Jump to content

Event we Wrocławiu


Spider

Recommended Posts

Z tego co się orientuję, na forum jest kilka osób, które są z Wrocławia lub okolic. W związku z planowanym eventem prosiłbym o kontakt (PW lub przez profil GC) i informację czy planujecie zakładać jakieś skrytki przed eventem. Proszę o to gdyż sam chcę założyć ok. 10 nowych skrytek a nie chciałbym abyśmy dublowali miejsca.

 

P.S. A tak w ogóle to przydałyby się nowe skrytki we Wrocławiu bo dzisiaj znalazłem już wszystkie w okolicy i nie mam co szukać :(

Link to comment

W logach już pojawiają się pytania o bazę noclegową. Może przeniesiemy temat tutaj i w miarę możliwości uda się zebrać całą brać cacherską w jednym miejscu. My planujemy jakiś hostel na rynku.

 

Przykładowe linki z ofertą:

http://www.noclegi-wroclaw.pl/tanienoclegi.php

http://www.polish.hostelworld.com/findabed.php/Hostele/Wroclaw/Polska?source=googleadwordspl&gclid=CI7X3ti-tKcCFYIlfAodc0PV_A

 

Ktoś ma coś sprawdzonego?

Link to comment

Trochę zaktualizowałem opis:

 

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=865e981e-1da7-4c7b-ae73-63199749ac98

 

I teraz mam pytanie do osób przyjeżdżających z daleka (szczególnie z Trójmiasta): Czy będziecie dzień wcześniej czy przyjeżdżacie prosto na event? Pytam się bo chciałbym zorganizować wspólne poszukiwania skrytek przed oficjalnym eventem i nie wiem na którą godzinę to zorganizować? Myślałem o tym, żeby zrobić zbiórkę pomiędzy 10 a 12 (do ustalenia) i pokeszować do 16 a następnie zrobić przerwę od 16 do 18 i o 18 spotkanie.

Link to comment

I teraz mam pytanie do osób przyjeżdżających z daleka (szczególnie z Trójmiasta): Czy będziecie dzień wcześniej czy przyjeżdżacie prosto na event? Pytam się bo chciałbym zorganizować wspólne poszukiwania skrytek przed oficjalnym eventem i nie wiem na którą godzinę to zorganizować? Myślałem o tym, żeby zrobić zbiórkę pomiędzy 10 a 12 (do ustalenia) i pokeszować do 16 a następnie zrobić przerwę od 16 do 18 i o 18 spotkanie.

Team: formica, soolash z ewa i ja planujemy być 11-12 na miejscu w dniu eventu, zależnie od tego jak będzie trasa wyglądać. Nie wiem jak Thathanka dotrze ale jak dla nas start 11-12 brzmi idealnie. Najwyżej się trochę spóźnimy i złapiemy Was na mieście. Doba w hostelach jest od 14 wiec tez pasuje.

Spider masz jakiś pomysł gdzie można auto bezpiecznie zostawić? Przy hostach nie ma parkingów a całe centrum jest w sobotę płatne.

Edited by keymanPL
Link to comment

W sobotę parkingi są płatne do 14. Więc jeśli będziecie o 12 to wiele nie zapłacicie (o ile dobrze pamiętam to 3 zł/godz). W niedziele są bezpłatne.

 

Tu można zaparkować bezpłatnie: N51 06.875 E17 01.753 (nie ma już strefy), obok jest komenda policji więc raczej bezpiecznie aczkolwiek może być różnie bo pod latarnią zawsze najciemniej ;) Tu też chyba można za darmo zaparkować: N51 06.507 E17 02.691 oraz N51 06.811 E17 01.324 i tu N51 06.639 E17 02.581

Link to comment

Okej, to zbiórka będzie przy drewnianym kościółku (pisałem do Renia Team żeby reaktywowali swoją skrytkę tam umieszczoną ale jak na razie bez odzewu). W okolicach Parku Szczytnickiego mam zaplanowanych kilka skrytek więc chyba to dobry wybór :)

Link to comment

Z pewną dozą nieśmiałości proponuję zacząć od Parku Szczytnickiego...jest piękny. Szkoda tylko, że dwie skrytki są tymczasowo niedostępne...może do eventu coś się zmieni.

