Jump to content

2000


kedzik

Recommended Posts

Wiekie dzięki! Bonus na te 2 kafle i z powertraila był niesamowity, bo po drodze napotkaliśmy watahę wilków. Niezapomniane przeżycie!

No i górznieński las zimą dużo bezpieczniejszy: zero kleszczy. A ja właśnie kończę kurację po letnich odwiedzinach: 4 tygodnie antybiotyków przeciw boreliozie.

Link to comment

Wiekie dzięki! Bonus na te 2 kafle i z powertraila był niesamowity, bo po drodze napotkaliśmy watahę wilków. Niezapomniane przeżycie!

No i górznieński las zimą dużo bezpieczniejszy: zero kleszczy. A ja właśnie kończę kurację po letnich odwiedzinach: 4 tygodnie antybiotyków przeciw boreliozie.

 

Na KZM się zaszczepiłem, ale są jeszcze inne odkleszczowe: borelioza, babeszjoza, bartonelloza, erlichioza i to pewnie nie koniec. Ryzyko zawodowe. To już chyba te wilki są lepsze...

Link to comment

No i górznieński las zimą dużo bezpieczniejszy: zero kleszczy.

 

Też myślałem, że zimą kleszczy nie ma. Do czasu aż dwa tygodnie temu znalazłem jednego wgryzionego we mnie.

 

Gdzieś go złapał? Czyżby w Borowicach???? Niemożliwe... można było dostać: śpiewnik, koronę i PWG, ale chyba nie kleszcza???

 

(pewnie po drodze, gdzieś przed Legnicą :blink: )

Link to comment

 

Też myślałem, że zimą kleszczy nie ma. Do czasu aż dwa tygodnie temu znalazłem jednego wgryzionego we mnie.

 

Gdzieś go złapał? Czyżby w Borowicach???? Niemożliwe... można było dostać: śpiewnik, koronę i PWG, ale chyba nie kleszcza???

 

(pewnie po drodze, gdzieś przed Legnicą :blink: )

 

Dzień wcześniej. W Poznaniu.

Link to comment

Parę dni temu swojego dwutysięcznego kesza zaliczyła elales, osoba której w Małopolsce nikomu przedstawiać nie trzeba. A i w dalszych stronach zapewne wiele osób ją zna... Wielkie brawa, gorące oklaski przechodzące we frenetyczną owację na stojąco dla Eli!

Link to comment

GRATULACJE najszczersze dla abdula65 za zdobyte w pieknym stylu 2000, oczywiście przypięczetpwane FTFem.

Najbardziej pracowity gdański Ojciec Załozyciel kilkudziesięciu przefajnych skrytek niech nam żyje, hip hip hurrrra!

ps. Abdul- dzis oczywiście stawiasz nam .. herbatkę na evencie! :laughing:

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Hej,

dziękuję, dziękuję i musi być trochę oscarowo ;)

 

Bawiąc się w GeoCaching spotkałem wiele fantastycznych i ciekawych ludzi, których łączy pasja i chęć działania.

Wszystkich tu na pewno nie wymienię za co przepraszam, ale:

 

Dziękuję mojej kochanej i kochającej żonie Gabrysi, bez której całej tej mojej zabawy by nie było - dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość!

Dziękuję koledze Soolash'owi za to, że wyciągnął do mnie rękę i pokazał, że zabawa w grupie jest lepsza!

Dziękuję Teamowi Box'ów za to, że zarazili mnie pasją tworzenia i pokazali, że chcieć to móc!

Dziękuję koleżance WiesiK. za wsparcie w chwilach zwątpienia, dobrą radę, optymizm i mrówczą pracę nad rozwojem trójmiejskiego GeoPodwórka!

Dziękuję koleżance Rudzielcowi za jej niesamowitą energię i chęć działania, którą zaraża wszystkich wokół!

Dziękuję kolegom Grzesztofowi i Mario4Zion za to, że walcząc o każdego FTF'a pobudzają mnie do działania!

Dziękuję reviowerom Kaszubianowi i Spiderowi, którzy pomagają mi w tworzeniu nowych keszy!

Dziękuję wszystkim Matkom i Ojcom Założycielom, za to że dzięki nim mogłem zdobyć te upragnione 2000 znalezieni!

Dziękuję wszystkim GeoZakręconym Keszerom tym spotkanym na szlaku lub znanym tylko wirtualnie za to, że dzięki nim ta zabawa istnieje!

 

Do zobaczyska na szlaku!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...