Jump to content

Lista chętnych na Polskiego Geocoina


Spider

Recommended Posts

W czasie wczorajszego świętowania Patryka mieliśmy okazję zobaczyć i nawet dotknąć coina :)- to dzięki uprzejmości kolegi Maliniaka...

Bez dwóch zdań - jest kapitalny! Wszystkim "zamieszanym" w pomysł, projekt i realizację serdeczne Bóg zapłać.

Dobra robota!

Link to comment

Chyba za jakiś czas trzeba będzie zamówić drugą partię :D

A może jakiś nowy projekt ?

 

Ponieważ wg nas obecne wyszły rewelacyjnie ( tu podziękowania dla wszystkich - ŚWIETNA robota )to

nieważne czy teraz czy w przyszłości myślimy że warto by pozostać przy kształcie i rewersie a zmienić tylko awers - np na żubra :)

Link to comment

Chciałbym się pochwalić, że kilka dni temu Polski Geocoin dotarł pocztą do siedziby Groundspeaka (jako prezent niespodzianka) i wywołał miłe zaskoczenie :)

Gratuluje fajnego pomysłu! Na pewno było to miłe zaskoczenie dla nich :)

 

Ja się podłącze do tematu i napisze o niemiłej sprawie gdyż "lista chętnych na Polskiego Geocoina" się wciąż powiększa.

Niedawno miałem przyjemność przenieść coina z południa na tereny 3miejskie i schowałem go w pewnej skrzynce. Skrzynka ta została odnaleziona po niespełna tygodniu a informacja o wyjęciu coina nie pojawiła się.

Po wizycie w miejscu ukrycia okazało się że coin zniknął :( Znalazca i prawdopodobny nowy właściciel naszej pięknej monety nie odpowiada na maile i sytuacja jest "patowa"...

Edited by keymanPL
Link to comment

Projekt już mamy:

 

75190349.png

 

Wstępną wycenę również: http://forums.Groundspeak.com/GC/index.php...t&p=4537661

 

A ten wątek służy zamawianiu Geocoinów. Każdą osobę która jest zainteresowana proszę o podanie ile Geocoinów chce kupić. Czyli np. "Spider: 3 szt"

 

Odświeżam temat, bo chciałbym zamówić kolejną partię polskich coinów :D

 

Przez ostatni rok przybyło nowych twarzy więc zapewne znajdą się chętni. Generalnie chodzi o wyprodukowanie kolejnych 200-300 coinów. Jeszcze nic nie pisałem do producenta w sprawie cen ale sądzę że będą podobne to tych sprzed roku (można je znaleźć na forum). Tak więc jeśli są chętni to proszę stworzenie dopisywanie w tym wątku :D

 

6n03050f.jpg

 

6n03050b.jpg

 

Chyba, że produkujemy coś nowego? :blink:

Link to comment

 

Odświeżam temat, bo chciałbym zamówić kolejną partię polskich coinów :D

 

Przez ostatni rok przybyło nowych twarzy więc zapewne znajdą się chętni. Generalnie chodzi o wyprodukowanie kolejnych 200-300 coinów. Jeszcze nic nie pisałem do producenta w sprawie cen ale sądzę że będą podobne to tych sprzed roku (można je znaleźć na forum). Tak więc jeśli są chętni to proszę stworzenie dopisywanie w tym wątku :D

 

Chyba, że produkujemy coś nowego? :blink:

 

Szybka pilka - jakbys zamawial, to ja tak z 5szt moge zamowic.

 

Polski GC, ktorego dostalem od Ru.Bubeusa odwiedzil juz Czechy (byl nawet na evencie) i Wegry, i wszystkim sie podobal :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...