Jump to content

Lista chętnych na Polskiego Geocoina


Spider

Recommended Posts

Na dzień dzisiejszy mamy:

 

M&S Team: 3

toczygroszek: 3

gregorio1972: 3-4

Spider: 3-5

bacza: 3

stanl79: 2

nemrodek: 3

Robert_M: 2

xenotime: 3

soolash: 5

rkorbi: 3

zywcu: 2

formicaPL: 2

keymanPL: 2

 

RAZEM: 39-42 sztuk czyli wciąż za mało, bo

- minimalna ilość kodów jaką trzeba kupić: 50 sztuk

- minimalne ilość Coinów jaką trzeba wyprodukować: 100 sztuk (chyba)

 

Wstępne rezerwacje: elales - 3, wallson - 3, woytas - 3, emkape - 5, esem&maliniak - 4, kedzik - min. 3

Edited by SpiderPL
Link to comment

hmm... może być ciężko zebrać jeszcze 60 zgłoszeń...

 

------EDIT-------

przejrzałam sąsiedni topic, gdzie się wstępnie zgłaszano - to jest potencjał 21 zgłoszeń:

(elales - 3, wallson - 3, woytas - 3, emkape - 5, esem&maliniak - 4, kedzik - min. 3)

Edited by formicaPL
Link to comment
Chętni się na pewno znajdą i to nie tylko w Polsce. Daj info w dziale Geocoinów i zobaczysz, że będą zainteresowani. W USA sporo ludzi ma Polskie korzenie.

Może i są ale mi się nie chce bawić w międzynarodowe płatności i wysyłki. Chyba że ty to weźmiesz na siebie :D

Link to comment
Chętni się na pewno znajdą i to nie tylko w Polsce. Daj info w dziale Geocoinów i zobaczysz, że będą zainteresowani. W USA sporo ludzi ma Polskie korzenie.

Może i są ale mi się nie chce bawić w międzynarodowe płatności i wysyłki. Chyba że ty to weźmiesz na siebie :D

 

Z tego co widzę to jest już 2/3 obsadzonych przy zamówieniu na 100 szt, więc raczej zejdą bez problemu. Jeśli byłyby problemy, to wtedy mogę się zając poszukiwaniami chętnych za granica, a sądzę, że nakłąd zniknie zanim się obejrzymy.

Link to comment

Zaktualizowana lista:

 

M&S Team: 3

toczygroszek: 3

gregorio1972: 3

Spider: 5

bacza: 3

stanl79: 2

nemrodek: 5

Robert_M: 2

xenotime: 3

soolash: 5

rkorbi: 3

zywcu: 10

formicaPL: 2

keymanPL: 2

kedzik: 5

rkorbi: 5

meteor2017: 2

lavinka: 2

QVIXOTE: 5

esem&maliniak: 4

elales: 15

Dlugi: 2

 

Suma: 91

 

Ja chciałbym zrobić ich więcej na zapas ale nie wiem czy mi funduszy starczy (by np. wziąć 50 dodatkowych), więc jeśli ktoś z was jest w stanie kupić 2-3 więcej niż planuje wykorzystać to by było super. A później byśmy zrobili wątek gdzie każdy kto by miał na zbyciu coiny to by je odsprzedawał spóźnialskim i nowym użytkownikom.

Edited by SpiderPL
Link to comment

Ja chciałbym zrobić ich więcej na zapas ale nie wiem czy mi funduszy starczy (by np. wziąć 50 dodatkowych), więc jeśli ktoś z was jest w stanie kupić 2-3 więcej niż planuje wykorzystać to by było super. A później byśmy zrobili wątek gdzie każdy kto by miał na zbyciu coiny to by je odsprzedawał spóźnialskim i nowym użytkownikom.

 

Z tego co widzę, to już liczba zamówień przekroczyła 100, więc myślę, że i nakład 200 szybko się rozejdzie. Jak coś to to mogę na chwilkę zamrozić nieco gotówki :anitongue:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...