Jump to content

Event we Wrocławiu


Spider

Recommended Posts

Zakładam nowy wątek dotyczący spotkania we Wrocławiu. Chciałbym aby na evencie można było kupić coiny tak więc w grę wchodzi raczej druga połowa stycznia czyli sobota 15 lub 22 lub 29 stycznia. Wszystko jednak zależy od tego kiedy zostaną wyprodukowane Coiny (w tym tygodniu powinienem już wszystko wiedzieć).

 

A was proszę o wstępne potwierdzenie przybycia lub propozycję innych terminów.

Link to comment

Bardzo chętnie byśmy się pojawili we Wrocławiu (keyman i ja), ale jeżeli chodzi o termin niestety w tej chwili nie możemy się 100%-owo określić. Z większym prawdopodobieństwem nie pasuje nam od 15 do 23 stycznia, ale jest pewna szansa, że nie będzie pasowało 28.01 - 6.02. Piszę o tych co nie pasują, bo cała reszta jest ok :anicute:

Link to comment

Potwierdzam to co napisała formica, z trzech zaproponowanych terminów na dzień dzisiejszy pasuje ostatni - 29.01.

Jednak może się tak zdarzyć że będzie odwrotnie - pierwszy i drugi tak, trzeci nie. Sprawa powinna się do Świąt wyjaśnić ale póki co zostajemy przy 29.01. Jak będzie dobry termin to na 99% przybędziemy.

Edited by keymanPL
Link to comment

Wydaje mi się że Coiny będą w Polsce w połowie stycznia. Silesian ma do końca tygodnia załatwić sprawy z Grounspeakiem, a ja chcę dogadać wszystko z producentem, żeby produkcja wystartowała w przyszłym tygodniu. Czas produkcji to ok. 2 tygodnie a paczka idzie 5 dni więc jak dobrze pójdzie to i może na początku stycznia już będę mieć :anicute:

Link to comment

Niezależnie od terminu i moich chęci z przerażeniem obserwuję co dzieje się na kolei. Na stojaka z Gdańska do Wrocławia jechać nie chcę, a alternatywy nie ma. :/ Najgorsze, że do dyspozycji mam same TLK. Tak więc trzymam kciuki za kolejarzy, by ogarnęli jakoś ten chaos.

 

Możesz pojechać TLK w I klasie z miejscówką. Koszt porównywalny z II klasą ekspresu EIC (jeśliby takowy jeździł na tej trasie). Ja tak jeżdżę służbowo na tej trasie.

 

Można też spróbować czy w relacji Gdańsk - Wrocław są dostępne wagony kuszetkowe bezpościelowe (tylko +25 PLN względem biletu II klasy TLK) - trzeba mieć swój własny śpiwór.

Link to comment
Możesz pojechać TLK w I klasie z miejscówką.

To by mi pasowało, ale nie wiem czy rezerwacja miejscówki nie przerasta możliwości organizacyjnych IC. ;) Jadąc do Warszawy chciałem kupić miejscówkę z dwutygodniowym wyprzedzeniem, ale nie można było, bo "system blokował", a jak można było kupić, to nie było co kupować, bo wszystko było zajęte.

 

A wracając do terminu: w dwa ostatnie tygodnie stycznia na Pomorzu są ferie zimowe. Myślę, że z punktu widzenia przyjezdnych z północy, rozsądne byłoby przemyślenie terminu późniejszego. Terminy ferii: http://www.terminyferii.pl/ferie2011/

Edited by Thathanka
Link to comment

Możesz pojechać TLK w I klasie z miejscówką. Koszt porównywalny z II klasą ekspresu EIC (jeśliby takowy jeździł na tej trasie). Ja tak jeżdżę służbowo na tej trasie.

http://www.tvn24.pl/12690,1688146,0,1,200-zl-za-miejsce-przy-toalecie-ale-jest-mydlo,wiadomosc.html

 

To typowy bełkot niedouczonego dziennikarza. Jeśli kupisz miejsce w I klasie z miejscówką, to masz gwarancję miejsca siedzącego. Chyba żeby wagonu nie podstawili, ale to są sytuacje wyjątkowe, oddadzą Ci kasę. Jak ktoś chciał oszczędzić 10zł na fakultatywnej miejscówce w dniach szczytu przewozowego to jego sprawa. A bilet w I klasie TLK na tej trasie (884km) kosztuje 106zł, a nie 200zł.

 

Na trasie Gdańsk - Wrocław I klasa TLK z rezerwacją miejsca kosztuje równe 100zł.

Link to comment

Jako, że Coiny już się prawie produkują to mogę zająć się organizacją spotkania. Myślę o 19.02.2011.

