metra.

Przed spotkaniem będzie można zbiorowo poszukać keszy w niezbyt odległym Lesie Kabackim(postaram się tam coś jeszcze 'poutykać' - przy ciekawych obiektach) nie wspominając o innych z terenu południowej części Warszawy.

 

W systemie event zarejestruję w niedzielę wieczorem

Edited by ru.beus
Link to comment

Emkape - z góry proszę o nie zakładanie niczego w Alei Kasztanowej między Aleją K.E.N a Rosoła :-) Dopracowywuję końcowy etap multikesza, związanego z drewnianym krzyżem tam stojącym.

 

Ps. jako lokalny patriota napomnę cię :-) :P;)

Na Kabatach - jako o dzielnicy/fragmencie Ursynowa, w Kabatch - w lesie ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...