Jump to content

Papírmunka


Gubirobi

Recommended Posts

Bécsi ládázásom során egy mikroban nekem nagyon tetsző logbook-ot találtam.

Felvettem a kapcsolatot a rejtővel, aki az alábbi linken található logbook-generátort ajánlotta:

 

http://www.cachelabel-generator.de/lang/de/book.html

 

A magyar nyelvű logbook nem igazán jó, de az angol tetszett!

Valamint még ezt ajánlotta (német nyelven):

 

http://team-jerichow.de/index.php?/archives/76-UPDATE-Logbuecher-Sammlung!-Die-Suche-hat-ein-Ende..html

 

Jó használatot!

Várom a véleményeket is!

Link to comment

Szerintem mikroba legjobbak amiket itt linkeltetek is több fajtát, amit kinyomtatsz 2 oldalasan, van 1 előlapja és középen kell összekapcsozni, és így ilyen kis füzet lesz belőle.

Nagyon sok log fér el benn, mégis összecsavarható, tartós, nem igen esnek szét és jól is néznek ki.

 

Nekem a győri ládáknál tűnt fel ez a típus, el is kértem a logbookot jpg-ben a tulajtól, majd picit módosítottam, és azóta azt használom.

Most legujabban legyártottam színes előlappal 30db-ot így jó ideig nem kell vele törődnöm :) Ha jól számoltam 96 log fér az enyémekbe, az itt szombathelyen jó sokáig elég:)

 

Aki járt már erre mostanában az találkozhatott ezzel a fajtával. :)

Link to comment

Nekem a győri ládáknál tűnt fel ez a típus, el is kértem a logbookot jpg-ben a tulajtól, majd picit módosítottam, és azóta azt használom.

Most legujabban legyártottam színes előlappal 30db-ot így jó ideig nem kell vele törődnöm :)

 

Bazsy1983, kérlek küld el nekem e-mail-ben a módosítottat vagy linkeld be ide!

Köszönöm!

Link to comment

Nekem a győri ládáknál tűnt fel ez a típus, el is kértem a logbookot jpg-ben a tulajtól, majd picit módosítottam, és azóta azt használom.

Most legujabban legyártottam színes előlappal 30db-ot így jó ideig nem kell vele törődnöm :)

 

Bazsy1983, kérlek küld el nekem e-mail-ben a módosítottat vagy linkeld be ide!

Köszönöm!

 

Dobj egy mailt: bazsy@freemail.hu -ra és elküldöm válaszban. Igy most nem találom az emailcímed az a baj :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...