 

Pytania do Was:

 

1) Czy termin jest OK? Jeśli nie to druga propozycja to 26.02.2011, ale to koniec ferii i pociągi mogą być obładowane. Wcześniejszy weekend 12.02.2011 z kolei to zmiana turnusu ferii i również pociągi obładowane a dodatkowo boję się że Coiny do tego czasu nie przyjdą do Polski.

 

2) Jaką formę spotkania preferujecie? Moja propozycja to od rana do wieczora w sobotę keszowanie we Wrocławiu ze mną jako przewodnikiem ( :P ) lub we własnym zakresie. Wieczorem główna część spotkania czyli jakieś piwo w knajpie. Następnego dnia dla chętnych mogę zorganizować wypad na skrytki w okolicach Ślęży (dużo ciekawych skrytek i miejsc), ale tutaj mam ograniczoną liczbę miejsc w samochodzie i przydałby się ktoś jeszcze z autem.

Edited by SpiderPL
Link to comment

Ech nam pasuje termin 26, 19 raczej słabo :(, szkoda bo się napaliłem ;/

 

Ślęża raczej odpada, a że bylibyśmy raczej popołudniu we Wrocławiu to i tak pewnie załapiemy się tylko na piwo ;).

 

I fajnie jakby piwo było trochę tańsze niż w Bierhalle :P

Edited by Mosznir
Link to comment

Na chwile obecną pasują mi oba terminy.

 

Jezeli chodzi o sobote to z checia sie przejde po centru. Samemu nie daje rady :P nie umialem nigdy ściągać i nie umiem wtopic sie w tlum w miescie.

 

Jezeli chodzi o niedziele to jezeli tylko pogoda dopisze z checia sie przejde na Sleze. Kilka mi tam jeszcze skrzynek zostalo do znalezienia. Mam tez transport ale nie wiem ile miejsc bedzie wolnych, dogadamy na miejscu.

Edited by czajapawel
Link to comment

Ja tylko dodam, że nie każdy ma "premium" - więc może by ktoś, przed spotkaniem jakiegoś GPX'a zrobił i udostępnił (najlepiej z nowymi keszami, jeśli takie powstaną... - więc na chwilę przed spotkaniem.

w kazde jchwili moge Ci poslac GPXa z cala poludniowa Polska!! 1000 keszy!!

ale jak chcesz mniejszego to niemasprawy zrobi sie!! tylko powiedz slowo!!

pozdrawiam

Link to comment

Nam (keyman i ja) raczej pasują oba terminy. Przeładowane pociągi nam nie straszne, bo raczej wybierzemy samochód. Co do spędzania czasu - plan z sobotnim keszowaniem z przewodnikiem, a potem knajpą jest bardzo dobry :) Z niedzielnego planu odpadamy - trzeba kiedyś na daleką północ przecież wrócić :)

Link to comment

w kazde jchwili moge Ci poslac GPXa z cala poludniowa Polska!! 1000 keszy!!

ale jak chcesz mniejszego to niemasprawy zrobi sie!! tylko powiedz slowo!!

pozdrawiam

SUPER :)

Przed samym spotkaniem (pewnie coś nowego się pojawi ;) ), poproszę.

Na spotkaniu, piwkiem się odwdzięczę :D

Link to comment

w kazde jchwili moge Ci poslac GPXa z cala poludniowa Polska!! 1000 keszy!!

ale jak chcesz mniejszego to niemasprawy zrobi sie!! tylko powiedz slowo!!

pozdrawiam

SUPER :)

Przed samym spotkaniem (pewnie coś nowego się pojawi ;) ), poproszę.

Na spotkaniu, piwkiem się odwdzięczę :D

jak bedziesz potrzebowal to pisz na priv przez GC bo na forum to nie zawsze mam czas zagladac...

co do odwdzieczania to mile, ale niesadze bym dotarl na event, choc bardzo bym chcial, kto wie moze sie uda, zalezy od terminu..

Link to comment

Szkoda że nie wyszło w lutym, w marcu mamy już znacznie bardziej napięty harmonogram.

Jedyny na dzień dzisiejszy pasujący termin to 26-27, czyli ostatni weekend. Wcześniej nie damy rady.

Czekamy na rozwój wydarzeń i podobnie jak Thathanka trzymamy kciuki żeby przypasowało wszystkim.

Link to comment

Mi niestety na 90 % nie pasuje :), ale to jak wszystkie terminy marcowe. Wszystko wskazuje jednak na to, że będę we Wrocławiu przejazdem jest w razie czego Spider szansa na odebranie coinów jeśli będziesz wtedy we Wrocku? Oczywiście we wskazanym przez Ciebie miejscu i porze ;).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...