Jump to content

Lista chętnych na Polskiego Geocoina


Spider

Recommended Posts

Od osób zamawiających >= 10 szt będę wymagać przedpłaty na konto (nie jestem w stanie założyć pieniędzy za wszystkie coiny).

Choć zamawiam mniej niż 10, nie widzę powodu, byś wykładał za mnie pieniądze. Wpłacę je niezwłocznie, gdy tylko podasz numer konta. W czasach bankowości internetowej to żaden problem.

Link to comment
Od osób zamawiających >= 10 szt będę wymagać przedpłaty na konto (nie jestem w stanie założyć pieniędzy za wszystkie coiny).

Choć zamawiam mniej niż 10, nie widzę powodu, byś wykładał za mnie pieniądze. Wpłacę je niezwłocznie, gdy tylko podasz numer konta. W czasach bankowości internetowej to żaden problem.

Spider, ja też poproszę o numer konta. Czy zapłacę teraz czy później, to nie robi mi różnicy, a dla Ciebie lepiej wcześniej.

Link to comment

Właśnie otrzymałem kody od Groundspeaka i wysłałem zamówienie do OakCoins. Jak tylko otrzymam potwierdzenie wcześniej ustalonej ceny oraz wagę coinów (potrzebna do ustalenia kosztów przesyłki w polsce) to będę się z Wami kontaktował w celu otrzymania płatności za zamówione coiny.

Edited by SpiderPL
Link to comment

Mam już ostateczną wycenę Coina. Cena za sztukę to 4,17$. Poniżej przedstawiam zestawienie kosztów:

 

geocoin.png

 

Wszystkie osoby które zamówiły więcej niż jednego coina proszone są o zrobienie przedpłaty. Przedpłata o którą proszę będzie zawierać tylko koszt wyprodukowania coina. Po otrzymaniu coinów będę prosić o drugi przelew w którym zostanie skorygowana wartość zamówienia (wg. kursu dolara z dnia płatności) oraz zostanie naliczony koszt przesyłki wg. cennika poczty polskiej (na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie stwierdzić kosztu przesyłki bo nie znam wagi cionów) plus koszt koperty bąbelkowej.

 

Informacje o płatności wyślę do każdego z Was poprzez formularz kontaktowy na stronie GC.

 

Jeśli chodzi o termin wykonania to może się trochę opóźnić bo w dniach 29.01 - 7.02 producent ma wakacje.

Edited by SpiderPL
Link to comment

Wszystkie osoby, które zamówiły > 1 coina już powinny dostać ode mnie wiadomość. Jeśli ktoś z was zamówił > 1 coina a nie dostał wiadomości to proszę o kontakt.

 

Po otrzymaniu płatności od wszystkich osób opłacam zamówienie i coin idzie do produkcji. Tak więc im szybciej wpłacicie pieniądze tym szybciej będą coiny :)

 

EDIT: Widzę, że działacie ekspresowo bo pierwsze przelewy już są :)

 

EDIT2: Przypominam o podaniu w tytule przelewu loginu na geocaching.com!

 

Żywca rozpoznałem, ale nie mam pojęcia kto to "EMMAGDA"

Edited by SpiderPL
Link to comment

sebastian_, to super, bo głownie to na Twoją przedpłatę czekam ;) Prawie wszyscy już wpłacili. Ci co nie wpłacili proszeni są o jak najszybsze dokonanie przelewu gdyż chciałbym w piątek zamknąć temat, gdyż może wtedy przed do 28 stycznia (urlop producenta) uda się wyprodukować coiny.

Link to comment

Poniższe osoby proszę o jak najszybszą wpłatę:

Dlugi, ejohexteam, formicaPL, kedzik, keymanPL, sebastian_, tanti, wallson

Jeśli ktoś z was nie otrzymał ode mnie maila lub nie jest w ciągu najbliższych dni dokonać płatności to proszę o kontakt poprzez formularz na stronie GC

Hej,

rozmawiałem z Sebastianem i przelew już puścił (jutro będziesz miał na koncie), pozostałą część, koniecznych wpłat: 259,95 (Dlugi, ejohexteam, formicaPL, kedzik, keymanPL, tanti, wallson), przelałem (masz już na koncie) abyś już mózgł puszczać zamówienie. Przepraszam za "samowolkę" ale możesz już złożyć zmówienie :rolleyes:

Jeśli otrzymasz wpłaty od osób, za które założyłem - rozliczymy się przy odbiorze - jeśli nie, ja przejmę zobowiązanie i ew. rozliczę się z zamawiającymi :)

Pozdrawiam

Link to comment

Rozumiem żywcu że chciałeś pomóc, ale moim zdaniem "trochę" wpieprzasz się między wódkę a zakąskę...

