Jump to content

Πρόβλημα με το gpsmap 62st


giannhs1983

Recommended Posts

συνεχιζεις σακη να με δουλευεις ε? καλα....... αμα θα μα ξαναδεις εδω μεσα γραψε μου..... ακρα του ταφου σιωπη βλεπω στο φορουμ αφοτου εφυγα....... μου διαγραψατε και τα topic......

Ε!! Όχι και σου διαγράψαμε τα topic ρε Γιάννη, που από την τσατίλα σου δεν βλέπεις. Τα μετέφερα όλα στο topic "Μία νέα κρύπτη στο χωριό Κεφαλόβρυσο Αργολίδος" μιας και είχες ανοίξει 2-3 topic με το ίδιο θέμα και διάφορες άλλες άσχετες ερωτήσεις με τους τίτλους των topic.

Αντί να διαμαρτύρεσαι ότι τα μέλη του forum δεν σου φέρθηκαν σωστά, κάνε και λίγη αυτοκριτική, δεν είναι κακό.

Το να αναφέρεσε συνέχεια στην μία και μοναδική κρύπτη που έβαλες, να ρωτάς συνέχεια γιατί δεν σου απαντάνε αμέσως, και να κάνεις άσχετες ερωτήσεις μόνο και μόνο για να γράψεις κάτι (π.χ. "οταν καποιος εχει ανοιχτο το gps στο βουνο πχ και κανει πλοηγηση, μπορει καποιος μεσω δορυφορου να τον παρακολουθει?") τι αποτέλεσμα περίμενες να έχει ??? Σε πήραν επιεικώς στα αστεία.

Αν αυτό σε στεναχωρεί, σκέψου, φέρσου σοβαρά, ψάξε τις απαντήσεις στα ερωτήματά σου πριν τα δημοσιεύσεις, και πιστεύω ότι θα έχεις και από τα υπόλοιπα μέλη του forum ανάλογη αντιμετώπιση.

Ακόμη και μετά από αυτήν την κακή σου συμπεριφορά, φιλικά

YiannisP

Link to comment

Κάτω τα χέρια από τον giannh1983

Το άτομο βλέπει πιο μπροστά από όλους μας.Την απορία με την παρακολούθηση των gps έχει εκφράσει και ο Λιακόπουλος (που να ενημερώσω το φορουμ τον είχα καθηγητή φυσικής στο φροντιστήριο το 1987 και τα αποτελέσματα είναι ορατά νομίζω).

Ακόμη θέλω να πω το φορουμ έχω βάλει μία κατσ

Τι? δεν απαντά κανέις?????

Edited by yiannisp
abusive contents
Link to comment

εχω προβληματα αλλα παιδια.... για αυτο ρωταω χαζες ερωτησεις εδω και εχω αυτη τη συμπεριφορα.......ΣΥΓΝΩΜΗ...... εχω προβλημα σοβαρο με την σχεση μου.....και ειμαι και πολυ ευαισθητος ψυχολογικα να παρει...εχω στεναχωρηθει παρα πολυ... και καθομαι και κλαιω τωρα......παω να ξαπλωσω γιατι ειμαι κομματια.....ξερετε τωρΑ πως ειναι αυτα...αλλα εδω δεν ειναι χωρος για τετοιου ειδους συζητησεις.........καληνυχτα....θα προσεχω απο δω και περα να μη γραφω βλακειες

Link to comment

Ελα φίλε μου Γιαννάκη ,ανοιξέ μας την καρδιά σου ,τι σε βαζανίζει πές μας.

Το γκομενάκι σου κάνει νερά? Την έπιασες στην 'Καβάλα' και τώρα εσύ πήγες στην 'Μαλακάσα'?

Βρε άκαρδοι βοηθήστε τον Γιαννάκη μας

Εγώ φίλε μου συμπάσχω μαζί σου

Link to comment

Να πω και γω κατι ασχετο?

 

Εχω παρει απο Αμερικη ενα 62st δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ προβλημα εκτος

αυτο το θεματακι με τις μπαταριες.

 

Απαξ και μου βγαλει οτι τελειωνουνε εχω δεν εχω 20-30 για να

τις αλλαξω.

 

Απ οταν το καταλαβα απλα κουβαλαω καμμια δεκαρια Αλκαλικες και

3-4 λιθιου πανω μου να ειμαι ησυχος.

 

Κατ τα αλλα ειμαι ΠΟΛΥ χαρουμενος που δεν επελεξα το OREGON και

πηρα αυτο.

Link to comment

Να πω και γω κατι ασχετο?

 

Εχω παρει απο Αμερικη ενα 62st δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ προβλημα εκτος

αυτο το θεματακι με τις μπαταριες.

 

Απαξ και μου βγαλει οτι τελειωνουνε εχω δεν εχω 20-30 για να

τις αλλαξω.

 

Απ οταν το καταλαβα απλα κουβαλαω καμμια δεκαρια Αλκαλικες και

3-4 λιθιου πανω μου να ειμαι ησυχος.

 

Κατ τα αλλα ειμαι ΠΟΛΥ χαρουμενος που δεν επελεξα το OREGON και

πηρα αυτο.

Το μόνο καλό που έχει το OREGON είναι η ξυλεία!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment

Για τις επαναφορτιζομενες μπατταριες αυτη ειναι η αναμενομενη συμπεριφορα.

Περισσοτερες πληροφοριες εχει στο http://michaelbluejay.com/batteries/

Στο κατω μερος της αναλυσης του ,θα δεις δυο καμπυλες οπου η συμπεριφορα των επαναφορτιζομενων ( δεξια ) δειχνει μια σταθερη σχετικα παροχη ενεργειας και ξαφνικη απωλεια/μειωση της προς το τελος.

Προσωπικα χρησιμοποιω τις επαναφορτιζομενες για οσο χρονικο διαστημα κρατανε την φορτιση τους σε ικανοποιητικα επιπεδα ,και εχω παντα μαζι μου ενα πακετακι λιθιου ( οπως οι ασημενιες Lithium Energizer ) για εφεδρεια . Τα χρηματα που κερδιζω με τις επαναφορτισεις ειναι πολυ περισσοτερα απο τα χρηματα για να τις αντικαθιστω οταν αρχιζουν να μην κρατανε αρκετη ωρα.

Ελπιζω να βοηθησα .

Link to comment

ευχαριστώ.... το εχω ψάξει παρα πολυ το θεμα και εχω αρκετες γνωσεις... αλλλα βεβαια η garmin ως σχεδιαστής gps για υπαιθρια χρηση τις εχει σχεδιασει ωστε να παιρνουν και αλκαλικες, γιατι μπορει ο ορειβατης να βρεθει στην περισπτωση που η πεζοπορια του πχ μπορει να κρατησει μερικες μερες....με διανυκτερευσεις κτλ.... οποτε τοτε δεν γινεται να φορτισεις τις nimh .... χρησιμοποιεις αλκαλικες οταν τελειωνουν....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...