Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 4
Spider

Lista chętnych na Polskiego Geocoina

Recommended Posts

lonely_wolf po nadaniu coinów wysłałem do Ciebie maila z numerem przesyłki. Idź na pocztę i spróbuj się czegoś dowiedzieć.

Na poczcie nic nie wiedza, no coz normalka, Spider Ty jako nadawca chyba mozesz sprawdzic online gdzie znajduje sie list, bo jak jako odbiorca nie :(

Pogodzilem sie juz ze strata...

Niestety na poczcie nic nie są w stanie powiedzieć gdyż listy polecone nie są monitorowane. Nie wiem w takim razie po co w ogóle to potwierdzenie nadania. Odpowiedź jaką uzyskałem na poczcie: Po 14 dniach od nadania (Wysłałem 02.03.2011) można złożyć reklamację. Czyli jeśli do 14.03.2011 nie dostaniesz listu to złożę reklamację, ale i tak to jest słabe rozwiązanie bo z tego co wyczytałem to listy polecone są ubezpieczone do 10-krotnej wartości opłaty za wysłanie czyli w Twoim przypadku do 51 zł :(

Dziekuje chlopaki za chec podzielenia sie swoimi coinami, doceniam ten gest ale na szczescie wszystko zakonczylo sie dobrze. Po calym dopoludniu poszukiwan, po odwiedzeniu 2 kolejnych oddzialow poczty polskeiej, w koncu udalo mi sie namierzyc zaginiona przesylke! Tym razem nie dalem sie zbyc i kierowniczka zmiany poczty powiedzmy "glownej" gdzie znajduje sie komputer i mozna po prostu sprawdzic losy przesylki, gdzies odkryla, nie wiem gdzie bo zginela na ok 15 minut ze jednak moja przesylka znajduje sie na "mojej" poczcie. Wiec niezwlocznie tam sie udalem, pani byla zdziwiona widzac mnie ponownie ale podjela sie poszukiwan i oto po chwili przesylka sie odnalazla cala i zdrowa czeka od 3 marca. Niech zyje Poczta Polska!!! :) :) :)

Spider dziekuje za wszystko, sam wiesz ile pracy w to wszystko wlozyles, tym bardziej chyle czola. Coiny tak jak powiedzieli inni sa piekne i przerosly moje oczekiwania.

Dzieki

Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło :)

dziś dotarły GeoCoiny do Sopotu, po otworzeniu przesyłki tylko jedno cisnęło się na usta:

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW :smile:

dzięki wielkie za akcję z GeoCoinami :)

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW :smile:

Psia kostka! Tak blisko mnie dotarły a ja na swoje muszę poczekać do 26 marca! Maliniak, daj dotknąć, no przynajmniej obejrzeć :-).

Z moich informacji wynika że

1) toczygroszek (i tym samym Hubal71) nie otrzymał jeszcze przesyłki.

2) somloci&Strombus mają dopiero zapłacić.

3) ejohexteam się nie odzywają i nie dostałem żadnej płatności (ani wcześniej ani teraz).

4) Pozostałe osoby zapłaciły i otrzymały coiny (lub otrzymają na evencie)

Jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał przesyłki to proszę o informację, bo z moich danych wynika, że oprócz powyższych osób wszyscy inni już je otrzymali.

@soolash:

to jest dobry powód do mini evenciku w Trójmieście, aby obejrzeć GeoCoiny B)

co Ty na to?

może wiosenne rozpoczęcie sezonu ;)

pomyscie co mam ja albo Nemrodek, coiny czekaja w domu a my sobie mozemy tlyko myslec kiedy by je tu odebrac, a nie ma kiedy... trzeba skarby zbierac hihi!!

@soolash:

to jest dobry powód do mini evenciku w Trójmieście, aby obejrzeć GeoCoiny B)

co Ty na to?

może wiosenne rozpoczęcie sezonu ;)

Mnie nie trzeba długo namawiać...poszło na priva :-).

Super :) Czyli wychodzi na to że wszyscy otrzymali już coiny :)

Czy ktoś wie co się dzieje z ejohexteam ?

Super :) Czyli wychodzi na to że wszyscy otrzymali już coiny :)

Czy ktoś wie co się dzieje z ejohexteam ?

Pochłonięci sprawami rodzinnymi, akurat wczoraj do nich dzwoniłem, a dziś dostałem maila od Hexona. Poprosiłem go, żeby się do Ciebie odezwał w sprawie coinów.

W czasie wczorajszego świętowania Patryka mieliśmy okazję zobaczyć i nawet dotknąć coina :)- to dzięki uprzejmości kolegi Maliniaka...

Bez dwóch zdań - jest kapitalny! Wszystkim "zamieszanym" w pomysł, projekt i realizację serdeczne Bóg zapłać.

Dobra robota!

Chyba za jakiś czas trzeba będzie zamówić drugą partię :D

A może jakiś nowy projekt ?

Chyba za jakiś czas trzeba będzie zamówić drugą partię :D

A może jakiś nowy projekt ?

Ponieważ wg nas obecne wyszły rewelacyjnie ( tu podziękowania dla wszystkich - ŚWIETNA robota )to

nieważne czy teraz czy w przyszłości myślimy że warto by pozostać przy kształcie i rewersie a zmienić tylko awers - np na żubra :)

myślimy że warto by pozostać przy kształcie i rewersie a zmienić tylko awers - np na żubra :)

Fajna byłaby seria regionalna: Małopolska, Mazowsze, Podlasie, Pomorze, itd.

myślimy że warto by pozostać przy kształcie i rewersie a zmienić tylko awers - np na żubra :)

Fajna byłaby seria regionalna: Małopolska, Mazowsze, Podlasie, Pomorze, itd.

I mając całą kolekcję układałyby się w mapę Polski - to byłby czad!

