Jump to content

Nowa mapa


Thathanka

Recommended Posts

Na nowej mapie nie chce mi dzisiaj pokazywac skrzynek (zadnej nie ma) a na starej - nie dziala filtrowanie dostepne dla placacych uzytkownikow.

Czy Wy macie tak samo ?

 

P.S. Na nowej juz pokazuje znowu ale filtrowanie na starej - nadal nie dziala

Edited by t_e_d
Link to comment

Nowa mapa zachowuje sie jakos dziwnie.

Przy duzym powiekszeniu sa kawadraciki i nie widac ktre sie znalazlo a ktorych nie.

Pozniej - sa raby - i tutaj powinno byc widac. U mnie czasami pokazuje, czasmai nie. Np teraz - pol godziny temu pokazywal najnowsze znalezienie - teraz nie pokazuje.

Nawet jak na rombach pokazuje znalezione, to przy kolejnym powiekszeniu, jak juz sa ikonki skrzynek - NIE pokazuje.

Nic nie rozumiem.

 

poza tym, coraz bardziej mi sie nie podoba to ze skzrynki zawieszone ujawniane sa dopiero przy duzym powiekszenium, wtedy kiedy sa ikonki skrzynek. Juz kilka razy mialem tak, ze wybieralem sobie jakies miejsce na mapie, bo widzialem duzo kwadracikow czy rombow - a pozniej okazywalo sie ze wiekszosc jest SZARA czyli niedostepna.

Link to comment

Ted, jest tak:

 

1) Zoom <= 11 - pokazują się małe ikonki (takie kwadraciki) które przedstawiają pobieżne zagęszczenie. Wcale nie musi być tak, że jedna ikonka = jedna skrytka. Nie działa wtedy personalizacja (takie jest założenie).

 

2) Zoom >= 12 i <= 13 - pokazują się małe ikonki skrzynek. Personalizacja działa.

 

3) Zoom >= 14 - pokazują się duże ikonki skrzynek. Personalizacja działa.

 

U mnie wszystko wyświetla się poprawnie. Jeśli u ciebie nie to wyczyść cache przeglądarki albo użyj Ctrl+F5

Link to comment

Faktycznie niektóre sieci mogą cacheować obrazki. Robią to głównie sieci 3G, w szczególności Orange.

Ja testuje teraz internet na Litwie, Lotwie i Estonii - calkiem niezle (finansowo) to wychodzi na ich kartach telefonicznych.

Jak gdzie upoluje WiFi to tez inny serwer - wiec czesto zmieniam providerow.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...