Jump to content

Kedvencek


taska

Recommended Posts

Nem tudom, láttátok-e, de a premium felhasználóknak van egy joga, hogy 10 megtalált ládánként egyet értékelhetnek (kap egy értékelési pontot). Nekem eléggé tetszik ez az opció... Viszont ami nem tetszik, hogy jelenleg az ország legjobb ládája egy virtuális. Csináljunk ezzel valamit. Vannak azért itt jó rejtések, vagy szép helyek, ne hagyjuk ezt így!

Link to comment

Nem tudom, láttátok-e, de a premium felhasználóknak van egy joga, hogy 10 megtalált ládánként egyet értékelhetnek (kap egy értékelési pontot). Nekem eléggé tetszik ez az opció... Viszont ami nem tetszik, hogy jelenleg az ország legjobb ládája egy virtuális. Csináljunk ezzel valamit. Vannak azért itt jó rejtések, vagy szép helyek, ne hagyjuk ezt így!

No és melyik a legjobb láda? Lehet külön statisztikát lekérni a kapott szavazatok alapján?

Link to comment

Viszont ami nem tetszik, hogy jelenleg az ország legjobb ládája egy virtuális. Csináljunk ezzel valamit. Vannak azért itt jó rejtések, vagy szép helyek, ne hagyjuk ezt így!

Szerintem nagyon új még ez a dolog, erősen alakul majd. Ha pár hónap múlva is ugyanez lesz az állás, akkor majd ráérünk gondolkodni, hogy mit hibáztunk :)

Link to comment

Ha lekéred a hazai ládák listáját, és ott a kedvencek ikonra kattintasz, kiadja a legtöbb szavazatot kapott csészéket... Próbáld ki.

 

http://www.geocaching.com/seek/nearest.aspx?country_id=92&sortdir=desc&sort=fav

 

Íme a link, ezzel arra an szűrve a hazai ládaállomány...

Ez nem teljesen tükrözi egy láda milyenségét. Pl egy olyan láda, ami nem olyan frekventált helyen van azt kevesebb kesser keresi, így kevesebben tudnak rá szavazni. Többet mondana pl egy olyan mutató, hogy szavazat/megtalálás. És az sem tiszta, hogy mire is kell szavazni. A View from Gellért hill-nél a helyre szavaznak a kesserek a Francia intézetnél meg a rejtésre. Ez nem összehasonlítható. A gc.hu szavazati rendszere többet elmond a ládáról.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...