Niestety wczoraj na evencie sprzedały się wszystkie. Więc ja już nie mam nic. Ale może mieć Sebastian_, więc proponuję się z nim skontaktować.

Hej,

Od samego początku pisałem, że coiny nie są na sprzedaż. Podzielę się nimi chętnie. Pierwsze już wędrują do kolegi z Kanady :)

Pozdrawiam serdecznie - Sebek.

Spieszę donieść że stałem się dzisiaj szczęśliwym posiadaczem Polskiego Geocoina :) Podziękowania dla siostry Formici za bezpośredni transport z Eventu.

Uznanie dla projektanta i wykonawcy (waga coina wzbudza szacunek). Dzięki Spider za koordynację całości!

Chciałbym się pochwalić, że kilka dni temu Polski Geocoin dotarł pocztą do siedziby Groundspeaka (jako prezent niespodzianka) i wywołał miłe zaskoczenie :)

Edited by SpiderPL

Chciałbym się pochwalić, że kilka dni temu Polski Geocoin dotarł pocztą do siedziby Groundspeaka (jako prezent niespodzianka) i wywołał miłe zaskoczenie :)

Gratuluje fajnego pomysłu! Na pewno było to miłe zaskoczenie dla nich :)

Ja się podłącze do tematu i napisze o niemiłej sprawie gdyż "lista chętnych na Polskiego Geocoina" się wciąż powiększa.

Niedawno miałem przyjemność przenieść coina z południa na tereny 3miejskie i schowałem go w pewnej skrzynce. Skrzynka ta została odnaleziona po niespełna tygodniu a informacja o wyjęciu coina nie pojawiła się.

Po wizycie w miejscu ukrycia okazało się że coin zniknął :( Znalazca i prawdopodobny nowy właściciel naszej pięknej monety nie odpowiada na maile i sytuacja jest "patowa"...

Edited by keymanPL

ja bym chętnie wziął 5 sztuk przy następnym zamówieniu

We wskazanym wcześniej keszu są trzy sztuki na wymianę.

We wskazanym wcześniej keszu są trzy sztuki na wymianę.

wszystko ekstra, ale ja do Opola mam daleko i chwilowo się nie wybieram :)

Projekt już mamy:

75190349.png

Wstępną wycenę również: http://forums.Groundspeak.com/GC/index.php...t&p=4537661

A ten wątek służy zamawianiu Geocoinów. Każdą osobę która jest zainteresowana proszę o podanie ile Geocoinów chce kupić. Czyli np. "Spider: 3 szt"

Odświeżam temat, bo chciałbym zamówić kolejną partię polskich coinów :D

Przez ostatni rok przybyło nowych twarzy więc zapewne znajdą się chętni. Generalnie chodzi o wyprodukowanie kolejnych 200-300 coinów. Jeszcze nic nie pisałem do producenta w sprawie cen ale sądzę że będą podobne to tych sprzed roku (można je znaleźć na forum). Tak więc jeśli są chętni to proszę stworzenie dopisywanie w tym wątku :D

6n03050f.jpg

6n03050b.jpg

Chyba, że produkujemy coś nowego? :blink:

Odświeżam temat, bo chciałbym zamówić kolejną partię polskich coinów :D

Przez ostatni rok przybyło nowych twarzy więc zapewne znajdą się chętni. Generalnie chodzi o wyprodukowanie kolejnych 200-300 coinów. Jeszcze nic nie pisałem do producenta w sprawie cen ale sądzę że będą podobne to tych sprzed roku (można je znaleźć na forum). Tak więc jeśli są chętni to proszę stworzenie dopisywanie w tym wątku :D

Szybka pilka - jakbys zamawial, to ja tak z 5szt moge zamowic.

Polski GC, ktorego dostalem od Ru.Bubeusa odwiedzil juz Czechy (byl nawet na evencie) i Wegry, i wszystkim sie podobal :)

Zdecydowane za nową produkcją, starej jeszcze trochę chcę puścić...

a może w projekcie GCPL dodać jakiś mały element oznaczający drugą edycję - nie wiem czy to jest możliwe, aby GC z pod tego samego znaczka, czy tam nazwy lekko się od siebie różniły

A możne pomyśleć o całej serii - ten sam kształt tylko na rewersie inny obrazek kojarzący się z Polską - ot choćby Żubr, Wawel, Toruń, Kopernik, Skłodowska, itd... dwa lub trzy coiny w roku ?

"...Sejm ustanowił rok 2012 Rokiem Janusza Korczaka, Józefa Ignacego Kraszewskiego i ks. Piotra Skargi..." - może idźmy tym tropem?

Pamiętajcie, że oprócz czarnego i białego mamy do dyspozycji tylko 4 kolory więc wzór musi być prosty.

"...Sejm ustanowił rok 2012 Rokiem Janusza Korczaka, Józefa Ignacego Kraszewskiego i ks. Piotra Skargi..." - może idźmy tym tropem?

Ja bym tropem naszego Sejmu nie szedł... Najwyższy Czas na Żubra! :-).

Ja glosuje za zubrem - Krolem Puszczy.

Tak jak napisalem wczesniej - 5 sztuk dla mnie, pls! ;-)

Można by było np. takiego żubra:

73481586.png

wkomponować w las (jakieś drzewko obok itp).

To ja jeszcze poproszę w tym żubrze ujeżdzanym przez Skłodowską wymienić gębę żubra (łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje....) na gębę prezesa Grzegorza L.

Ja bym tropem naszego Sejmu nie szedł... Najwyższy Czas na Żubra! :-).

Uśmiałem się i w pełni popieram!

A na żubrze niech siedzi Skłodowska i wszyscy będą zadowoleni :)

Albo odwrotnie - bedzie ciekawiej. :laughing: