Jump to content

Moje Kesze w GSAKu


emkapej

Recommended Posts

Czy znacie może szybki sposób na zciągnięcie GPXa ze wszystkich swoich własnych keszy? Do GSAKa? Jak robię pocket query - "skrytki założone przez emkape" - to mam ograniczenie do promienia 500 mil. I nie mogę automatycznie zapisać tych założonych przeze mnie w Finlandii.

Aby aktualizować znalezienia moich keszy w GSAKu - używam Macro "AddLogs.gsk" ale to bardzo powolny sposób, bo trzeba to robic pojedynczo... Moze jest jakies inne Macro?

Link to comment

Nie ma póki co automatycznego PQ "My Caches", ale jest gdzieś w Feedbacku prośba o to (choć z tego co pamiętam to na razie bez odzewu).

Można sobie jednak zrobić własne PQ - zamiast promienia wybrać opcję wyszukiwania po krajach i zaznaczyć (używając klawisza CTRL) te kraje, które nas interesują. Potem tylko przejechać AddLogsBatch'em i finito.

Link to comment
Nie ma póki co automatycznego PQ "My Caches", ale jest gdzieś w Feedbacku prośba o to (choć z tego co pamiętam to na razie bez odzewu).

http://feedback.geocaching.com/forums/75775-geocaching-com/suggestions/1051383-my-hides-pq?ref=title

 

Można sobie jednak zrobić własne PQ - zamiast promienia wybrać opcję wyszukiwania po krajach i zaznaczyć (używając klawisza CTRL) te kraje, które nas interesują. Potem tylko przejechać AddLogsBatch'em i finito.

Na dzień dzisiejszy to jest najsensowniejsze rozwiązanie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...