Jump to content

Ötletek


somloci

Recommended Posts

Szeretném veletek megosztani a Somloci itthon! (GC2DWEQ) rövid kérdőíveztetésének eredményét. A kérdések inkább ötletek voltak, amelyekkel feldobhatnánk a ládázást, közösséget építhetnénk, stb.

 

1) CITO a közeli erdőségben

 

- Nagykovácsi

- Budakeszi és Páty közötti erdő

- Páty és Biatorbágy között az M1 alatt

- szívesen megyek

- bárhol, ahol szemét van

- Kamaraerdő

- Határ út és József Attila lkpt. között, ahol a TB temető volt

- Római-part

- Népsziget

- IV. kerület

- XVIII. ker. Tünde utca - Helikopter lkpt. közötti Indián-domb

 

2) Havi fényképpályázat a fórumon

 

- évszakok, érdekes helyszínek, emberek

- állatok, növények, emberek, érzés

- minden hónapban más témájú kép, lehessen szavazni rá, a győztes nyersen valamit

- eggyel több okom lenne a gépet elővenni

- igen, igen, igen, igen

 

3) Havi összeröffenés (esemény)

 

- igen, igen, igen, igen, igen, igen

- 3-4 havonta

- külföldi ládázások beszámolói

- igen, legyen fix időpont, mint Bécsben(ott minden hó 3. pénteke)

 

4) Közös túra (esemény)

 

- évi 2-3

- igen, igen, igen

- Alacsony-Tátra, Magas-Tátra, Fátra

- egy próbát megér

- borvidékek, túrák a történelmi Magyarország területére

- power trail közös végigjárása

- ezt különösen támogatom

 

5) Magyar geoérme tervezése

 

- betyár, puli, gémeskút, pálinka

- magyar micro geocoin (más európai országok mintájára)

- rovásírás

- agyagból kiégetve

- igen, igen

 

6) egyéb

 

- valami extrém január elsején

 

Az eredmények ismeretében a kérdőíveztetést sikeresnek ítélem, a megfelelő következtetéseket pedig levonom. :D

Link to comment

Örömmel olvastam a felvetéseket, sajnálom, hogy munka miatt nem tudtam időben beérni a városba. A havi fotópályázatot támogatom nagyon :D.

A közös túrák sem rosszak a power trail-ek biztos jók. Történelmi Mo. túrákra szívesen mennék - Felvidék, Kárpátalja, Erdély?

Havi összeröffenés már érdekesebb, mert vmi olyasmi kell ami sok embernek jó. Olyat csinálni meg nehéz.

A CITO az támogatnivaló, remélhetőleg megtisztulna a környék, de azért túlzásba ne vigyük, kell az FKF-nek is munka ;)

 

Na nekem így hirtelen ez jutott eszembe ha van vmi írok ;).

Peti

Link to comment

A CITO legyen a Rómain, aztán megyünk a Népszigetre, Csepelre, stb. Januárban valamikor? Mikor értek rá előreláthatólag? Hétköznap vagy hétvégén?

Gyanítom, hogy a legtöbben - dolgozó ember lévén - hétvégén érünk rá, viszont CITO-t inkább kicsit melegebb időben rendeznék, már csak azért is, mert nehéz a szemetet kikaparni a fagyott földből. :rolleyes:

Link to comment

Gyanítom, hogy a legtöbben - dolgozó ember lévén - hétvégén érünk rá, viszont CITO-t inkább kicsit melegebb időben rendeznék, már csak azért is, mert nehéz a szemetet kikaparni a fagyott földből. :lol:

 

Minden csak a megfelelő mennyiségű pálinkán múlik :D

 

5/5 CITO! :rolleyes:

Link to comment

ez a vízipipa meg nemdohányzó terem ez hogy lesz? a gyüli a nemdohányzóban lesz és aki szippantani akar átfárad a pipás részlegbe?

A két rész nincs elválasztva egymástól, csupán egy boltív vana kettő között, illetve van egy erős elszívó a nemdohányzó részen. Én nem szívok semmit :P de biztosan lesz, aki kipróbálná, a tulaj szír, gondolom, onnan szerzi a dohányt.

Link to comment

Más,

 

arra gondoltam, hogy felpezsdítsük egy kicsit a haza (pesti) életet, illetve, hogy nekem is legyen végre mit keresni, mi lenne, ha jan. 1-re csinálnánk egy nagy közös FTF vadászatot józanodásképp. Persze ehhez kellenek ládák is. Szóval megbeszélem Horsttal, hogy állítsa be az automatikus megjelenítőt - ehhez 24 órával a megjelenés előtt el kell indítani - így neki nem kell vele foglalkozni. Előtte leellenőrzi, hogy minden rendbe legyen, aztán a többi megy magától.

 

Sóval azt kellene tenni, hogy aki érez egy kis indíttatást magában, rejtsen el egy csészét a városban. Jelentse be legkésőbb 30-a estig, hogy Horst le tudja ellenőrizni,és ha gond van vele, akkor legyen idő javítani. Én megbeszélem a jóemberrel, hogy állítsa mondjuk jan. 1. 8:00-ra az időzítőt - csak hogy nehezítsünk a fiatalok dolgán :D. Aztán indulhat a móka.

- fontos, hogy ide ne jelentsd be rejtési szándékod, csak pupsino tudhat róla - én se (akárhogy is kérlek :D)

- a bejelentéskor írj egy 'FTF hunting - 2011.01.01' reviewer note-ot

- ha valamelyik sorozatba szeretnél rejteni, kérj számot a sorozatfelelőstől

- ha Horst valami problémát talál, igyekezz kijavítani, hogy ne csússzon a dolog

 

Más nem jut eszembe. Rengeteg hely van még az országban! Rajtunk múlik, mennyi munkát adunk a moderátornak :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...