Jump to content

2000


kedzik

Recommended Posts

Długo nie będzie trzeba czekać. Wydawałoby się, że temat trochę na wyrost a tu brakuje zaledwie (w przypadku samotnego wilka) 27 keszy :-). Przewiduję, że dzisiaj albo jutro wielkie święto na geocaching.pl. Pęknie pierwsze 2000! Wow!!!

Edited by soolash
Link to comment

Hej! Dziękuję za gratulacje. Jakoś się doturlałem do tych 2k :-). Trzeci czas zacząć :-(.

Jak zwykle, gdy zbliżam się do kamienia milowego, zaczynają pojawiać się różnego rodzaju przeszkody. W sobotę była to zimowa aura a ja nie przepadam za niekomfortowym szukaniem skrzynek. Macie tak samo?

Udało się jednak osiągnąć cel...za co wielkie podziękowania dla wszystkich "zakładaczy" a szczególne dla seby020 za uświetnienie tego wydarzenia kapitalnym keszem, jakie widuje się tylko w internecie :-).

Link to comment

Jak zwykle, gdy zbliżam się do kamienia milowego, zaczynają pojawiać się różnego rodzaju przeszkody. W sobotę była to zimowa aura a ja nie przepadam za niekomfortowym szukaniem skrzynek.

 

Nie, no przecież sobotnia pogoda to wymarzona na szukanie była :) (co Rubeus ilością telefonów może potwierdzić), tylko czasu nieco brakowało.

Link to comment

I ja tam bylem miod i wino pilem (tzn piwko), potwierdzam znalezienie jakoz, ze bylem swiatkiem tej niezapomnianej chwili, wiec jest mi niezmiernie milo pogratulowac Soolashowi raz jeszcze, to naprawde piekna liczba, chociaz nie przyszla latwo, oj nie... ale zeby łopate z Trojmiasta wozic do stolicy... no kolega Soolash byl przygotowany na kazda ewentualnosc, dodatkowe baterie, akumlatory w wielkim plecaku, latarki jak z kopalni rozswietlaly kazdy zakamarek... ale aura nie byla sprzyjajaca wiec ciszyc sie trzeba ze jednak sie udalo... Gratulacje raz jeszcze i do 3000 :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...