Jump to content

Event: Wiosenny Snieznik


Spider

Recommended Posts

Nie wiem czy my nie wybierzemy się tam, chociaż pewnie skoro w tym samym terminie jest Event we Wrocławiu to nie ma innych chętnych z Polski ? :)

Jeżeli uda mi się do tego czasu zakończyć temat studiów i będziemy na spotkaniu wrocławskim, z chęcią wybierzemy się na Śnieżnik. Myślę, że w połowie marca będę wiedział coś więcej.

Link to comment

Fajnie, że Piotrowi udało się namówić ekipę z Wrocka. Z Poznania nie będzie nikogo poza mną. A że czuję się lekko w obowiązku (jako współsprawca zamieszania - pozytywnego) to informuję, że specjalnie na tę okazję wymyśliliśmy niespodziankę. Kto będzie, ten zobaczy :) Pzdr, Wojtek

Link to comment

No i po Evencie... Z Polski wybrało kilkanaście osób, ale z powodu ciężkich warunków na szlaku, na Event dotarły tylko 4 osoby: ja, duellis, stachob (wcześniej stanl79) i koleżanka organizatora mieszkająca w Czechach. Event był ekspresowy niczym flash mob. Ja byłem ok. 13:10. Szybka wymiana TB. O 13:30 było pamiątkowe zdjęcie i parę minut później na Śnieżniku zostało kilka osób... Pozostałe osoby niestety do 14:00 nie zdążyły dojść na Śnieżnik... Czechów natomiast było bardzo dużo, na pewno więcej niż 30 osób.

Edited by Spider
Link to comment

...na Event dotarły tylko 4 osoby: ...

Na szczęście organizatorzy nie zwinęli się tak szybko jak przedpiśca, więc w eventowym logbooku będzie więcej polskich wpisów :).

Pozdrowienia dla wszystkich którzy dotarli spóźnieni, bo pogoda na górze ( bardzo ciepło , słonecznie i bezwietrznie ) pozwoliła posiedzieć znacznie dłużej niż przewidzianą godzinę.

Edited by miklobit
Link to comment

Wlazłem, ale z godzinnym opóźnieniem. Tak, jak pisze Spider, impreza na górze skończyła się szybko. Jak na warunki pogodowe na górze chyba stanowczo za szybko :( Poza tym rewelacja ! Świetna pogoda, piękne okoliczności przyrody, oderwanie się od codzienności. Dzięki za spotkania, foty, coiny. Szkoda, że moje zostały w Polsce (poza kilkoma, które wymieniłem z buszującymi po naszej stronie keszerami z Czech). Warto było się wyrwać.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...