Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 4
Spider

Lista chętnych na Polskiego Geocoina

Recommended Posts

Nie wiem, czy liczenie jest w parach? kopia-oryginał?

xenotime zapisuje się na 3 sztuki z unikalnymi kodami (najlepiej 3 x para)

Na dzień dzisiejszy mamy:

M&S Team: 3

toczygroszek: 3

gregorio1972: 3-4

Spider: 3-5

bacza: 3

stanl79: 2

nemrodek: 3

Robert_M: 2

xenotime: 3

soolash: 5

rkorbi: 3

zywcu: 2

formicaPL: 2

keymanPL: 2

RAZEM: 39-42 sztuk czyli wciąż za mało, bo

- minimalna ilość kodów jaką trzeba kupić: 50 sztuk

- minimalne ilość Coinów jaką trzeba wyprodukować: 100 sztuk (chyba)

Wstępne rezerwacje: elales - 3, wallson - 3, woytas - 3, emkape - 5, esem&maliniak - 4, kedzik - min. 3

Edited by SpiderPL

hmm... może być ciężko zebrać jeszcze 60 zgłoszeń...

------EDIT-------

przejrzałam sąsiedni topic, gdzie się wstępnie zgłaszano - to jest potencjał 21 zgłoszeń:

(elales - 3, wallson - 3, woytas - 3, emkape - 5, esem&maliniak - 4, kedzik - min. 3)

Edited by formicaPL

Jakby co to ja założę kasę (nie wiem jeszcze skąd) i zakupi się 100. A później będzie się sprzedawać poprzez stronę GC PL, bo na pewno prędzej czy później chętni się znajdą.

Ja tez wezme wiecej jezeli bedzie trzeba. Piszcie mnie na 5 napewno a jak bedzie trzeba to wezme kolejne 5

Chętni się na pewno znajdą i to nie tylko w Polsce. Daj info w dziale Geocoinów i zobaczysz, że będą zainteresowani. W USA sporo ludzi ma Polskie korzenie.

Hola, jeszcze nie wszyscy odkryli ten wątek ;-D A jak macie mozliwość, to warto nieco więcej zamówić na zapas, bo zawsze przy takich zamówieniach potem są jacyś spóźnialscy, co żałują że nie zdążyli zamówić.

A tera my

meteor2017: 2

lavinka: 2

Chętni się na pewno znajdą i to nie tylko w Polsce. Daj info w dziale Geocoinów i zobaczysz, że będą zainteresowani. W USA sporo ludzi ma Polskie korzenie.

Może i są ale mi się nie chce bawić w międzynarodowe płatności i wysyłki. Chyba że ty to weźmiesz na siebie :D

Jest już lepiej: 62-63 sztuki:

gregorio1972: 3-4

Spider: 5

nemrodek: 5

zywcu: 2

kedzik: 5

rkorbi: 5

QVIXOTE: 5

FULL EDIT -> powtórzona lista, spóźniłam się o minutę :D

Edited by formicaPL

Może i są ale mi się nie chce bawić w międzynarodowe płatności i wysyłki. Chyba że ty to weźmiesz na siebie :D

Z tego co widzę to jest już 2/3 obsadzonych przy zamówieniu na 100 szt, więc raczej zejdą bez problemu. Jeśli byłyby problemy, to wtedy mogę się zając poszukiwaniami chętnych za granica, a sądzę, że nakłąd zniknie zanim się obejrzymy.

(...)esem&maliniak - 4(...)

podtrzymuję(my), dla nas w sumie 4 GC

jeszcze napiszę info do znajomych co na fora nie zaglądają, może się skuszą na kupno

Poproszę 15 sztuk.

Ela - mocno mnie zawstydziłaś - śmielszym będę: 10 szt. proszę

Pozdrawiam

Krzych

Zaktualizowana lista:

gregorio1972: 3

Spider: 5

nemrodek: 5

zywcu: 10

kedzik: 5

rkorbi: 5

QVIXOTE: 5

esem&maliniak: 4

elales: 15

Dlugi: 2

Suma: 91

Ja chciałbym zrobić ich więcej na zapas ale nie wiem czy mi funduszy starczy (by np. wziąć 50 dodatkowych), więc jeśli ktoś z was jest w stanie kupić 2-3 więcej niż planuje wykorzystać to by było super. A później byśmy zrobili wątek gdzie każdy kto by miał na zbyciu coiny to by je odsprzedawał spóźnialskim i nowym użytkownikom.

Edited by SpiderPL

Zwiększamy zamówienie o 7 szt ( zebraliśmy zamówienia od znajomych "nieforumowych geokeszerów" )

Tak wiec

M&S Team : 10 szt.

Ja chciałbym zrobić ich więcej na zapas ale nie wiem czy mi funduszy starczy (by np. wziąć 50 dodatkowych), więc jeśli ktoś z was jest w stanie kupić 2-3 więcej niż planuje wykorzystać to by było super. A później byśmy zrobili wątek gdzie każdy kto by miał na zbyciu coiny to by je odsprzedawał spóźnialskim i nowym użytkownikom.

Z tego co widzę, to już liczba zamówień przekroczyła 100, więc myślę, że i nakład 200 szybko się rozejdzie. Jak coś to to mogę na chwilkę zamrozić nieco gotówki :anitongue:

Hejka,

Wezmę 100 sztuk (sto sztuk). nick: sebastian_ . Zdaję sobie sprawę, że przy tej ilości zamówionych coinów, najpierw muszę uiścić wpłatę za zakupione gadżety na rachunek bankowy organizatora akcji. Proszę o info na PM.

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję - Sebastian