Jump to content

Jubileum - 10 éves Geocaching Romániában


Dj Storm

Recommended Posts

Szia,

 

Azt akarom hírdetni, hogy április elején van a 10. évfordulója Geocachingnak Romániában! Ezzel az alkalommal egy találkozót szerveztünk, a leírasa http://coord.info/GC2G5DJ. Mindenkit szivesen várunk!

 

Hogy megünnepeljük a jubileumot, sok geocache-t rejtettünk a környéken: autóval, kerékpárral, vagy csak túrázás közben megközelíthető, hagyomanyos, multi- és mystery geoládák. A rendezvény kezdődik pénteken kora reggel, de a társadalom érkezhet egy nappal hamarabb, március 31-én.

Van az a lehetőség, hogy egy egész villát számunkra kifizessek. Az ár lesz körülbelül 200 lej/szoba/3 éjszakára (valamivel kevesebb, mint 50 euro/szoba/3 éjszakára). Ha érdekel hogy egy (vagy több) szobát lefoglalyon, kérem tudassa velem.

Lesz megvásárolható érme (45 lej /db.), és hosszú ujjú pólók (35 lej). Ha meg szeretné vásárolni a pólót, kérem, mondja meg a méretet (S -> XXL); annyit fogunk hozni, mennyi a kérés.

 

Boldog cache keresést, és találkozzunk Bran-ba március 31-én!

Dj Storm

Link to comment

Köszönöm az infót! Érdekel az esemény, ellenben azt még nem tudom, hogy hogyan jutok el Törcsvárra. Talán vasutazni fogok. Vagy kimegyek bringával...

 

Budapest és Brassó között három vonat közlekedik minden nap:

Budapest-Keleti pu 09:10 - Brassó 22:38

19:10 - 08:14 (következő nap)

23:30 - 12:32 (következő nap)

 

Visszafele:

Brassó 01:55 - Budapest-Keleti pu 16:20

06:56 - 18:50

17:41 - 08:20 (következő nap)

 

Az éjszaki vonatokat látom megfelelőnek. Aki jön szójjón, valaki várni fog az állomáson.

Brassó és Törcsvár között reggeltől estig óránkénti buszok járnak.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...