Jedna skrytka została odarchiwizowana i jest aktywna. Ja z kolei aktualnie przekazałem do publikacji 6 nowych skrytek umieszczonych w Parku Szczytnickim i okolicach (rejon Hali Ludowej, czy jak ktoś woli Stulecia). Na razie poprosiłem reviewera by ich nie publikował. Mam jeszcze w planach dwie inne skrytki w tym rejonie. Oprócz tego kończę robić 3 kolejne w innym rejonie Wrocławia i jeszcze pewnie coś wymyślę :) Więc będzie co szukać :D

Link to comment

Właśnie dostałem powiadomienie na maila, że na spotkaniu pojawi się specjalny gość :)

No przecież wiemy, kto to ... :rolleyes:

Jak wcześniej pisałem, nie dam rady tym razem ale dwie nowe skrzynki Wam w Opolu posadzę (jedną na pewno, druga wymaga pomocy "specjalnego gościa" - jest jak "Szafa Gdańska" i będą tam trzy "czyste coiny" na wymianę - tym razem zrobię wyjątek i opublikuję na OC, po publikacji GC - jednak podjęcie jest możliwe w określonym czasie - w sobotę chyba koło południa będzie możliwe...)

Miłej zabawy :)

Link to comment

Wszystko jest już gotowe. Lekki deszczyk ma być w sobotę z rana a poza tym powinno być ok. Tak więc zapraszam wszystkich najpierw do parku szczytnickiego a wieczorem do knajpy ;)

 

P.S. Jeśli czas mi na to pozwoli to dzisiaj będą jeszcze 3 nowe skrytki (nie wiem czy zdążę je w terenie umieścić).

Link to comment

Jedna bardzo ważna sprawa:

 

W nocy z 26 na 27 marca zmieniany jest czas na letni. W związku z tym proszę mieć to na uwadze podczas planowania podróży powrotnej z eventu. Również wiele banków w tym czasie ma przerwy techniczne i mogą pojawić się problemy z autoryzacją kart płatniczych.

Link to comment

Dostałem takie info:

 

I would like to please for sending announcement to all who write will attend log that I will came to Wroclav with merchandise (coins, TB's , logbook's and other).

 

Děkuji

 

Many thanks

 

Dartanan

Petr Korec

GCSHOP.EU

 

Trochę komercyjnie się zrobiło...

Link to comment

Szkoda, że spotkanie już za nami... Na szczęście kolejne przed... Kto nie był niech pluje sobie w brodę (lub w to co mu pasuje). Towarzystwo doborowe, miejsce klimatyczne, atmosfera przednia, Piast z beczki wyborny. Czegóż więcej można chcieć?

Pięknie dziękujemy Spiderowi za możliwość uczestniczenia w wyjątkowym spotkaniu z wyjątkowymi ludźmi.

Szkoda tylko, że wciąż nie wiem, kto jest naszą Wiewiórą ;).

Link to comment

Szkoda, że spotkanie już za nami... Na szczęście kolejne przed... Kto nie był niech pluje sobie w brodę (lub w to co mu pasuje).

 

Jestem jednym z tych co strasznie żałują... kolano nie dało jechać :mad:

 

Szkoda tylko, że wciąż nie wiem, kto jest naszą Wiewiórą ;).

 

Im dłużej incognito, tym chyba dla niego lepiej.

Link to comment

Dołączam i ponawiam prośbę. Przynajmniej dwa z trzech zaginionych, a przywiezionych przez mnie na event coinów są dla włascicieli szczególne: jeden wypuszczony na 60-te urodziny, a drugi związany z osobistymi przeżyciami, których opisywanie nie nadaje się na forum. Bardzo mi zależy by się odnalazły, bo w pewien sposób czuję sie za nie odpowiedzialny.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...