Kwotę zwróciłem na Twoje konto...

Intencję mam szczere! Przepraszam jeśli uraziłem, nie chcę odwlekać terminu (zwłaszcza, że tam wakacje, jakieś...) zamówienia.

Jeszcze raz przepraszam, to Twoja inicjatywa.

Link to comment

Ja na razie głównym ograniczeniem jest (a z tego co zostało napisane był) przelew Sebastiana, gdyż nie chciałem zostać na lodzie ze 100 Coinami.

 

Aktualnie Coiny i tak już się produkują. Płatność za nie będzie po wykonaniu.

Edited by SpiderPL
Link to comment

Się porobiło...

Jeszcze raz przepraszam (... choć moja inicjatywa, mogła uprościć, przyśpieszyć i zdjąć troski z organizatora). Zwrot wpłaconej kwoty otrzymałem.

 

Wczoraj się spotkaliśmy z Tanti, która chciała się ze mną rozliczyć za coiny. Już wie, że inaczej - przelew będzie.

Link to comment

Dzisiaj dokonałem płatności za Coiny. Całkowita wartość zamówienia wynosi 3639,33 zł, czyli 12,13 zł/szt.

 

Poniżej przedstawiam zaktualizowane dane dotyczące płatności/przedpłat. Wychodzi na to, że wyszło kilka groszy taniej (inny kurs dolara), nadwyżkę będę później uwzględniał przy kosztach wysyłki, a osobom które będą chciały odebrać coiny osobiście, będę zwracać na konto.

 

Proszę każdego z Was o weryfikację czy kwota przedpłaty się zgadza z tym co przelaliście na moje konto.

 

geocoin.png

 

Niestety mam złą wiadomość. Coiny nie zostaną wyprodukowane do piątku. Od piątku do 7 lutego są jakieś wakacje w USA i mennica jest nieczynna. Tak więc coiny będą wysyłane dopiero w lutym. Kiedy dokładnie jeszcze nie wiem ale do końca tygodnia powinienem wiedzieć.

Link to comment

Niestety mam złą wiadomość. Coiny nie zostaną wyprodukowane do piątku. Od piątku do 7 lutego są jakieś wakacje w USA i mennica jest nieczynna. Tak więc coiny będą wysyłane dopiero w lutym. Kiedy dokładnie jeszcze nie wiem ale do końca tygodnia powinienem wiedzieć.

No trudno, dopatrzmy się w tym pozytywów:

- ferii nie będzie,

- może śniegu też,

- jakieś kesze się pojawią,

- PKP się poprawi...

 

Ewent w marcu, też ma sens ;)

Link to comment

Niestety cena coina nieznacznie wzrosła. Nie wiem dlaczego blokada na karcie była na mniejszą kwotę niż ostatecznie ściągnięta kwota.

 

Z tego co wiem to blokada często nie uwzględnia prowizji merchanda (organizacji kartowej np VISA - od 1% do 3%), prowizji za przewalutowania po drodze albo różnic kursowych między dniem transakcji i księgowania. W moim przypadku chyba jeszcze nigdy blokada na karcie przy pobieraniu kasy z bankomatu lub zakupie w sklepie zagranicą nie była równa kwocie zaksięgowanej.

Link to comment

Tak, są produkowane. Tyle że od dzisiaj do piątku w mennicy jest wolne i produkcja będzie kontynuowana w przyszły poniedziałek.

 

A różnica najprawdopodobniej wynika właśnie z różnicy kursowej pomiędzy dniem transakcji i księgowania.

Edited by SpiderPL
Link to comment

Dobra wiadomość: Dzisiaj dostałem maila z Google Checkout że przesyłka została już wysłana. Jej aktualny status:

 

Your item was processed through and left our SALT LAKE CITY, UT 84199 facility on February 18, 2011 at 7:26 pm. The item is currently in transit to the destination. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later.
Edited by SpiderPL
Link to comment

Jutro Coiny powinny być w Europie! :D

 

Class: Express Mail International®

Status: International Dispatch

 

Your item left the United States from ISC SAN FRANCISCO (USPS) at 7:43 am on February 19, 2011. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later.

 

Detailed Results:

 

Bullet International Dispatch, February 19, 2011, 7:43 am, ISC SAN FRANCISCO (USPS)

Bullet Arrival

Bullet Electronic Shipping Info Received, February 19, 2011

Bullet Processed through Sort Facility, February 18, 2011, 7:26 pm, SALT LAKE CITY, UT 84199

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...